Devin Booker
خورشید’ Devin بوکر در پاسخ به NBA همه ستاره بازی حمله
Maddie مایر/گتی

روز جمعه Phoenix Suns گارد Devin بوکر در پاسخ به اینکه انتخاب به NBA همه ستاره بازی و همچنین پیشنهاد راه او فکر می کند که لیگ باید رفع فرآیند انتخاب.

“این همیشه هدف من اما فقط دوباره ثابت می کند این نکته است که NBA متفاوت از این بازی است که من در عشق با سقوط کرد در آغاز از بهترین بازیکنان در All-Star game رشد” بوکر گفت: به رسانه ها پس از روز جمعه با تیم تمرین. “و در حال حاضر آن را به یک سرگرمی درام سیاسی پر از لیگ. اما ما بخشی از آن را در حال حاضر. آن را می پردازد, خوب, بنابراین من حدس می زنم ما باید آرام در مورد آن.”

او همچنین پیشنهاد کرد یک ثابت به بازی روند انتخاب گفت: “قرار داده و بهترین بازیکنان در لیگ” در فهرست اسامی بازی.

پس NBA اعلام All-Star game ذخایر در پنجشنبه بسیاری از طرفداران و بازیکنان ابراز نظرات خود را که کردم سرزنش از بازی با بوکر بودن در مرکز توجه است.

نگهبانان که انتخاب شدند در بالا بوکر شامل کریس پل (Oklahoma City Thunder), راسل وستبروک (Houston Rockets), Damian Lillard (Portland Trailblazers) و داناون میچل (یوتا جاز). در حالی که هر یک از این بازیکنان در حال داشتن چشمگیر فصل در حق خود بوکر آمار او را در تاریخ همتراز اگر نه بالاتر, تقریبا تمام آنها.

در طول این فصل بوکر است که به طور متوسط 27.1 امتیاز 4.1 ریباند و 6.4 کمک می کند در حالی که همچنین تیراندازی و 51 درصد از این زمینه است. در مقایسه با بازیکنان انتخاب شده در بالا از او بوکر میانگین امتیاز بیشتر از میچل (24.6), Westbrook (26.3) و پل (17.1) در حالی که همچنین به طور متوسط بیشتر کمک از میچل (4.3).

در علاوه بر این به بوکر چشمگیر آمار در این فصل او همچنین دارای یک 63.4 درصد واقعی تیراندازی درصد است که با توجه به BasketballReference.com “یک اندازه گیری از تیراندازی بهره وری است که طول می کشد را به حساب زمینه اهداف 3-نقطه زمینه اهداف و رایگان می اندازد.”

بوکر آمار همراه با خود واقعی تیراندازی در صد او را به اولین بازیکن در تاریخ NBA به طور متوسط حداقل 27 امتیاز 6 کمک و 60 درصد واقعی تیراندازی و نمی توان برای انتخاب یک All-Star game. بازیکنان دیگر که انجام این شاهکار شامل NBA نوابغ مانند Lebron James, Michael Jordan, Larry Bird, Steph, کاری, James Harden and Damian Lillard.

در علاوه بر این به بوکر نظرات در مورد All-Star game گیری خورشید’ مدیر کل سابق و بازیکن NBA جیمز جونز توافق کردند که بوکر سزاوار انتخاب شود.

“من شده و در برابر چند All-Stars در این لیگ و دوین بوکر است که بدون شک یک NBA All-Star” جونز گفت: در یک تیم بیانیه ای ارسال شده به توییتر.

با وجود اینکه سمت چپ از همه ستاره ذخایر بوکر هنوز هم شانس به نام به این تیم اگر یکی از بازیکنان انتخاب شده مجروح می شود. اگر این اتفاق در هفته های آینده NBA کمیسر آدم Silvers خواهد بود وظیفه با انتخاب یک جایگزین و با همه بحث بوکر به عنوان یک حمله او می تواند یکی از نقره ای گزینه های بالا.

به عنوان او در حال حاضر به سمت چپ خاموش All-Star فهرست بوکر را به جای تمرکز بر کمک به خورشید خود را بهبود بخشد فصل به طور منظم ثبت 20-17 در آینده خود را در بازی روز جمعه در برابر شهر اوکلاهما تندر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de