چه سوپر باول 54?

منt the Super Bowl – در این سال بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs – گیلاس در بالا از کیک است که 2019/20 NFL season.

این بزرگترین بازی در آمریکا, ورزشی, یکی از پربیننده ترین مسابقات در تلویزیون تقویم ورزشی.

این رویداد را سال است که 54 بار بازی شده است برگزار بنابراین مطابق با روم عددی سنت از آن خواهد شد به عنوان شناخته شده سوپر باول LIV.

این بازی خواهد گودال برندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا (Kansas City Chiefs) و NFC (San Francisco 49ers) کنفرانس ها در برابر یکدیگر و در یک بازی چهار چهارم از 15 دقیقه که به نوعی توطئه برای حدود چهار ساعت از جمله مقدار پیش بینی نیم زمان نشان می دهد.

جیمی Garoppolo خواهد بود که منجر به 49ers در برابر Kansas City Chiefs

اعتبار:
رکس

تیاو برنده را به خانه وینس لومباردی جایزه بلکه کسب حق douse مربی خود را با یک سطل luridly رنگ نوشیدنی های انرژی و باید خود تحریکی کارفرمایی فریاد عبارت “من قصد دارم به Disneyworld” به میکروفون از یک انطباق پخش روزنامه نگار:

وقتی کاسه فوق العاده kick-off?

Tسال خود را بازی می گیرد در یکشنبه 2 فوریه سال 2020 است.

چه زمان شروع مسابقه فوتبال در انگلستان ؟

Kick-off است به دلیل در 23.30 به وقت GMT ساعت 18.30 به وقت محلی.

چه کانال تلویزیون است ؟

شما باید یک انتخاب است. شما می توانید اقامت در این شرکت از سخت ترین کار در NFL پخش نیل رینولدز که هدایت ما از طریق اکثریت قریب به اتفاق نجومی در آسمان ورزش. و یا شما می توانید آن را تا کنید و سعی کنید پوشش در بی بی سی یکی است.

کجاست آن برگزار می شود ؟

Miami فلوریدا است افتخار. این راک ورزشگاه در باغ میامی برگزار خواهد شد بازی.

این صندلی فقط تحت 65,000 و در حال حاضر به میزبانی پنج سوپر کاسه اخیرا در سال 2010.

این ورزشگاه ظرفیت کاهش یافته بود 10,000 پس از نوسازی در سال 2015

اعتبار:
داگلاس DeFelice/USA TODAY Sports

ثانیهقبل از اینکه چگونه آن را به نظر می رسد در داخل:

این ورزشگاه همچنین میزبان میامی باز در مسابقات تنیس

اعتبار:
استیو میچل/USA TODAY Sports

کدام تیم بازی می شود ؟

تیاو San Francisco 49ers و Kansas City Chiefs. اشراف ندارد برجسته در یک سوپر باول در 50 سال سقوط یک بازی کوتاه از فصل آخر سال گذشته است. این niners آخرین بازی در سوپر باول در سال 2012 اما نه برنده وینس لومباردی جایزه از سال 1994.

The 49ers ثابت کرده اند که یک تیم کامل خود را در طول اجرا حذفی. آنها تحت سلطه هر دو وایکینگها مینه سوتا و سبز خلیج هکرها برای رسیدن به سوپر باول. خود ترکیبی از قدرتمند بازی در حال اجرا طراحی شده توسط سر مربی و توهین آمیز گورو Kyle Shanahan و نخبگان دفاع باعث می شود آنها سختی جانبی به ضرب و شتم.

San Francisco 49ers سر مربی Kyle Shanahan جشن با بازیکنان در طول بازی NFC قهرمانی

اعتبار:
AP

ثانیهowever خود یک ضعف است عبور خود را بازی. در حالی که آن است که فقیر توسط هر کشش را انتخاب توپ را به اجرا به عنوان آنجا که ممکن است می توانید آنها را محدود. همان را نمی توان گفت برای این ستاد که دارای پویا ترین بازی عبور در فوتبال است.

یکndy رید طرف به ثمر رساند 41 پاسخ داده نشده امتیاز در برابر Houston Texans قبل از ضرب و شتم تنسی تیتان نسبتا به راحتی به پیروزی در مسابقات قهرمانی آسیا.

دو طرف بسیار به طور مساوی همسان و دارای سبک کاملا متفاوت است که باید برای جذاب سوپر باول.

که نیمه وقت مجری?

سوپر باول سال 2020 خواهد بود عنوان توسط جنیفر لوپز و شکیرا.

که آواز سرود ملی ؟

Demi Lovato انجام خواهد شد سرود ملی قبل از شروع مسابقه در Hard Rock ورزشگاه.

آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته ؟ که برنده سوپر جام 53?

جدید انگلستان میهن پرستان ضرب و شتم لا قوچ 13-3 در کمترین نمره سوپر باول تا کنون. این پرستان امن خود رکورد بستن ششم سوپر باول با متوقف کردن جرم از قوچ گرفتن هر حرکت.

که 2019 نیمه وقت مجری?

Maroon 5 تحویل underwhelming عملکرد در سال 2019. آنها پیوست و با رپرهای بزرگ بویلر و Travis Scott که تنها کمی بهبود یافته ارائه شده است.

چه 2020 شرط بندی شانس ؟

تیاو اشراف بسیار اندک مورد علاقه های شما در مورد آنچه که باید بسیار نزدیک روبرو می شوند.

  • San Francisco 49ers: 11/10
  • Kansas City Chiefs: 13/15

چه پیش بینی ما?

این یکی از سخت ترین سوپر باول را به صدا در بسیاری از سال است. نخبگان استعداد است که اشراف داشتن بر جرم – در قالب پاتریک Mahomes تراویس Kelce و Tyreek هیل در خاص – باعث می شود آنها را کمی امن تر ، اما 49ers دفاع در فرم. نیک Bosa و ریچارد شرمن در میان دیگران توانایی شکست واقعا درخشان حمله.

Sیک فرانسیسکو بیشتر گرد, تیم, اما به بهترین شکل در این بازی این است که روسای’ جرم.

نمره پیش بینی: San Francisco 49ers 20 Kansas City Chiefs 27

که در حال رفتن را به نفع خود ؟

Cیک به یاد داشته باشید که برنده شده قبلا ؟ گرفته ایم یک نگاه به گذشته Super Bowl winners از طول سال به rejig حافظه خود را.

که شما فکر می کنم پیروزی در سوپر باول ؟ که آیا شما امیدوارم که برنده خواهد شد سوپر باول ؟ شما را به ماندن تا برای بازی ؟ اجازه دهید ما می دانیم که افکار خود را در بخش نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de