به روز رسانی خودکار

چه انتظار از جیمی Garoppolo?

Jimmy GQ تنها تا به حال به پرتاب توپ هشت بار برابر هکرها در بازی NFC قهرمانی به عنوان Niners تحت سلطه خود مبتکر در حال اجرا بازی. انتظار همه چیز کمی متفاوت است امشب. این ستاد خواهد بود همه از رفتن به توقف سن Fran را با عجله حمله و می خواهند به زور Garoppolo به پرتاب توپ.

جیمی Garoppolo گرم کردن در زمین

اعتبار:
AP

He مستعد ابتلا به عجیب و غریب و زشت رهگیری اما همچنین دارای استعداد برای صدمه زدن به شما را از طریق هوا به خصوص با امثال جورج بازیگوش و Deebo ساموئل در خارج وجود دارد, ساری عبور می کند. سابق انگلستان پاتریوت دارای مقدار زیادی برای اثبات امشب. او می تواند گام تا بشقاب?

که بعد Niners?

تیاو San Francisco 49ers رفت 4-12 فصل گذشته و امشب آنها در حال بازی در سوپر باول – که NFL برابری در عمل سمت راست وجود دارد. در اوایل این هفته ما نگاهی به آن تیم ممکن است قادر به تکرار آنها در فصل آینده و از دست دادن رکورد تمام راه را به این بازی بزرگ…

بالا پنج ؟ اوکلند اظهارات کلیولند براونز آریزونا کاردینالز Tampa Bay Buccaneers و Indianapolis Colts. که پول خود را می باشد ؟

هر تیم در مسیر پیروزی

So چگونه است سوپر باول LIV رفتن به دست آورد ؟ اشراف به احتمال زیاد رفتن به استخدام بسیاری از RPOs به پرتاب 49ers’ منطقه دفاع کردن در حالی که Niners نگاه کنید به جویدن ساعت و نگه داشتن Mahomes در حاشیه به عنوان آنجا که ممکن است. در اینجا پیش نمایش از پیش از آن در هفته…

اگر اشراف RPO آن پایین 49ers’ گلوی آنها را مجبور به بازی مرد با پوشش و آن زمانی است که شهر کانزاس سریع گیرنده مانند Tyreek تپه و Mecole Hardman خواهد بود قادر به باز کردن و سینه خاموش دستاوردهای بزرگ – و یا باز کردن فضا برای کشنده تراویس Kelce در مسیرهای کوتاه تر.

آنها در حال حاضر رتبه اول را در لیگ برای RPOs زد در این فصل پس از Mahomes و جرم بسیار استفاده می شود به این تاکتیک است. این تیم که فرار دوم بیشتر Kyler موری کاردینالز انجام شده به خوبی در برابر Niners دو بار در این فصل به طور کلی با وجود اینکه ضعیف تیم که باید به KC حتی بیشتر امیدوارم.

پاتریک Mahomes کلید کانزاس سیتی موفقیت

اعتبار:
AP

تیاو بهترین و شاید تنها راه به ضرب و شتم Mahomes? نگه داشتن او در خارج از زمین. ما می دانیم همه چیز در مورد Shanahan را مواد منفجره مبتکر اجرای بازی و او را کاملا می خواهید برای ایجاد آن اوایل و اغلب در سوپر جام به عنوان او به نظر می رسد به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن ساعت و تسلط بر زمان در اختیار داشتن.

اما سان فرانسیسکو نمی توانید انتظار آن را به عنوان آسان به تکرار خود را برنده بیش از وایکینگ ها و هکرها را در اینجا به مراتب بیشتر خواهد بود پرسید Garoppolo. که لزوما مشکل برخی از مردم به نظر می رسد فکر می کنم آن است. Garoppolo بود که بالاتر از حد متوسط استارت توسط تقریبا در هر متریک شما نگاه کنید در این فصل و در حالی که به ‘بالاتر از حد متوسط’ است که دقیقا هدف آن ممکن است به اندازه کافی به عنوان بخشی از متعادل ترین تیم در فوتبال است.

بیایید آماده برای یک کلاسیک

Or حداقل ما امیدواریم. در حدود یک ساعت زمان سوپر باول LIV خواهد میامی و بر روی کاغذ آن را یک بازی است که نمی تواند موفق به هیجان. پاتریک Mahomes و مواد منفجره Kansas City Chiefs در حال مصرف متعادل, مبتکر, San Francisco 49ers برای فوتبال آمریکایی نهایی جایزه – لومباردی جایزه.

این ستاد باید با برنده هشت مستقیم به از اینجا دریافت کنید از جمله دو خیره کننده باز گشت پیروزی های بیش از هوستون تگزاس و تنسی تیتان در پلی آف. این Niners در ضمن باید steamrolled هر کس در مسیر خود این postseason. مینه سوتا وایکینگ ها به طور کامل outclassed در بخشی دور قبل از کایل Shanahan را مخرب در حال اجرا بازی پاره پاره از هم جدا Green Bay Packers دو هفته پیش.

امشب – امیدوارم – تواند خیلی نزدیک تر از آن است. این دو تیم فوق العاده خوبی همسان به نقطه ای که در آن وجود دارد روشن است مورد علاقه. این Mahomes عامل به معنی اشراف می تواند برنده از هر نقطه و سان فرانسیسکو است بهترین شرط بندی ممکن است به نگه داشتن او در خارج از زمین تا زمانی که ممکن است توسط مسلط زمان در اختیار خود را با بازی در حال اجرا و سپس با استفاده از توپ مخرب از یک مقابل هفت را امتحان کنید و او را پرتاب کردن ماشین چین دهنده.

هر چه اتفاق می افتد, تاریخچه است که ساخته شود. The 49ers یکی از NFL ترین طبقه فرانچایز اما نه برنده سوپر جام از سال 1994 در حالی که این ستاد نیست و حتی به نظر می رسد در نمونه ممتاز ویژه نمایش برای نیم قرن و سر مربی اندی رید جستجوی خود را قبل از ازدواج گریزان عنوان در غیر این صورت ستارگان 21 سال فعالیت حرفه ای.

رفتن به گرفتن یک بشقاب بزرگ از بال گرفتن مینی یخچال در داخل بازو و رسیدن به حل و فصل برای یک شب طولانی است. رو کار فردا ؟ نه هر بیشتر شما نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de