سوپر باول LIV: سنت و حقایق پشت اعداد رومی توضیح داد

یکی از سوپر باول طولانی ترین سنت نیز یکی از گیج کننده ترین.

در یک مرحله یا یکی دیگر از طرفداران فوتبال و صاحب نظران و بازیکنان باید تمام تلاش خود را به کار کردن که تعداد اعداد رومی استفاده می شود برای تشخیص قهرمانی NFL بازی برای مطابقت دارد.

رویدادهای ورزشی مهم در سراسر جهان به سادگی با اشاره به سال در آن برگزار می شود—فکر می کنم از سال 2018 جام جهانی 2019 NBA Finals یا 2020 جهان سری, به نام چند.

اکثر لیگ های دیگر از NBA به NHL و لیگ برتر مراجعه کنید به فصل خود را نشان می دهد هر دو سال آنها را پوشش میدهد.

برای مثال ما در حال حاضر در وسط 2019-20 NBA فصل و از 2019-20 در لیگ برتر.

در ضمن برندگان مشخص نشان می دهد که سال است که در آن آنها مسجل عنوان.

تورنتو رپتورز در حال 2019 NBA قهرمانان در حالی که St. Louis Blues هستند 2019 جام استنلی برندگان.

در تقویم شرایط NFL می افتد به همان دسته از بسیاری از آن نامی همتایان.

فوتبال را در فصل به طور منظم دهانه از سپتامبر تا دسامبر در حالی که بازی های حذفی و سوپر جام به طور کلی برنامه ریزی برای ماه های ژانویه و فوریه سال بعد.

فعلی NFL season برای مثال آغاز شد و در سال 2019 خواهد شد و در نهایت در فوریه سال 2020 است.

هر کاسه فوق العاده, اما, خود فرقه در اعداد رومی برای جلوگیری از هر نوع سردرگمی است.

هر کدام از تیم بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs بیرون می آید در بالای در میامی در روز یکشنبه خواهد بود به عنوان سوپر باول LIV قهرمان.

“این اعداد رومی به تصویب رسید برای روشن کردن هر گونه سردرگمی که ممکن است رخ دهد به دلیل قهرمانی NFL بازی—سوپر باول—برگزار در سال بعد یک ترتیب تاریخی ثبت شده در فصل” NFL رسانه ای راهنمای متحده است.

اگر تصمیم به مراجعه به قهرمانی NFL توسط یک شماره به جای یک سال بود که با هدف تسهیل رسیدگی, زمان معرفی از سوپر باول نام مورد مبهم آب.

نام به تصویب رسید تا سال 1969 هنگامی که سالانه AFL-NFL در مسابقات قهرمانی جهان بازی در حال حاضر رسیده و نسخه سوم آن.

به عبارت ساده تر است که به معنای اولین سوپر باول در واقع سوپر باول III و آن دو پیشینیان بودند عطف به ماسبق تغییر نام سوپر باول من و سوپر باول II برای جلوگیری از سردرگمی بیشتر.

“اعداد من از طریق IV اضافه شد بعد از آن برای اولین بار چهار سوپر کاسه” NFL رسانه ای راهنمای اضافه می کند.

اولین سوپر باول پس از ادغام دوران بود و در واقع Super Bowl V بسیار شبیه به اولین سه فیلم از حق رای دادن جنگ ستارگان در واقع قسمت چهار و پنج و شش هنگامی که گرفته شده به ترتیب زمانی.

تنها زمان NFL سازی به دور از اعداد رومی بود که در سال 2016 زمانی که بازی عنوان شد به عنوان سوپر باول 50 به عنوان مخالف به L.

Super Bowl LIV
سوپر باول XLIV لوگو در 27 ژانویه 2020 در میامی, ایالات متحده آمریکا. سوپر باول XLIV را در Hard Rock ورزشگاه در میامی بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs و از آن خواهد شد بازی های برگزار شده در یکشنبه, 2.
ادواردو Munoz/VIEWpress/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر