تیم های امنیتی خواهد بود swarming میامی از آسمان, زمین و آب در این آخر هفته که در آن هزاران نفر از طرفداران انتظار می رود که جمعیت راک ورزشگاه برای سوپر باول LIV. رادیو فردا’ مانوئل Bojorquez یک نگاه دست اول در نحوه اجرای قانون خواهد بود نظارت بر تمام انواع تهدیدات اعم از تروریسم به کوروناویروس.

میامی هر چند زیبا شهر میزبان می آید منحصر به فرد با چالش های امنیتی گفت: Todd گیل, هوایی و دریایی تیم عامل از گمرک و مرز گشت.

“اول ما احاطه شده توسط آب است. این واقعا مهم است که ما در دریایی از دارایی های خارج از آب به طور فعال گشت به دنبال هر گونه تهدیدات است که ممکن است به سوپر باول” او گفت:.

گارد ساحلی نیز خواهد گشت زنی در آب و ایجاد امنیت مناطق همراه Biscayne خلیج. در بندر میامی در حال حاضر یکی از کشور شلوغ ترین عوامل شروع کرده اند به دنبال مواد مخدر و کالای قاچاق از جمله تقلبی سوپر باول سوغاتی.

در آسمان FAA خواهد بود محدود کردن حریم هوایی فوق راک ورزشگاه با Blackhawk هلیکوپتر گشت زنی به صورت غیر مجاز هواپیما — حتی هواپیماهای بدون سرنشین است.

برخی از درجه نظامی هلیکوپتر خواهد شد مجهز به دوربین های مادون قرمز است که می تواند نقطه ای مردم روی زمین و در می ایستد.

این تصاویر بلافاصله تغذیه زندگی می کنند به Miami-Dade اداره پلیس مرکز فرماندهی که در آن اجرای قانون است مانیتور با دسترسی به هزاران دوربین در سراسر شهرستان.

مقامات می گویند وجود دارد شناخته شده و معتبر تهدید در آن زمان هر چند فرودگاه میامی راه اندازی coronavirus غربالگری مرحله فقط به عنوان احتياط اضافه شده.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im