سه شنبه 2020 نتایج: بایدن غالب در اوایل ایالت های جنوبی در حالی که ساندرز برنده ورمونت – نتایج زنده

تلگراف | No comments

  • بایدن ثابت می کند قدرت خود را با رای دهندگان با برنده در آلاباما کارولینای شمالی و ویرجینیا
  • برنی ساندرز با تکیه بر هیسپانیک پشتیبانی برای حفظ برتری خود را
  • بایدن را به امید گرفتن در ساندرز را افزایش داد به عنوان میانه رو رها کردن
  • بلومبرگ می کند گذشته خود را ایستاده در تگزاس به عنوان او پرانتز برای یک شب بد
  • اولین نتایج اعلام شده به عنوان سرنشین در سواحل شرق
  • آن نامزد چپ در مسابقه ؟

Joe بایدن به حال یک شروع قوی به ‘سه شنبه’ با کلید پیروزی در ایالت های جنوبی در حالی که برنی ساندرز برنده خود را در ایالت ورمونت و کلرادو است.

آقای بایدن در زمان آلاباما, اوکلاهما و میدان نبرد متحده از کارولینای شمالی و ویرجینیا اما دو جایزه از تگزاس و کالیفرنیا هستند و در عین حال اعلام می شود.

اوایل برنده یک افزایش بزرگ برای آقای بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا که دچار ضربه به مبارزات انتخاباتی خود را با عملکرد ضعیف در اوایل رای گیری متحده است.

آن همچنین می افزاید: وزن به آقای بایدن استدلال که او برخوردار از حمایت از رای دهندگان آمریکایی یک کلید رای گیری بلوک برای دموکرات ها و همچنین در مناطق محافظه کار که رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

ویرجینیا بود به خصوص کلید چون آقای ساندرز یک ورمونت سناتور و میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ قرار داده بود بسیاری از منابع به رقابت آن در طول هفته گذشته.

سه شنبه است و مهم ترین روز رای گیری چپ در مسابقه با یک سوم از نمایندگان – متریک است که تعیین برنده – برای grabs.

آن را نیز نشان دهنده این آزمون برای اولین بار برای مایک بلومبرگ سابق شهردار نیویورک و میلیاردر که با استفاده از ثروت شخصی خود را به صندوق نامزدی خود را.

نتایج تا کنون – به ویژه در ویرجینیا و کارولینای شمالی – یک ضربه برای آقای بلومبرگ که ریخت و بیش از 500 میلیون دلار از ثروت شخصی به تبلیغات تلویزیونی در سه شنبه متحده رو به افزایش فشار برای اثبات آن همه ارزش آن.

دو نامزد دیگر هنوز هم در مسابقه, Elizabeth Warren, the progressive سناتور ماساچوست و Tulsi Gabbard هاوایی کنگره ساخته شده است که تاثیر کمی هستند که هر دو نیز در مواجهه با پرسش های جدی در مورد زنده ماندن.

به روز رسانی خودکار

بلومبرگ به ‘بازنگری’ نامزدی

Mآیک بلومبرگ را ارزیابی مجدد مبارزات انتخاباتی خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در روز چهارشنبه با توجه به NBC News.

در اینجا یک روکش سریع از میلیاردر را صرف در سه شنبه نژاد:

  • $224 میلیون کلی او صرف شده در تبلیغات است که زد در 14 متحده رای گیری امروز با توجه به داده ها از تجزیه و تحلیل تبلیغات
  • که رقم 33.7 میلیون رفت و در تلویزیون و رادیو و دیجیتال, تبلیغات در, آلاباما, کارولینای شمالی, ورمونت و ویرجینیا که تمام شده اند نام خود را برای مخالفان خود

بایدن برنده تنسی

Joe بایدن پیش بینی شده است به برنده تنسی اما به نظر می رسد از دست داده اند و چند پتانسیل نمایندگان به مایک بلومبرگ. دولت جمهوری قوی نگه دارید و دموکرات ها در اینجا تمایل به تکیه بیشتر به سمت مرکز زمین از در کشورهای دیگر.

بایدن برنده اوکلاهما

Eخروج سنجی پروژه یک پیروزی دیگر برای جو بایدن – این بار در اوکلاهما که در آن معاون رئیس جمهور سابق در حال حاضر حدود 12 امتیاز جلوتر از برنی ساندرز.

این نتایج به نظر می رسد برای تایید الیزابت وارن است که با داشتن یک شب بد. این سناتور ماساچوست بزرگ شد در اوکلاهما است و تلاش برای عبور از 15 درصد آستانه مورد نیاز برای برنده شدن داشت.

بلومبرگ مجسمه است ؟

Mآیک بلومبرگ است که نادیده گرفتن سوپر شنبه متحده که در آن او را به مراتب ضعیف تا کنون و با تمرکز بر روی کلید نوسان ایالت فلوریدا است که آرا در 17 مارس است.

اما منعکس کننده خلق و خوی از شب میلیاردر تاجر چپ مرحله بعد بدون زرق و برق 10 دقیقه که در آن او به نظر می رسد به اذعان او ممکن است رسیدن به نماینده برنده او پیش بینی شده امشب.

بلومبرگ انتخاباتی نگران هستند با نتایج اولیه

اعتبار:
ایسنا

تیوی میلیاردر تاجر گفت: جمعیت در غرب پالم بیچ: “به عنوان نتایج آمده در اینجا آنچه روشن است. مهم نیست که چگونه بسیاری از نمایندگان ما برنده امشب ما انجام داده ایم چیزی است که هیچ کس دیگری فکر می کردم ممکن بود. ما از یک درصد در این نظر سنجی به عنوان یک مدعی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.”

آقای بلومبرگ صرف 500 میلیون دلار از پول خود را در کمپین تبلیغات و مبارزات انتخاباتی خود هستند و طبعا نگران نتایج در کارولینای شمالی و ویرجینیا است. نامزدی خود را در حال حاضر در شک و تردید.

ساندرز برنده کلرادو

بernie ساندرز برنده کلرادو اولیه. این سناتور ورمونت بوده است انتظار می رود را به نفع خود دولت است که 67 نمایندگان برای grabs.

در ضمن در مین…

Dمشتاق Millward گزارش می دهد که برنی ساندرز’ حامیان شناور باقی می ماند با وجود جو بایدن اولیه منجر می شود.

بلومبرگ برنده American Samoa

Mآیک بلومبرگ پیش بینی کرده اند برنده ساموآ آمریکا اولیه. ما خاک دارای جمعیت 57,000 می فرستد و 10 نماینده به کنوانسیون دموکراتیک.

آقای بلومبرگ به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع خود در اینجا – پس از استخدام هفت کارکنان تمام وقت و تبلیغات به شدت در رادیو و تلویزیون و در مطبوعات محلی.

وارن ممکن است از دست دادن ماساچوست

منt به نظر می رسد یک شب بد برای الیزابت وارن که ممکن است رنج می برند خجالت از دست دادن خانه اش در ایالت ماساچوست است. با توجه به سی ان ان انتخابات دولت است که یک بازی شیر یا خط بین جو بایدن برنی ساندرز و سناتور ماساچوست.

بایدن انتظار برای برنده شدن در آلاباما

بiden پیش بینی شده است برای برنده شدن در یک سوم دولت آلاباما است که 52 نمایندگان. هر سه متحده آمریکا معاون رئیس جمهور پیش بینی شده است به دست آورد تا کنون – ویرجینیا و کارولینای شمالی و ویرجینیا را قابل ملاحظه جمعیت آفریقایی آمریکایی. اگر آقای بایدن در ادامه این موفقیت در باقی مانده ایالت های جنوبی او ممکن است قادر به جبران هر گونه انتظار می رود تلفات در کالیفرنیا و تگزاس.

برنده بزرگ پیش بینی شده برای بایدن در کارولینای شمالی و ویرجینیا و ساندرز را به نفع خود ورمونت

Joe بایدن پیش بینی شده است به نمره بزرگ پیروزی در ویرجینیا و کارولینای شمالی و جبهه دونده برنی ساندرز بود و انتظار می رود را به نفع خود در ایالت ورمونت ایالات متحده برای اولین بار به پای صندوق های رای.

احیا بایدن برد پشت سر هم حرکت پس از یک فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه که منجر به حمایت از سیل برجسته حزب عدالت و رقیب سابق.

کلید تاییدیه در ویرجینیا شامل فرماندار سابق sfmoma و ابیگیل Spanberger یک افسر سابق سازمان سیا که مدیریت یک پیروزی چشمگیر در یک جمهوری خواه منطقه در دولت در سال 2018 است. این موضع آقای بایدن در جا خوب در دولت است.

این یک شروع قوی برای جو بایدن

اعتبار:
ماریو تاما/گتی

With 14 درصد از حوزه گزارش در ویرجینیا آقای بایدن برنده شد و بیش از نیمی از آرا که در جنوب نوسان دولت و جلوتر از آقای ساندرز که برنده شد و حدود یک چهارم از رای دادن.

معاون سابق رئیس جمهور نیز امیدوار به عضله کنار مایکل بلومبرگ میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار و تحکیم حمایت از میانه در روز سه شنبه رای گیری عطف این مسابقه به یک مسابقه در برابر آقای ساندرز.

ساندرز هواداران تشویق برای نتایج اولیه در راهپیمایی خود را در اسکس جانکشن ورمونت

اعتبار:
ایسنا

Oسوئیت نظرسنجی ها نشان داده اند آقای بایدن در به دست آوردن آقای ساندرز خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی که امیدوار به برداشتن یک گام بزرگ به سمت برنده شدن نامزدی در روز سه شنبه.

خروج زود هنگام انتخابات توسط ادیسون پژوهش نشان داد آقای بایدن مجهز شد یک بار دیگر با پشتیبانی قوی در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی برنده بیش از شش نفر از هر 10 در ویرجینیا و کارولینای شمالی است.

در ویرجینیا آقای بایدن همچنین موفق به کسب آرای بیش از چهار نفر از 10 سفید کالج تحصیل زنان در مقایسه با دو مورد در هر 10 برای ساندرز و الیزابت وارن.

بایدن پیش بینی شده برای برنده شدن در ویرجینیا

Joe بایدن پیش بینی شده است به نفع خود ویرجینیا ایسنا گزارش شده است.

وارن سیگنال او را آماده نگه داشتن مبارزه

Elizabeth وارن کمپین به تازگی اعلام کرد یک رشته رویدادهای کمپین برای اواخر این هفته زنگ سناتور ماساچوست هیچ برنامه ای برای رها کردن مسابقه در هر زمان به زودی.

خانم وارن در سفر به میشیگان برای تاون هال رویداد روز جمعه و به دنبال آن یکی در شهر فینیکس, آریزونا و بویزی آیداهو در روز شنبه.

نشانه هایی از برنی بزرگ زمین بازی در لا

Ben رایلی اسمیت این از یک مرکز رای دهی در یک لیبرال بخشی از شهر

یکی از برنی ساندرز مزایای زیادی است که شور و شوق و انرژی او بوجود می آید و در حامیان او که پس از آن به خیابان برای کمک به او ، وجود دارد یک مثال خوب از این در یک مرکز رای دهی در ساوت پاسادنا ثروتمند بیت از لس آنجلس که در آن بیش از یک هزار رای دهندگان انتظار می رود. با چند ده نفر از صف خارج و نه grand کتابخانه در زیر آسمان آبی روشن برای رای دادن وجود دارد داوطلب از تنها یک کمپین در اطراف.

ثانیهer نام لیندا Krausen یک 78 ساله و بازنشسته است و او یک برنی فن. او تا به حال برنی گوشواره یک “برن” گردنبند و نور آبی ناخن رنگ. هر بار که یک رای دهندگان نزدیک او رفت و در سراسر به توضیح دهد که چگونه سیستم کار می کرد یادآوری آنها شما باید به فشار دکمه “بعدی” در نامزدهای صفحه برای پیدا کردن هر کس در انتخابات.

Sاو توزیع یک تکه کاغذ در زبان انگلیسی و بعضی به زبان اسپانیایی که مشخص شده آقای ساندرز بشه. “برنی است نامزد که پلت فرم بیشتر به شدت از کار مردم آمریکا” یک خط به عنوان خوانده شده. Ms Krausen همچنین گفت که او تا به حال شده است تا 3 شب گذشته رفتن دور این منطقه قرار دادن برنی آگهی برای مردم به امروز ببینید. او گفت: یکی از رای دهندگان به او گفت که او قصد بازگشت به جو بایدن اما او پس از یک برنی پوستر در ماشین خود را صبح امروز و تصمیم به تغییر در آخرین لحظه.

بار است که فعالیت توسط 2,000 – تعداد زیادی از مردم ساندرز کمپین اتحاد بر روی زمین در سراسر شهرستان لا به گفته مقامات – و شما یک حس مقیاس برنی زمین بازی. که می داند که چگونه تاثیر همه کسانی که داوطلب می تواند داشته باشد ؟

طولانی رای گیری خطوط در تگزاس به دلیل مشکلات فنی

Nick آلن در تگزاس گزارش شده اند وجود دارد گزارش های برخی از رای دهندگان تگزاس انتظار تا دو ساعت به صندوق های رأی رفتند.

به نظر می رسد مخلوطی از مشارکت بالا و مشکلات فنی در برخی از مراکز رای دهی.

رای دهندگان آستین سیاه و سفید گفت: تلویزیون محلی او منتظر دو ساعت در یک کتابخانه عمومی در دالاس.

دالاس کانتی انتخابات وزارت گفته بودند “بیشتر از حد معمول صبر کنید بار.”

تصاویر جدیدی از یک خط طولانی در خارج از یک مرکز رای دهی در ساختمان دادگاه در منسفیلد و در یک محل دالاس سه نفر از چهار ماشین های رای گیری کار نمی شد.

گردباد از طریق اشک تنسی, کشته شدن 22

Powerful گردباد پاره از طریق نشویل تنسی و شهرستانهای اطراف در اوایل روز سه شنبه کشته شدن حداقل 22 نفر از خروج دیگران از دست رفته و کاهش خانه و کسب و کار برای قلوه سنگ به عنوان رای دهندگان در سراسر کشور بازیگران برگه های رای در سه شنبه ریاست جمهوری اولیه.

علاوه بر مرگ و میر حداقل 30 نفر مجروح شدند و حدود 48 ساختمان تخریب شد در نشویل با بسیاری از آسیب دیده آتش نشانی مدیر ارشد ویلیام سوآن گفت. دهها هزار نفر از مردم در سمت چپ و بدون قدرت.

با وجود تخریب, نظرسنجی سایت, بودند, باز, برای, رای گیری, مقامات گفت.

خرد وسایل نقلیه شمع باقی مانده و شکسته خطوط برق آشغال خیابان های مسدود شده توسط نجات وسایل نقلیه. ساکنان دور وسایل از خانه های ویران.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را به تنسی در روز جمعه.

نشانه ای از مشارکت بالا در تگزاس

Nick آلن شاهد انتخابات در سن آنتونیو.

در کتابخانه عمومی سن آنتونیو یک جریان ثابت از رای دهندگان ساخته شده راه خود را به رای گیری ماشین آلات.

با ناهار 271 نفر رای داده بودند. شواهد از انتخابات پیشنهاد شده است که بالا بود. آن آمد با وجود حدود 10 درصد از رای دهندگان مستقل نظارت بر انتخابات زود هنگام قبل از روز انتخابات.

یک انتخابات رسمی به من گفت که رای گیری است و انتظار می رود به دلیل افزایش اخیر حکومت را تغییر دهید.

قبلا رای دهندگان مجبور به رای دادن در یک خاص اختصاص داده شده به مرکز رای دهی. اما این بار آنها می توانید در هر مکان.

“این بدان معنی است که ما در حال گرفتن بسیاری از مردم در آینده خود را در ساعت ناهار, چرا که آنها کار مرکز شهر” گفت: این مقام. “در گذشته آنها نمی خواهد که در زمان حال برای رفتن به خانه برای رای دادن.”

او افزود: “آن احساس بزرگتر از زمان گذشته اگر چه آن را سخت به بگویید که برای اطمینان حاصل کنید.”

مایک بلومبرگ انتظار رقابت کنوانسیون

Dمشتاق Millward می نویسد:

رو به رای دهندگان برای اولین بار مایک بلومبرگ معتقد است تنها راه او می تواند برنده نامزدی است که در یک رقابت کنوانسیون در تابستان.

“من فکر نمی کنم که من می توانید برنده هر راه دیگر” او گفت: با توجه به NBC.

یک میانجیگری کنوانسیون را تقریبا به ناچار باعث اتهامات از برنی ساندرز’ حامیان که سناتور ورمونت را قربانی استقرار “کوک”است.

آقای بلومبرگ اما رد این ایده گرد بر آقای ساندرز.

“قوانین وجود دارد در حزب دموکرات چگونه شما در مورد این. و من می بینم برنی ساندرز گفت: همه از ناگهانی او نمی خواست به پیروی از قوانین … من آن را توهین آمیز است که برنی ساندرز که آخرین بار او بود که در حمایت از این نوع از کنوانسیون و در حال حاضر با آن مخالف است. من حدس می زنم که در آن شما ایستاده بستگی به جایی که شما نشسته است.”

آقای بلومبرگ که حال خواست تا برای روشن شدن مسیر برای جو بایدن با زیر نمونه ای از ctq و پیت Buttigieg است همچنین نشان می دهد هیچ علاقه ای به کشیدن خارج از مسابقه است که در آن او تا به سرمایه گذاری حدود 500 میلیون دلار است.

جو بایدن می شود بازار های مورد علاقه

Traders شده اند شرط بندی به شدت در دموکراتیک نژاد با توجه به Smarkets – بریتانیا بر اساس پیش بینی بازار پلت فرم.

آنها شرط نزدیک به 2.5 میلیون دلار در نتیجه و پول هوشمند به نظر می رسد به رفتن در جو بایدن که رسید از هشت درصد به 54 درصد برای تبدیل شدن به بازار مورد علاقه سبقت برنی ساندرز که تضعیف شده به مقام دوم در 35 درصد است.

مایک بلومبرگ است که انتهایی بد در مقام سوم در شش درصد است.

اما صعودی پیش بینی برای آقای بایدن ظاهر شده اند به تضعیف این پیش بینی برای چند تا از کلید مسابقه با سناتور ورمونت باقی مانده مورد علاقه را به نفع خود کالیفرنیا و تگزاس و ماساچوست است.

کامالا هریس ‘به تایید بایدن’

Dمشتاق Millward می نویسد:

وجود دارد در حال رشد است و گمانه زنی در کالیفرنیا که سناتور کامالا هریس تنظیم شده است برای حمایت جو بایدن.

شایعات شده اند در گردش برای چند هفته است که او را پرتاب وزن خود را پشت معاون رئیس جمهور سابق.

Now شایعات بی اساس است که تایید قریب الوقوع است.

اما چند را فراموش کرده ام چگونه او skewered او در اوایل نامزد بحث بیش از رکورد خود در مسابقه و مخالفت خود را به سیم کشی یک سیاست بود که به desegregate مدارس

“وجود دارد یک دختر کوچک در کالیفرنیا بود که در بخشی از طبقه دوم به ادغام خود را در مدارس دولتی و او bussed به مدرسه هر روز,” او گفت:. “و آن دختر کوچک من بود.”

آقای بایدن مبهوت شده بود با اظهارات متهم Ms هریس از یک “mischaracterisation” از موقعیت خود را.

فرض کنید این جفت ارز را به وصله کردن تفاوت Ms هریس را تایید خواهد بود یک افزایش بزرگ برای آقای بایدن در کالیفرنیا به عنوان او تلاش می کند به سر برنی ساندرز در نماینده غنی از دولت است.

چرا تهمت می گذرد خیلی سخت با “برنی سرقت’ روایت

Ben رایلی-Smith, ما, ما, ویرایشگر این از چت با برنی فن

چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاطر صحبت کردن در مورد برنی ساندرز در حال سرقت از نامزدی حزب دموکرات? گفتگو با یک فن ساندرز در لس آنجلس فراهم می کند بینش.

دیوید Nesbitt است 54 ساله مهندس نرم افزار. من او را تکیه بر دیوار در آبی برنی تی شرت در یکشنبه داشتن فقط دیده ساندرز رالی با بیش از 10 ، 000 دیگران است.

من در مورد خواسته متوسط اتفاق می افته. پیت Buttigieg تا به حال فقط کاملا مسابقه از ساعت زودتر. این بود که قبل از او و دو نفر دیگر رقبای ریاست جمهوری تایید آقای بایدن روز دوشنبه.

“این تقلب علیه برنی از شروع” آقای Nesbitt گفت. “آنها در حال تلاش برای تدهین بایدن در همان راه آنها تلاش برای روغن مالی کردن هیلاری [کلینتون].”

تیاو “آنها” در این مورد به نظر می رسد حزب دموکرات استقرار. پیشنهاد – وزش رهبران معتقدند آقای ساندرز نمی توانند برنده شدند و در حال حرکت به متوقف کردن مسیر خود است.

سپس از من پرسید: آقای Nesbitt اگر او را برای رای دادن به آقای بایدن اگر او به پایان رسید تا به عنوان نامزد. وجود دارد بسیار طولانی مکث شاید بیش از شش ثانیه چهره scrunched در فکر است.

“من ممکن است من نمی دانم” او در نهایت گفت. “خواهیم دید.” او گفت که او هرگز رای برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اما آیا تعهد به کدام حزب دموکرات در انتخابات.

این اتفاق برای آقای Nesbit در سال 2016. آقای ساندرز از دست داده مقدماتی هیلاری کلینتون به دست آورد. او نه رای برای خانم کلینتون چیدن جیل استین حزب سبز به جای.

نمرات دیگران هم به همین ترتیب. این یکی از عواملی است که خانم کلینتون اغلب اشاره می کند زمانی که او خواسته است در مورد دلایل او شوک شکست به آقای ترامپ در سال 2016.

آقای Nesbit با اشاره به این که مهم نیست که چگونه او رای دادند در کالیفرنیا که همیشه رفتن دموکرات. او حق است. اما در نوسان متحده, این می تواند یک عامل است.

اگر برنی از دست می دهد و ارتش خود را نشسته در دست خود و یا رای برای سومین نامزد حزب یا به این دلیل آنها را باور نمی کند و یا احساس خیانت های حزب دموکرات نامزد آن کمک می کند تا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

به همین دلیل است که رئیس جمهور ایالات متحده انجام شده است و همه او می تواند به شلاق تا aggrievment در حال حاضر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در دموکراتیک نژاد

Tخود را فقط از بن رایلی اسمیت

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم دموکراتیک میانه از تلاش برای دکل نامزدی ریاست جمهوری مسابقه برنی ساندرز پس از یک رشته از آخرین لحظه تاییدیه برای رقیب خود را.

رئیس جمهور ایالات متحده اقدام به ریختن سوخت در این بخش در حزب به عنوان رای دهندگان رفت و به پای صندوق های رای در 14 کشورهای مختلف دیروز را انتخاب کنید که می خواهید آنها را در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سخنرانی خود در یک تجمع در Charlotte, North Carolina, شب قبل از رای گیری آقای ترامپ گفت: “آن را در حال تقلب در برابر دیوانه برنی. دیوانه برنی برای رفتن دیوانه است.”

او را متهم به جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا بود که تایید شده توسط سه نفر از رقبای قبلی خود در مسابقه از سازماندهی تلاش برای جلوگیری از سناتور ورمونت.

“آنها هر دو پشتیبانی خواب آلود جو. شما می دانید چرا ؟ آنها یک معامله” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به هواداران خود گفت. در توییتر نوشت: “آنها در مرحله یک کودتا علیه برنی!”

Beto طول می کشد جو بایدن به Whataburger

Nick آلن در تگزاس می نویسد:

جو بایدن و بتو o’rourke chowed را در یک Whataburger در دالاس شب گذشته. Whataburger یک تگزاس فست فود موسسه و مترادف با آقای o’rourke را 2018 اجرا برای آمریکا.

Beto o’rourke یک “Whataburger” با جو بایدن

اعتبار:
الیزابت Frantz/ایسنا

He رفت و به Whataburger زیادی.. “این برای اولین بار است” گفت: آقای o’rourke, به عنوان او وارد با معاون رئیس جمهور سابق در دو.

“هی مردمی است. حال شما چطور است ؟ ” گفت: آقای بایدن. دو سیاستمداران و سپس gladhanded ده مشتریان در داخل قبل از آقای بایدن گفت: “بیایید به برخی از مواد غذایی است.”

آقای بایدن دستور Whataburger با پنیر و گوجه فرنگی, سیب زمینی سرخ کرده و میلک شیک وانیل پرداخت با پول نقد. او سپس ملبس به یک “بتو” تی شرت و نشسته در یک غرفه با آقای o’rourke و همسرش امی, remarking چقدر خوب این میلک شیک بود.

به عنوان او تمایل به انجام Mr o’rourke livestreamed کل رویداد و آن را به طور گسترده ای به تماشای سراسر تگزاس.

آسمان آبی در کالیفرنیا بزرگترین جایزه برای grabs امروز

Ben رایلی-Smith, ما, ما, ویرایشگر, این, ساحل, سکس ساحلی

سلام از لس آنجلس که در آن خورشید در حال درخشیدن است و انتخابات باز هستند.

کالیفرنیا است که مهم ترین دولت رای گیری امروز. چرا ؟ به دلیل گسترده مسافت از نمایندگان – متریک است که تعیین برنده – برای grabs.

وجود دارد 415 نمایندگان در دسترس در اینجا. که بیش از یک چهارم از تمام سوپر سهشنبه در کل. در واقع آن است که یک دهم از کل در سراسر کشور نماینده گلدان.

بernie ساندرز اگر انتخابات درست – بزرگ اگر در سیاست امروز مسلما – عظیم منجر شود در اینجا. در آخرین نظرسنجی ها از انتخابات از Real Clear Politics او 12 امتیاز جلوتر است.

اما جو بایدن است افزایش دو برابر رای خود را به اشتراک بگذارید و بز الیزابت وارن با توجه به همان نورد نظرسنجی متوسط است. او در 11 درصد در روز جمعه در حال حاضر 23 درصد امروز.

آقای ساندرز در اینجا بود در روز یکشنبه. او معتقد خشن تجمع که در آن بازیگر دیک ون دایک, کمدین سارا سیلورمن و Chuck D, رپر از دشمن همه بر روی صحنه ظاهر شد. (بله واقعا….)

ون دایک, 94, شوخی در مورد نگرانی های بیش از 78 سال سن گفت که او احتمالا در ازدواج روز آقای ساندرز متولد شد. Chuck D خواست کالیفرنیا به “نیمکت” و رای دادن. او همچنین انجام “مبارزه قدرت”, مشت مطرح شده است.

Mr بایدن برداشت کالیفرنیا برای نتایج شب واقعه – جالب انتخاب داده شده است انتظار می رود را به نفع خود در اینجا. همسرش جیل بایدن همچنین یک کمپین توقف کردن در روز است.

خانم وارن برگزار شد, هوای آزاد, تجمع در اینجا در روز دوشنبه در شرق لس آنجلس بخشی از شهر که در آن اکثریت قریب به اتفاق جمعیت اسپانیایی هستند یا لاتین.

وجود دارد بسیاری از پلاکارد به زبان اسپانیایی با برخی از خواندن “persiste” – در ارجاع به مجلس سنا سخنرانی هنگامی که یک جمهوری خواه تلاش برای خاموش کردن او و شکایت “او ادامه داشت”.

شعارهای “آن زمان برای یک زن در کاخ سفید” و “رویای بزرگ مبارزه سخت” پله ، در پایان یک ون خدمت churros با سس کارامل به خروج کرد.

هر کس که برنده امروز در اینجا به خوبی ممکن است یک نماینده رهبری در کلی مسابقه آمده چهارشنبه. شانس هستند که می خواهد آقای ساندرز.

جو بایدن: ‘شهردار پیت مرا به یاد پسر من کمال’

Nick آلن در تگزاس می نویسد:

جو بایدن داد عمیقا شخصی سخنرانی شب گذشته هنگامی که او پذیرفته پیت Buttigieg را تایید. و این کاملا روشن است که آقای Buttigieg خواهد بخشی از بازی بزرگ در آینده هر بایدن دولت.

دو مرد به نظر می رسد در یک نوار به نام ریخته گری در دالاس است که به خوبی شناخته شده برای آن مرغ سرخ شده. آقای بایدن توضیح داد که چگونه در طول مناظره های تلویزیونی او نگاه کرده بود در سراسر مرحله در شهردار جوان و یادآور شده اند خود را در اواخر پسر مردیکه خیلی بزن توجه دارد.

پیت Buttigieg تایید جو بایدن

اعتبار:
ژوئن فیگوئروا/اخبار صبح دالاس

Perhaps بود که چرا آقای بایدن هرگز حمله Mr Buttigieg در طول بحث. آقای بایدن گفت: “وجود نداشته است یک کلمه خشن بین ما از آنجا که ما شروع به رقابت.

“من فکر نمی کنم من همیشه قبل از این انجام داده اما او مرا به یاد پسر من کمال.

“من می دانم که ممکن است به معنای بسیار به اکثر مردم, اما به نظر من این بالاترین تعریف من می تواند به یک مرد یا زن.

“مانند کمال او یک ستون فقرات مانند یک سیخ. من به شما قول می دهم بیش از این دوره از عمر خود را, شما در حال رفتن برای پایان دادن به دیدن جهنم خیلی بیشتر از پیت از شما از من.”

ویرجینیا با اعتماد به نفس اجتناب از رای گیری اولیه اشکالات

Rozina Saburاست بر روی زمین در Fairfax County Virginia. او می نویسد:

مقامات دولتی هستند هیچ شانس در تلاش برای جلوگیری از این نوع شرم آور اشکالات که تبدیل آیووا انجمن به قتلگاه.

Voter ترک مردم در انتخابات به نظر می رسد پایین تر تا کنون امروز در Fairfax County, شهرستان, مدیر, انتخابات, Gary Scott به من می گوید. “در ویرجینیا رای مردم در صبح است. مردم در انتخابات است و حدود 7 درصد در حال حاضر آن است که کمی پایین تر از آنچه ما می رود,” او می گوید.

Mr اسکات می گوید که آنها دریافت کرده اند و بسیاری از سوالات در مورد کوروناویروس اما باور نمی, آن را تا به حال هیچ گونه تاثیری در روز رای گیری. شده اند وجود دارد موارد ثبت شده در ویرجینیا که یکی از رای دهندگان که درخواست غایب رای به عنوان او در حال حاضر در قرنطینه در واشنگتن او می افزاید.

کمی چیز عالی – کانتی فیرفکس تنها محل در ویرجینیا فراهم می کند که برگه های رای در چهار زبان – اسپانیایی ویتنامی, کره ای و انگلیسی.

در اینجا چیزی است که روی کاغذ های رای به نظر می رسد مانند:

کانتی فیرفکس متنوع جمعیت به معنی برگه های رای چاپ شده در چهار زبان

Pundits انتظار می رود که جیب دولت مانند این که قومی متنوع خواهد شد به نفع برنی ساندرز. اما در یک مرکز رای گیری در گراهام جاده مدرسه ابتدایی رای دهندگان من صحبت کرد و به نظر می رسد به طور مساوی تقسیم بین ساندرز بایدن و بلومبرگ.

یکی از رای دهندگان هالی Griffiths می گوید او امیدوار است برای یک ساندرز یا وارن پیروزی. “بلومبرگ فقط دموکراتیک تهمت به من. بایدن بزرگ بود معاون رئیس جمهور اما او یک رهبر بزرگ است و من واقعا نمی بسیاری از ایمان به آنچه که او را به انجام,” او به من می گوید. “ما با تکیه قطعا نسبت ساندرز چون او شده است در سیاست یک مدت زمان طولانی و او را از انجام بسیاری برای حقوق مدنی و LGBQT جامعه و این کشور وحشتناک برای بهداشت و درمان.”

افزایش برای مایک بلومبرگ در ساموآ آمریکا

Dمشتاق Millward می نویسد:

در اقیانوس آرام آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا جمعیت 57,000 می فرستد و 10 نماینده به کنوانسیون دموکراتیک.

چیزی از قانون اساسی oddity جمعیت می تواند رای دادن در انتخابات مقدماتی اما نه انتخابات ریاست جمهوری خود است.

Mr بلومبرگ استخدام هفت کارکنان تمام وقت در ساموآ است و همچنین تبلیغات به شدت در رادیو و تلویزیون و در مطبوعات محلی.

به نظر می رسد به پرداخت کردن با رئیس فا’alagiga نینا توا’au-Glaude اعلام او حمایت آقای بلومبرگ.

“او به خانواده من رای دادن و من ایجاد کرد. همین دلیل است که من مرتکب زمان و تلاش برای انتخاب مایک رئیس جمهور ایالات متحده است. او را صداقت و افتخار به کاخ سفید است.”

آقای بلومبرگ است مشاور ارشد در ساموآ کارن سبز گفت: او در حال مبارزه برای هر رای و نماینده.

“ما مفتخریم به رئیس توا’au-Glaude حمایت و به بزرگترین زمین بازی اینجا را در ساموآ آمریکا قبل از ما حزبی در سه شنبه,” او گفت:.

“مایک تاریخ انجام کارها و به خصوص رکورد خود از موفقیت در مبارزه با تغییر آب و هوا در حال حرکت است رای دهندگان راه ما.”

چرا Klobuchar و Buttigieg بیرون از مسابقه ؟

Dمشتاق Millward می نویسد:

داشتن انجام و در اوایل مسابقات تصمیم ctq و پیت Buttigieg به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را مطرح چند ابرو.

آن را احتمالا اذیت تعدادی از رای دهندگان که در نظرسنجی های انتخابات پیش رو از سه شنبه فایده ای نداشت.

“شهردار پیت” با وجود انجام فوق العاده خوبی در آیووا و نیوهمشایر به نظر میرسد که plateaued و معلق در هوا در حدود 11 درصد در رای گیری ملی.

Fبیمار را به هر گونه تاثیر در میان لاتینی و آفریقایی-آمریکایی ها روشن بود که او در مواجهه با یک نبرد دشوار به بالای 15 درصد آستانه است که به طور معمول مورد نیاز برای تضمین نمایندگان در کنوانسیون ملی.

Ms Klobuchar تصمیم نیز چیزی از تعجب به او کارکنان با توجه به نیویورک تایمز. او هیچ نشانه ای که او کشیدن پلاگین بر روی مبارزات انتخاباتی او هنگامی که او خطاب به یک تجمع در شهر سالت لیک در صبح روز دوشنبه.

با برنی ساندر نیروی عظیم منهدم کننده تخمگذار زباله به مقدار در این زمینه وجود دارد هوا از وحشت در میان دموکرات استقرار که سناتور ورمونت می تواند اثبات غیر قابل توقف.

اواخر هفته گذشته John Delaney سابق مریلند در کنگره که برای اولین بار از حزب دموکرات اعلام کند او در حال اجرا بود برای کاخ سفید, به قلم یک اصول ارزیابی در واشنگتن پست خواسته دیگر میانه رو به دنبال خود مثال و پایان مبارزات انتخاباتی خود را – در نتیجه هموار کردن راه برای یک جریان اصلی نامزد شده است.

John Delaney خواست میانه برای متحد کردن پشت سر یک کاندیدا

اعتبار:
واشنگتن پست

“هر کسی که وارد این نژاد برای رئیس جمهور چیزی برای ارائه,” او نوشت.

“اما فقط یک نفر می تواند برنده نامزدی — کسی که بهترین پاسخ این پرسش اصلی است که رای دهندگان درخواست در آن لحظه. و گاهی اوقات حتی بهترین چیزهای خود را به اندازه کافی خوب نیست.”

Wآنکه نمی نامگذاری برنی ساندرز آقای دلانی روشن ساخته است که جریان اصلی داوطلبانی که ماند در مسابقه به خطر انداخته تقسیم وزش رای با عواقب ویرانگر.

“اما اگر آنها اقامت در آنها باید از خود بپرسید: آیا آنها همچنان به ایجاد یک تفاوت مثبت و یا آنها را هدایت نژاد به سمت یک نامزد که یا نمی توانید برنده شوید و یا نمی تواند حاکم و در انجام این کار تضعیف همه چیز مراقبت از آنها در مورد؟”

تگزاس خواهد لولا در اسپانیایی رای

Nick آلن در تگزاس می نویسد:

روز دوشنبه تگزاس جشن استقلال خود را روز به روز آن را تقسیم از مکزیک در سال 1836. “این استفاده می شود به مکزیک” رای دهندگان سیلویا مندز, 46 گفت: من در سن آنتونیو. “نامزدها باید برای رسیدن به خروج.”

توسط 2022 هیسپانیک مردم را تبدیل به بزرگترین جمعیت گروه در تگزاس و آنها رای گیری بیش از حد است. یک نظرسنجی اخیر نشان داد 64 درصد در نظر گرفته شده برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری بعدی. بهداشت و درمان مهم ترین مسئله و برنی ساندرز’ مدیکر برای همه سیاست اثبات محبوب است.

ثانیهاست هیسپانیک حامیان او را “Tio برنی” (عمو برنی) و “ال Abuelito” (پدر بزرگ). آن را به سخت را برای سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.

حزب دموکرات است lurched چپ در تگزاس و آن را خوب است برای برنی ساندرز

Nick آلن در تگزاس می نویسد:

یکی ممکن است انتظار می رود حزب دموکرات در تگزاس به بیشتر محافظه کار یا میانه از کسانی که در سواحل. در سال 2016 برنی ساندرز کردم مذکور را شکست داد در دولت است. هیلاری کلینتون کردم 65 درصد از رای و آقای ساندرز تنها 33 درصد است.

بut چیزی تغییر کرده است. شده است وجود دارد تغییر در مرکز ثقل. جدید امرسون کالج نظرسنجی نشان داد که بسیاری از کسانی که رای دادند برای خانم کلینتون چهار سال پیش در حال حمایت آقای ساندرز در این زمان.

“آنچه بیشتر جالب است که تماشای برنی ساندرز رقابت در یک دولت است که او از دست داده و با 30 امتیاز فقط چهار سال پیش گفت:” اسپنسر کیمبال استاد درگیر در این نظرسنجی.

یکی دیگر از کمی شگفت آور, CBS News نظرسنجی نشان داد 56 درصد از رای دهندگان دموکرات در تگزاس در حال حاضر مشاهده سوسیالیسم مثبت در حالی که تنها 37 درصد مشاهده سرمایهداری مثبت.

Klobuchar خواهد بود یک افزایش عمده برای بایدن کمپین

Dمشتاق Millward می نویسد: حتی اگر او را رها خود پیشنهاد برای کاخ سفید ctq به عنوان یکی از اوایل ستاره از مبارزات انتخاباتی. بیش از آخر هفته او darting در سراسر کشور در چهار متحده در یک روز صف آرایی پشتیبانی می کند. او سفر سبک و شوخ طبعی سریع رفت پایین و با رای دهندگان که معلوم شد در حال افزایش اعداد به گوش او صحبت می کنند.

Sاو می تواند ثابت کند یک دارایی واقعی برای معاون سابق رئیس جمهور به خصوص در زادگاهش اواسط غرب که در آن دموکرات ها نیاز به دست آوردن مجدد رای دهندگان که حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

Ms Klobuchar به آقای بایدن توجهی تایید در یک تجمع در دالاس در شب دوشنبه.

“جو بایدن اختصاص داده است زندگی خود را به مبارزه برای مردم” Ms Klobuchar گفت: قبل از معرفی بایدن در این تجمع در دالاس در شب دوشنبه.

“نه برای ثروتمند و قدرتمند اما برای مادر برای کشاورز برای دریمر برای جانبازان. او می تواند کشور ما با هم.”

تگزاس است که در شکل دادن به یک نبرد رویال

Nick آلن در تگزاس می نویسد:

در آستانه سه شنبه هر کس به نظر می رسید به نوبه خود در حالت ستاره تنها. جدا از جبهه دوم برنی ساندرز. جو بایدن که در آقای ساندرز’, پاشنه, برگزار شد, نهایی خود را, تجمع در دالاس. هر دو پیت Buttigieg و ctq به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را و منحرف به تگزاس به تایید او.

رای دهندگان چک تلفن خود را قبل از ریخته گری رای خود را در انتخابات ریاست جمهوری اولیه در هوستون تگزاس

اعتبار:
علامت فلیکس/AFP

On یک شب فوق العاده ای برای آقای بایدن او سپس رو به حمایت از Beto o’rourke (به یاد داشته باشید او را؟). آقای o’rourke مانند بازگشت شرکت کننده از یک فصل قبل پیوست, آقای بایدن در مرحله و به او یک آغوش بزرگ. آن را تایید آن را انجام خواهد داد برخی از وزن واقعی در تگزاس است.

نظر سنجی – و بسیاری وجود دارد – شده اند در همه جا با قرار دادن آقای ساندرز 15 امتیاز جلوتر است. اما آخرین است آقای بایدن انتهایی تنها با پنج. به خوبی به پایان رسیده تاییدیه می تواند او را بیش از بالا.

ویرجینیا اولیه یک محک چگونه به ما رای خواهد داد

Rozina Sabur در ویرجینیا می نویسد:

ویرجینیا 99 نمایندگان برای grabs, چهارمین هر دولت رای گیری در روز سه شنبه. با توجه به دولت را مخلوط اقتصادی و اجتماعی تنوع یک نامزد موفقیت در اینجا خواهد بود خوب محک برای بقیه کشور رای خواهد داد. هیلاری کلینتون به دقت انجام شده دولت در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اما ویرجینیا خواهد بود مهم دولت در تعیین نتیجه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

تیوی دولت در مناطق روستایی به شدت محافظه کار است اما شمال ویرجینیا و دانشگاه-تحصیل زنان در مناطق حومه کمک به جمهوری خواهان از دست دادن مجلس نمایندگان در سال 2018 انتخابات میان دوره ای. امروز اولیه انتظار می رود که به دو اسب مسابقه بین برنی ساندرز و جو بایدن, با, شهری, دانشگاه مناطق انتظار می رود برای حمایت از مترقی سناتور و حومه قطعات بیشتر احتمال دارد به رای دادن به نفع معاون رئیس جمهور سابق.

Mآیک بلومبرگ نیز رقابتی در نظر سنجی های اخیر و او صرف مقدار زیادی از پول و زمان در دولت است. یک نظرسنجی نظرسنجی ها نشان می دهد آقای بایدن و آقای ساندرز به طور متوسط 29 درصد و 24 درصد به ترتيب با آقای بلومبرگ در 14 درصد است. که نامزد برنده در ویرجینیا ممکن است ارائه یک نشانه از آنچه آمده است.

هنگامی که ما دریافت نتایج ؟

Polls نزدیک بین 7 ساعت و 8 pm به وقت محلی بسته به دولت است. با این حال بسیاری از شنبه متحده برخی از شکل گسترده در رای گیری اولیه. رای دهندگان در ایالت مینه سوتا به عنوان مثال می توانید شروع به استفراغ کردن, برگه های رای در ماه ژانویه است. میلیون ها نفر از پستی و برگه بیرون رفت و به کالیفرنیا رای دهندگان در فوریه. 3 روز آیووا قفقاز.

بernie ساندرز و مایک بلومبرگ داشته اند وسیع ترین و تهاجمی ترین رد پای سراسر شنبه متحده عمدتا به دلیل آنها هم این پول را صرف. آقای بلومبرگ است و تبلیغات در همه 14 متحده در حالی که آقای ساندرز است که بر روی امواج رادیو و تلویزیون در 12. این اولین بار آقای بلومبرگ خواهد شد در برگه های رای پس از او صرفنظر چهار رای گیری متحده ساخت این روز مهم آزمون تئوری خود را که او را بهترین نامزد برای ایستادن در برابر آقای ساندرز و بعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای ساندرز صرف پنج شنبه در کالیفرنیا برگزاری تظاهرات در دولت عمده لیبرال احزاب ، او امید خود را monthslong تمرکز بر دولت و رزونانس با Latino رای دهندگان کمک خواهد کرد که او برنده یک تکه بزرگ از دولت 415 نمایندگان. جو بایدن همچنین در نظر دارد در دولت امروز. او امید خود را قوی نشان دادن در کارولینای جنوبی خبر از آمدن موفقیت با رای دهندگان که تسلط دموکرات رای دهندگان در یک تعداد انگشت شماری از سه شنبه متحده است. در ضمن الیزابت وارن رنج می برند ممکن است خجالت از دست دادن اولیه در خانه اش در ایالت ماساچوست به آقای ساندرز.

سه شنبه می تواند باعث شکستن و یا برای برخی از نامزدها

While سه شنبه لزوما تعیین این که چه کسی برنده نامزدی آن در طول تاریخ شده است دشوار است برای یک نامزد که انجام ضعیف در روز به بهبود می یابند. در اینجا نگاهی روز سه شنبه مسابقات.

یکs به خوبی به عنوان کالیفرنیا و تگزاس و آرکانزاس, آلاباما, کلرادو, مین, مینه سوتا, ماساچوست, ورمونت, یوتا, کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی و اوکلاهما در حال برگزاری رای. سوپر شنبه متحده را تشکیل می دهند طیف متنوعی از رای دهندگان شدند. بسیاری از کشورهای در حال جمهوریخواه پایگاه در انتخابات عمومی در حالی که دیگران مانند کالیفرنیا محکم دموکراتیک است. کارولینای شمالی است که به احتمال زیاد به یک میدان نبرد دولت در انتخابات عمومی ،

در کالیفرنیا و تگزاس سفید رای دهندگان را تشکیل می دهند کمتر از نیمی از جمعیت. اسپانیایی تعداد نزدیک به 40 درصد از جمعیت در هر دو کشور. کالیفرنیا در ضمن این کشور آسیایی بالاترین جمعیت در حدود 15 درصد است. کارولینای شمالی و تنسی, ویرجینیا, آلاباما و آرکانزاس باید جمعیت زیادی از رای دهندگان از حزب دموکرات هسته رای گیری بلوک. ایالات مخلوط ترکیبی از شهری و روستایی رای دهندگان و همچنین دموکرات ها از همه طرف طیف سیاسی. به عنوان نامزد تمرکز در wooing جنوب دموکرات ها در ایالات تگزاس و آرکانزاس آنها نیز باید به فکر کردن در مورد یک پیام است که می تواند طنین انداز مترقی در سان فرانسیسکو.

سه شنبه خاموش است و در حال اجرا

Gعود بعد از ظهر و خوش آمدید به این تلگراف را زنده وبلاگ. خبرنگاران ما خواهد شد آوردن شما آخرین اخبار از سراسر کشور به عنوان 14 ایالت و یک قلمرو ایالات متحده رای خود را در نامزدی حزب دموکرات مسابقه.

سه شنبه زمانی است که تقریبا یک سوم از رای دهندگان دموکرات خواهد رای خود را در این حزب نامزدی ریاست جمهوری, و آن را یکی از مهم ترین امتیاز را در این مسابقه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در این سال اضافه شده است به دلیل اهمیت کالیفرنیا, دولت با بسیاری از نمایندگان نیز آن را می گویند که در همان روز.

یک نامزد نیازهای 1,990 نمایندگان برای تبدیل شدن به حزب نامزد. کالیفرنیا 415 نمایندگان موجود و پس از تگزاس است که 228 و کارولینای شمالی که دارای 110. در همه وجود دارد 1,357 نمایندگان امروز در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>