جو بایدن موفق به کسب نیمی از 14 متحده که رای به انتخاب یک دموکرات کاخ سفید نامزد در روز سه شنبه در یک جهش قابل توجه برای مبارزات انتخاباتی خود را.

سابق معاون رئیس جمهور جاروب, مینه سوتا, Oklahoma, آرکانزاس, آلاباما, تنسی, کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

جناح چپ سناتور برنی ساندرز پیش بینی شده است برای برنده شدن در کلرادو و یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت است.

آنها مسابقه منجر به تدهین یک دموکرات خواهد شد که در صورت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه در ماه نوامبر انتخابات.

  • آخرین نتایج

آقای بایدن متوسط که در خدمت تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و آقای ساندرز چپ جناح پیشنهاد کاملا متفاوت در سند چشم انداز برای آمریکا در آینده است.

CBS News, BBC با ما شریک پروژه ماساچوست نیز با تکیه آقای بایدن را در راه ضربه سنگین به رقیب خود و دولت لیبرال خود سناتور الیزابت وارن.

رو به با آخرین دقیقه تاییدیه از رقیب سابق کاهش یافته است که از نژاد آقای بایدن است به امید بلانت حرکت آقای ساندرز که حزب سوسیالیست ملی در آستانه رای گیری.

آقای بایدن را تحت کارکنان و بودجه مبارزات انتخاباتی شده است سودای پس از فرمانده خود را پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در آخر هفته. این اولین بار بود که 77 سال سن تا به حال برنده هر مسابقه در سه کاخ سفید اجرا می شود.

نظرسنجی خروج داده ها نشان می دهد آقای بایدن برنده است تعدادی زیادی از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی های مهم بلوک برای حزب دموکرات است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای بایدن همچنین به نظر می رسد که برنده متقاعد کننده ای در میان این نوع از حومه رای دهندگان که نظرسنجی می گویند تبدیل شده است به دور از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با همه حوزه گزارش آقای بایدن برنده حدود 53 درصد آرا در ویرجینیا ترک آقای ساندرز دور دوم در 23 درصد است.

ویرجینیا و کارولینای شمالی بسیار مهم هستند زیرا آنها در حال نوسان کلید متحده در سال 2020 انتخابات.

همه چشم ها در حال حاضر در بزرگترین رای گیری در ایالت کالیفرنیا و دومین, Texas.

آقای ساندرز امیدوار است به انجام به خوبی در طلایی دولت لیبرال کرگدن در حالی که نظرسنجی خروج داده ها نشان می دهد او موفق به کسب 45 درصد از اسپانیایی رای در تگزاس در مقایسه با 24 درصد برای آقای بایدن.

  • چه مقدماتی و چگونه کار می کنند ؟

همچنین ظاهر شدن در انتخابات ریاست جمهوری برای اولین بار پس از پرش همه مسابقات چهار ماه گذشته مایکل بلومبرگ.

سابق شهردار نیویورک که به صرف بیش از یک و نیم میلیارد دلار از پول خود را می رود که به نفع آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا است.

آقای بایدن با هدف تحکیم میانه دموکراتیک رای barging کنار آقای بلومبرگ یکی از ثروتمندترین مردان جهان است.

اما میلیاردر کلمات کاهش انتظارات برای عملکرد خود را جلوتر از روز شنبه نشان می دهد او قصد دارد به مبارزه با تمام راه را به طرف کنوانسیون در میلواکی ویسکانسین در ماه جولای.

جزئیات بیشتر در جو بایدن

سه شنبه ارائه می دهد یک انتخاباتی ثروت باد اورده از بیش از 1 ، 300 از 1,991 نمایندگان نیاز به پرچ دموکرات کاخ سفید نامزدی تحت امریکا دمدمی نظام سیاسی.

Ms Klobuchar و پیت Buttigieg که آنها نیز برای رقابت در میانه دموکرات ها به پایان رسید مبارزات خود را در این هفته و تایید آقای بایدن.

آقای بایدن اعتبار پیروزی خود را در مینه سوتا به پشتیبانی از Ms Klobuchar که در میانه دولت سناتور.

Sanders تیم گفت: دو خروج بخشی از یک بسیج توسط حزب استقرار و پول اهدا کنندگان به مسدود کردن سناتور ورمونت.

  • پنج نمودار که توضیح دموکراتیک نژاد

حزب دموکرات است که در یک چهارراه به آن رای دهندگان تصمیم می گیرید که نامزد بهترین شانس انکار آقای ترامپ دارد این پاییز.

آقای بایدن خود را به عنوان یک electable عملگرا که می تواند تغییر تدریجی در حالی که آقای ساندرز وعده داده است یک انقلاب است.

آقای ساندرز’ مخالفان می گویند او بیش از حد رادیکال فتنه را به نفع خود بیش از نوسان رای دهندگان مورد نیاز برای برنده شدن در کاخ سفید است.

78 سال است و برنامه ریزی برای تبدیل اقتصاد آمریکا با چند تریلیون دلار بالاتر مالیات طرح بر روی همه چیز از بهداشت و درمان به آموزش و پرورش است.

آقای بایدن منتقدان می گویند مبارزات انتخاباتی خود است uninspiring و او به ارمغان می آورد بیش از حد سیاسی چمدان از مادام العمر خود را حرفه ای به عنوان یک واشنگتن خودی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن نمی تواند مقاومت در برابر مصرف مکرر حفاری در آقای بلومبرگ پس از ناامید کننده در شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de