سه شنبه خروج سنجی و آنچه آنها می تواند به معنای

نیوزویک | No comments

کارولینای شمالی

سناتور جو بایدن پیش بینی شده است به ایالت کارولینای شمالی با توجه به داده ها از نظرسنجی های خروج. نتایج اولیه نشان می دهد بایدن برنده بیش از 50 درصد است اما این عدد با کمتر از یک درصد از حوزه گزارش. تقریبا یک سوم از کارولینای شمالی رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و بایدن به روابط قوی به جامعه که به نظر می رسد باید به او کمک کرد تا به دست آوردن رهبری تا کنون.

کارولینای شمالی رای دهندگان نیز به بایدن با سر اشاره خود را به عنوان نامزد به احتمال زیاد برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به سی ان ان.

ویرجینیا

بایدن پیروزی به نظر می رسد با ثبات تر در ویرجینیا جایی که او دریافت کرده است بیش از 55 درصد از رای گیری با 59 درصد از حوزه گزارش. رای دهندگان در این ایالت انتخاب بایدن به عنوان نامزد به احتمال زیاد به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به خروج از مراکز رای دهی داده ها از نیویورک تایمز.

ورمونت

ورمونت سناتور برنی ساندرز است که انتظار می رود را به نفع خود دولت خانه با هشت درصد از حوزه گزارش و جزئی گزارش 50.4 درصد از آرا با توجه به داده ها از NPR. اما خروج نظرسنجی در گزارش نیویورک تایمز همچنین نشان می دهد بایدن به عنوان پاکسازی بیش از 15 درصد در زنده ماندن است که ممکن است کمک به نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود زنده است.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

Exit polls
استیو کیم کست رای خود را در انتخابات ریاست جمهوری اولیه رای گیری در کتابخانه های عمومی در گلندیل کالیفرنیا در سه شنبه 3 مارس سال 2020 است.
گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>