نتایج از سه شنبه مقدماتی نشان می دهد که رای دهندگان در حال حاضر تا حد زیادی متمرکز بر دو نامزد اصلی جو بایدن و برنی ساندرز. ایسنا نظرسنجی از رای دهندگان ترک سنجی برجسته کردن برخی از کلید قوت هر نامزد.

سن و رای دهندگان جدید

در مهر خروج نظرسنجی 48 درصد از کسانی که زیر 45 سال سن بازیگران در یک رای گیری برای ساندرز در مقایسه با تنها 17 درصد برای بایدن. در میان کسانی که 45 یا 40 درصد مورد علاقه بایدن در مقابل تنها 18 درصد برای Sanders.

یک جزء اصلی استدلال های ساخته شده توسط برنی ساندرز شده است که او می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر در بخشی به دلیل او به ارمغان بیاورد جدید رای دهندگان به پای صندوق های رای. او ادعا کرده است که مبارزات انتخاباتی خود را “می تواند میلیون ها نفر از مردم به روند سیاسی که به طور معمول رأی نمی دهند.”

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

در حالی که حمایت خود را در میان رای دهندگان جوان قوی بود رای دهندگان که گفت این بود که خود را اول ابتدایی — به عبارت دیگر رای دهندگان جدید — اغلب انجام نمی دهند هر سهم بیشتری از رای دهندگان در این سال از آنها در همان متحده در سال 2016.

برای مثال در آلاباما اوکلاهما و تگزاس ورمونت و ویرجینیا جدید رای دهندگان ساخته شده تا کمی کوچکتر از تعداد کل رای دهندگان از آنها چهار سال پیش. و در حالی که رای دهندگان جدید معمولا طرفه با ساندرز بیش بایدن این بود که جهانی واقعی. در آلاباما و ویرجینیا جدید رای دهندگان در واقع مورد علاقه بایدن بیش از Sanders.

مسابقه

یکی از ساندرز بیشترین حمایت گروه های اسپانیایی رای دهندگان. در تمام کشورهای 45 درصد از اسپانیایی ها بازیگران در یک رای گیری برای ساندرز در حالی که تنها 23% پشتیبانی بایدن. این نشان دهنده تا حدودی از برگشت از سال 2016 زمانی که اسپانیایی رای دهندگان به طور کلی طرفه با هیلاری کلینتون بیش از Sanders.

سیاه رای دهندگان به شدت حمایت بایدن کمک به خار او برنده در کشورهای در سراسر جنوب با بزرگ سیاه و جمعیت. به طور کلی نزدیک به 55 درصد از سیاه پوستان بازیگران یک رای گیری برای بایدن در مقایسه با تنها حدود 17 درصد برای Sanders.

سفید رای دهندگان تقسیم نسبتا به طور مساوی بین ساندرز (28%) و بایدن (30%).

اواخر deciders

تقریبا 30% از سه شنبه رای دهندگان گفت: آنها را ندارد تصمیم گیری تا چند روز قبل از انتخابات. در طول این زمان بایدن رسید و با قوی در کارولینای جنوبی و تاییدیه از دو را رسمی رقبا برای نامزدی پیت Buttigieg و ctq. جای تعجب نیست پس از آن بایدن بود روشن مورد علاقه در میان اواخر deciders, garnering 46 درصد از آرا خود را در مقایسه با 18 درصد برای Sanders.

توجه داشته باشید: اطلاعات ذکر شده در این مقاله از 12 از 14 سه شنبه متحده است که تا به حال نظرسنجی های خروج و مقاله شده است به روز رسانی به منعکس کننده اطلاعات از 2:30 a. m. ET, مارس 4.

درباره نویسنده: David R. Jones استاد علوم سیاسی در کالج شهر دانشگاه نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im