سه شنبه: چرا بیشتر افراد جوان رای دادن ؟


افراد جوان هستند و آینده سیاست – و یا حداقل آنها باید باشد.

در آمریکا مردم سالخورده 39 و جوان – نسل وای و نسل Z – در حال حاضر را تشکیل می دهند بیش از یک سوم از رای دهندگان واجد شرایط. آنها در نظر گرفته شده بیشتر قومی متنوع و لیبرال تر از نسل های قدیمی تر و کارشناسان می گویند که آنها می تواند تاثیر قابل توجهی در این سال انتخابات است.

به جز جوانتر رای دهندگان به عنوان یک گروه به طور مداوم به نوبه خود در تعداد پایین تر از نسل های قدیمی تر.

حزب دموکرات در حال حاضر انتخاب آن نامزد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات یک نامزد سناتور برنی ساندرز معتقد است که او به تنهایی می تواند بسیج جوان و جدید رای دهندگان.

78 سال است و منحصر به فرد محبوب با جوان – با توجه به برخی از نظرسنجی ها او را انتخاب اول حدود 50 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان سالخورده 18-38.

در سه شنبه, نظرسنجی نشان می دهد آقای ساندرز برنده جوانان رای در هر دولت و در عین حال نبود یک افزایش کلی جوانان مشارکت و آقای ساندرز هنوز هم از دست رفته را به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 77 که برنده 10 از 14 متحده است.

آقای ساندرز اذعان کرده است که آن را “آسان” بسیج جوانان رای دادن. “ما شده است به عنوان موفق به عنوان من امیدوارم در آوردن افراد جوان ، جواب این است: هیچ.”

جان دلا Volpe, مدیر رای گیری در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه منجر نظرسنجی در آمریکا جوانان رای دهندگان پس از سال 2000 است. او می گوید که بر اساس خروج نظرسنجی اطلاعات “وجود دارد معتبر شواهد نشان می دهد که جوانان رای تخت به پایین در اکثر کشورهای… جوان مردم نه تنها به عنوان مشتاق به عنوان بسیاری از ما انتظار می رود آنها را به بود”.

پس چرا بیشتر افراد جوان رای گیری دموکراتیک مقدماتی – و چه نوع از تاثیر خواهد این را در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری چیست ؟

صادق پاسخ – این پیچیده و متعددی وجود دارد که عوامل مختلف درگیر است.

1. این همیشه آسان نیست برای رای دادن – حتی زمانی که شما می خواهید به

نظرسنجی ها نشان می دهد افراد جوان علاقه مند به سیاست – یک دانشگاه هاروارد نظرسنجی سال گذشته متوجه شد که 43 درصد از 18-29 ساله گفت: آنها به احتمال زیاد برای رای دادن در خود حزب اصلی.

اما واقعی مردم در انتخابات به نظر می رسد شده اند به مراتب کمتر از آن است که تجزیه و تحلیل نظرسنجی های خروج از دانشگاه تافتز نشان می دهد جوانان مشارکت مردم در سه شنبه متحده در بازه زمانی از 5 درصد به 19 درصد.

و حتی در کشورهای که در آن به طور کلی تعداد رای دهندگان جوان افزایش یافته و آنها به مراتب بیشتر از یک بزرگتر افزایش از رای دهندگان.

یک دلیل ؟ فرایند ریخته گری رای خود را می تواند پیچیده – به خصوص برای اولین بار رای دهندگان.

“وجود دارد هیچ نامزد جادویی که باعث می شود رای دهندگان نشان می دهد تا در انتخابات می گوید:” ابی Kiesa مدیر تاثیر در دایره پژوهش سازمان در دانشگاه تافتز متمرکز بر جوانان نامزدی.

“یک فرد جوان نیست نوبت 18 و متوجه” به نظر من رای گیری در محل است که در اینجا’… بیش از حد بسیاری از مردم فرض کنیم که فقط به خاطر اینکه ما اینترنت, همه چیز واضح است و آن را نه.”

بسیاری از مردم شکایت در مورد به طور تصادفی از دست رفته مهلت ثبت نام و برای دانش آموزان خارج از خانه خود متحده گرفتن یک غایب رای گیری می تواند حتی پیچیده تر است.

بنیامین Clardy 21 ساله در حال حاضر در حال تحصیل در ایتالیا – و متوجه شد که پستی رای مورد نیاز معنای او تا به حال به “چاپ کردن یک نوع بسیار خاص از پاکت”. این مشکل ؟ او حق ندارد پرینتر و تا به حال برای پیگیری کردن یک متخصص چاپگر در ونیز.

کوچک موانع می توانید با اضافه کردن می گوید: فضل چاه 22 ساله تگزاس در حال حاضر در حال تحصیل در شیکاگو است.

“بسیاری از ما ندارد و پرینتر در خانه نمی,” او می گوید. “هنگامی که شما زندگی می کنند یک زندگی پر مشغله بدانند به چه کسی رای دهید و در تلاش برای به یاد داشته باشید و حرکت های مختلف رای گیری فرآیندهای برای شهرستان شما زندگی نمی کنند در آن می تواند دشوار باشد.”

و این سیستم می تواند غیر قابل اعتماد است. لینا Tate, 20, ثبت نام برای absentee ballot در اواسط ماه فوریه – اما دریافت نمی کنند او رای تا 6 مارس – سه روز پس از شنبه.

او پس از فرستاده او رای اما احساس “بسیار ناراحت” در این فرآیند است. “به عنوان یک رای دهنده من می دانم که نسل های قدیمی تر در حال حاضر فکر می کنم ما نمی خارج از نوبت به رای… [اما] این است که یک فرآیند مهم برای من است.”

سه همه موفق به دادن رأی در نهایت اما این سیستم باعث می شود آن را سخت تر برای رای دهندگان که نمی بسیار خوبی سازمان یافته و یا با انگیزه است.

در ضمن بسیاری از رای دهندگان در تگزاس و کالیفرنیا در مواجه با چالش های فیزیکی – زمانی خطوط معنای آنها تا به حال به صبر چند ساعت به رای دادن.

گروه های حقوق در تگزاس گفت: زمان انتظار به خصوص در طولانی در محلات و یکی 19 ساله گفت: نگهبان او در صف برای یک ساعت و نیم اما مجبور به ترک برای رفتن به کلاس. او بازگشت و مدت کوتاهی پس از 19:00 وقتی که نظر سنجی بسته شده و منتظر دو ساعت بود اما سپس گفت که او دیگر مجاز به رای دادن.

2. بسیار زیادی از افراد جوان احساس سرخورده

آقای دلا Volpe می گوید در حالی که وجود دارد بسیار واقعی موانع است که آن را سخت را برای مردم برای رای دادن وجود دارد “موانع نگرشی است که نیاز به خطاب”.

“جوان آمریکایی رای که آنها می توانید ببینید تفاوت محسوس است که مشارکت خود را می, را,” او می گوید با این استدلال که این انگیزه رکورد مشارکت مردم در سطح 2018 انتخابات میان دوره ای.

به طور کلی بسیاری از افراد جوان می تواند احساس رها از سیاست است. یک دانشگاه هاروارد دریافتند که تنها 16 درصد از کسانی که در سنین 18 تا 29 موافقت با این بیانیه که “مقامات منتخب که بخشی از نسل کودک Boomer در مورد مراقبت از مردم مثل من.”

در درون حزب دموکراتیک بسیاری از رأی دهندگان احساس می کنند که این حزب ایجاد شده است گوش دادن به آنها.

میچل آلن با 18 رای برای برنی ساندرز اما می گوید: “بسیاری از کودکان و نوجوانان سن و سال من احساس می کنم این سیستم کار می کند در برابر آنها – وجود دارد هیچ نقطه ای رای گیری به دلیل استقرار برنده خواهد شد.”

خانم ولز که او نیز رای برای آقای ساندرز می گوید “آن را دشوار است برای بسیج مردم در یک سیستم که به طور مداوم گفتن آنها اهداف سیاسی و حرکات آنها می خواهند برای دیدن اتفاق می افتد قابل دوام نیست.”

در ضمن آقای Clardy پشتیبانی پیت Buttigieg – اما همچنین در آخرین لحظات صف آرایی پشت جو بایدن “غم… به نظر می رسید مانند حزب دموکرات بود و نه تصدیق کرد که مشکلات وجود دارد.”

3. بسیاری از دانش آموزان دبیرستان دریافت اطلاعات کمتری در مورد سیاست

چند جوان رای دهندگان می گویند که آنها آن را آسان تر برای تعامل در سیاست هنگامی که آنها به دانشگاه رفت.

Michaela Pernetti, 22, به یاد مردم “نمی خواهم به بحث در مورد” سیاست در دبیرستان در ساکرامنتو ،

“خانواده ها در مورد آن صحبت نمی به طوری که بچه ها را نمی, و شما نمی خواهید به آن را دریافت و در مبارزه با دوستان خود.” او در بر داشت بسیار بیشتر از یک “فضای سیاسی” هنگامی که او به دانشگاه رفت.

اتان سامر, 20, سعی کردم به تشویق دوستان خود را به ثبت نام برای رای دادن زمانی که او در دبیرستان در Lakewood, کلرادو, اما گفت که بسیاری از آنها به احتمال زیاد پاسخ دهند: “آیا من واقعا نیاز به?”

“بسیاری از مردم در جامعه کالج آمد از پایین اجتماعی و اقتصادی پس زمینه و مواجهه واقعی مشکلات” آقای سامر می گوید.

“در این شهر کوچک ما در آنها دیدم و سیاست به عنوان یک چیزی که اتفاق افتاده در واشنگتن و آن را احساس نمی مانند چیزهایی را که می خواهد رای خواهد تفاوت به زندگی خود را. آنها احساس کردند سیاست شکست خورده بود و آنها را در یک راه است که آن را بیش از حد خسته کننده به مقابله با است.”

بسیاری از شکاف پایین می آید به این واقعیت است که مبارزات سیاسی تکیه بر بازدید از دانشگاه – که به معنی “جوان افرادی که تجربه کالج بسیار کمتر به احتمال زیاد به تماس گرفته شود” می گوید: Ms Kiesa از دایره.

  • “ما تمام وقت کار می کنند اما هنوز نمی توانیم مواد غذایی’

آن است که مشکل ساز “در هنگام سیستمیک عدالتی در [سیاسی] دسترسی شروع می شود و تا اوایل” او می افزاید.

4. آن را نیز به سیاستمداران در مسابقه

بسیاری از مردم را سرزنش افراد جوان برای رای دادن نیست – و یا می گویند برنی ساندرز موفق به بسیج آنها – اما کارشناسان می گویند که دیگر مبارزات سیاسی نقشی بیش از حد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“آقای ساندرز مسئول است و برای تبدیل کردن همه افراد جوان می گوید:” آقای دلا Volpe. “دلیل دیگر که جوانان مشارکت مردم پایین است چرا که نامزدهای دیگر نمی توان آنها را استراتژیک تمرکز مبارزات انتخاباتی خود را.”

چه کاندیداهای دیگر را فراموش کرده و او معتقد است که 50 درصد از جوانان دموکراتیک رای دهندگان می گویند نه آنها حمایت آقای ساندرز – بنابراین او معتقد است که آنها از دست یک “فرصت بزرگ” برای جذب رای دهندگان جوان.

و این واقعیت وجود دارد بنابراین بسیاری از نامزدهایی که برای خیلی از مسابقه می تواند قرار داده اند و برخی جوانتر رای دهندگان.

“زمینه خیلی پیچیده, من فکر می کنم برخی از افراد جوان متوقف تلاش برای کشف کردن که خواهد بود که بهترین نامزد و تصمیم ‘من فقط رای در انتخابات عمومی” می گوید: “آقای سامر.

5. در نهایت همه چیز هنوز هم می تواند بسیار متفاوت در ماه نوامبر

اولیه انتخابات پیچیده و مخالفت کارشناسان بهترین راه برای مقایسه جوانان مشارکت مردم است.

دانشگاه هاروارد نظرسنجی در مقایسه با سال 2020 میزان مشارکت با جدید ترین دموکراتیک مقدماتی در سال 2016 که در آن برنی سندرز نیز زد. کارشناسان در دایره می گویند جوانان مشارکت مردم در سال 2020 در واقع افزایش در مقایسه با سال 2012 که آخرین بار تنها یک حزب (جمهوری خواهان) تا به حال رقابتی اولیه.

آنچه آنها انجام توافق بر این است که افراد جوان در حال حاضر ساخته شده یک تاثیر قابل توجهی در سیاست – و که همه چیز می تواند بسیار متفاوت در انتخابات عمومی.

2018 انتخابات میان دوره ای دیدم جوانان مشارکت مردم شلیک کنید تا 36% – نسبت به 20 درصد در سال 2014 و منجر به چندین پرونده در حال شکسته.

در بخشی از این بود که “در برخی از راه های 2018 رای رفراندوم در مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست می گوید:” آقای دلا Volpe در حالی که “تهمت بوده است نه یک عامل عمده در سال 2020 اولیه آن اساسا رفراندوم در برنی ساندرز.”

در ضمن Ms Kiesa می گوید که در چندین رویداد در سال 2018 از جمله پارک تیراندازی بسیج افراد جوان به مبارزات انتخاباتی در مورد مسائل از جمله تفنگ ایمنی و ثبت نام رای دهندگان.

جوان مردم “واقعا باید توانایی ایجاد تغییر” او می افزاید. “ما باید بسیار مراقب باشید به رسم هر گونه نتیجه گیری در جوانان, میزان مشارکت در انتخابات عمومی بر اساس اصل مطلب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de