فوریه ماه کامل علائم اولین supermoon از سال 2020 است. فوق العاده برف ماه قرار است به نور تا آسمان شب این هفته قابل مشاهده به skywatchers ارائه شده از آب و روشن باقی می ماند.

برف ماه پس از نام قبایل بومی آمریکا برای ماه فوریه را در زمستان آب و هوا خواهد رسیدن به اوج خود در 2:33 p. m. و در روز یکشنبه, فوریه 9, با توجه به ناسا. آن را به نظر می رسد برای سه روز در اطراف آن اوج از جمعه شب تا شنبه صبح.

برف, ماه ترین به طور گسترده ای با استفاده از نام مستعار برای بهمن ماه کامل, اما آن را نیز شناخته شده به عنوان طوفان ماه گرسنگی ماه مقهی Purnima, مقهی Puja این جشنواره Mahamuni بتکده ماه و فانوس جشنواره Moon, NASA گفت.

روند اخبار

این نخستین بار در یک سری از supermoons این سال است. یک supermoon رخ می دهد زمانی که ماه کامل است که نزدیک به زمین در مدار بیضوی و آن را به نظر می رسد روشن تر و بزرگتر از حد نرمال است.

ماه کامل بعدی دیگر supermoon خواهد رخ می دهد در مارس 9. وجود خواهد داشت دو اضافی supermoons این آوریل و مه.

به گفته ناسا, هفته اول ماه نیز زمان خوبی برای دیدن این سیاره عطارد خواهد شد که در آن بالاترین ارتفاع از سطح افق سال برای بینندگان در نیمکره شمالی است. بیننده می تواند نگاه به افق غربی در طول پاک کردن آب و هوا به نقطه گریزان سیاره است.

در صبح روز فوریه 19, مریخ را “ناپدید” پشت ماه برای حدود یک ساعت — به نام غیبت. عینک قابل مشاهده خواهد بود در شب برای خیلی از نیمه غربی شمال امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de