‘فروشگاه’ بازیگر نیکو سانتوس می گوید او ناپدری درگذشت از COVID-19: ‘همه گیر نگه داشته است خانواده من از هم جدا’


Nico Santos
بازیگر نیکو سانتوس مشترک خبری که ناپدری خود را پس از یک نبرد با COVID-19 روز شنبه, مارس 28.
چارلی Gallay/گتی ایماژ برای WGAW

در یک احساسی به روز رسانی به اشتراک گذاشته شده با Instagram زیر پنج شنبه شب بازیگر نیکو سانتوس اعلام کرد که ناپدری مرگ به علت COVID-19. این فروشگاه و دیوانه غنی آسیایی ستاره به نام از دست دادن “ویرانگر” و ذکر دولت-تحریم جدایی اجباری است که تصویب شده توسط دولت و مقامات بهداشت و درمان در سراسر کشور به ویژه حادثه.

“آنچه را که سوخته من این است که این بیماری همه گیر نگه داشته است من از خانواده جدا” او بیان شده در این پست را به عنوان. “ما قادر به با او در طول روز گذشته است. من نمی تواند نگه دارید من مادر او به عنوان عزاداری ، من نمی توانم در آغوش برادر من به عنوان او می اندیشد جهان بدون پدر خود را. من نمی توانم پاک کردن اشک از من برادرزاده’ چشم به آنها تعجب می کنم که چرا خود را لولو پسرم اینجا نیست دیگر.”

در علاوه بر این به ستایش او ناپدری “نوع مراقبت از” وضع و درخواست خوانندگان برای ادامه نماز و “انرژی درمانی,” سانتوس توضیح داد که coronavirus را لمس کرده است بیش از یک عضو خانواده. “مادر من نیز مبارزه COVID-19” او نوشت:, و اضافه کرد که وضعیت او نشده است و نیاز به بستری.

سانتوس’ طرفداران ابتدا آگاه ساخته شده از ویروس’ تاثیر بر شخصی خود را در شبکه های آخر هفته گذشته. “اگر شما نماز افکار مثبت و انرژی یدکی لطفا آنها را در راه ما. خانواده می تواند با استفاده از آن” او توییتی در مارس 22, سه روز پس از فرماندار گاوین Newsom صادر کالیفرنیا ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. “ایمن ماندن همه. و در خانه بمانند.”

بیش از 680,000 رمان coronavirus موارد تاييد شده بود در سراسر جهان که از صبح یکشنبه, مارس 29 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در حال اجرا پایگاه داده. از آنها بیش از 142,000 مردم در حال بهبود از بیماری در حالی که تقریبا 32,000 فوت کرده است.

ایالات متحده تبدیل شده است و این بیماری همه گیر جهانی کانون با حداقل 124,686 حوادث COVID-19 تایید کرد. داشتن گزارش 5,655 موارد مثبت در یکشنبه, کالیفرنیا خانه سوم-بیشترین تعداد بیماران در کشور پشت نیویورک (مسئول تقریبا نیمی از کشور را در مجموع تشخیص) و نیوجرسی. طبق تازه ترین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز دولت مرگ و میر در حال حاضر رسیده 120.

روز شنبه لس آنجلس تایمز گزارش داد که تعدادی از coronavirus بیمارانی که نیاز به تخت در کالیفرنیا واحد مراقبت های ویژه (ICU) دو برابر در 24 ساعت. در تلاش برای کاهش انتقال بیمارستان در سراسر کالیفرنیا را اجرا سیاست های سختگیرانه علیه ملاقات آن را به عنوان امر در بسیاری از بیماران (شده اند وجود دارد برخی از موارد استثنا ساخته شده برای کودکان بیمار و همچنین به عنوان کسانی که در زايمان و پس از زايمان واحد). بسیاری از پزشکی و بهداشت و درمان نهادهای اتخاذ کرده اند قابل مقایسه با قوانین و مقررات کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im