تامین کننده شارژ 7 دلار برای هر ماسک صورت که به طور معمول هزینه های 58 سنت در بیمارستان مدیر عامل شرکت می گوید


US-HEALTH-VIRUS
در این تصویر به تاریخ فوریه 26, 2020, محافظ N-95 ماسک صورت دروغ در یک جدول در یک دفتر در واشنگتن, DC. – یک مقام ارشد رسمی بهداشت آمریکا هشدار داد که با وجود مهار تلاش های آن را تنها یک ماده از زمان قبل از COVID-19 گسترش بیماری در ایالات متحده است. همانطور که از 26 فوریه سال 2020 وجود دارد 59 موارد عفونت در ایالات متحده است. این شامل 45 نفر بودند که عودت از یک کشتی کروز در سواحل ژاپن و یا از ووهان چین شهر در قلب این بیماری همه گیر. منتقدان از جمله قانونگذاران در هر دو طرف راهرو را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کم اهمیت جلوه دادن بحران و underfunding پاسخ. (عکس از اوا HAMBACH / AFP) (عکس از اوا HAMBACH/خبرگزاری گتی ایماژ)
اوا Hambach/گتی

با موارد از رمان coronavirus افزایش در سراسر ایالات متحده برخی از بیمارستان ها به دنبال پرداخت قابل توجهی نشانه گذاری قیمت تجهیزات لازم برای محافظت از متخصصان پزشکی به عنوان آنها در درمان بیماران است.

در یکشنبه ظاهر در سی ان ان در این ساعت با کیت Bouldan, قمر Putney نظام سلامت مدیر عامل Scott Steiner گفت: این بیمارستان در شبکه پیدا کرده بود یک تامین کننده در مکزیک شارژ 7 دلار برای هر N95 facemasks که معمولا هزینه 58 سنت در یک قطعه.

“ما فقط به دنبال منابع این [N95 ماسک] از یک شرکت خارج از مکزیک و آنها می خواهند 7 دلار برای هر ماسک. آنها هم یک میلیون از آنها در دست” اشتاینر گفت.”این ماسک که به طور معمول ما هزینه 58 سنت. اما من به شما بگویم ما احتمالا رفتن به آنها را در 7 دلار هر دلیل ما این است که ناامید.”

اشتاینر گفت که سیستم بیمارستان واقع در آلبانی جورجیا رفته از طریق شش ماه از منابع در کمتر از یک هفته با توجه به هجوم زیادی از بیماران که سه شنبه گذشته آغاز شد. N95 ماسک ها به منظور محافظت از کسانی که با پوشیدن آنها از مایع است که می تواند آلوده صورت و همچنین از ذرات هوابرد مانند قطرات تنفسی است که افراد مبتلا به COVID-19 و بیماری های دیگر می تواند گسترش عطسه یا سرفه.

هر دو غذا و دارو و مراکز کنترل بیماری ها توصیه کرده اند که اعضای عمومی به خودداری از خرید و پوشیدن ماسک با توجه به کمبود در دسترس است.

“ما در حال تقلا حتی به نقطه که در آن…به منظور حفظ [ما سه روز عرضه N95 ماسک] و آنها را به آخرین دیگر, ما یک تیم از افراد دوخت ماسک با هم.” اشتاینر پس از آن برگزار شد تا یک نمونه اولیه از فولاد ورق است که دوخته شده به یک ماسک. او گفت: کسانی که موقت ماسک به معنای قرار داده شده بر روی N95 ماسک خود سیستم بیمارستان در دست به منظور حفظ آنها را برای تمدید استفاده کنید. “بنابراین به جای رفتن را از طریق هشت یا نه یا ده یک روز شاید یک کارمند می تواند تنها از طریق دو یا سه دلیل ما در حال اجرا کوتاه و ما در مورد در حال اجرا” اشتاینر گفت.

“ما باید در مورد 3000 تا از این [فولاد ورق ماسک] ساخته شده است. ما معتقدم که ما می توانیم 200,000 از آنها. آن را چند هفته است, اما این چیزی است که ما نیاز به انجام به دلیل ما نمی دانیم که آینده حمل و نقل در حال آمدن است” اشتاینر اظهار داشت: – اضافه کردن “کارکنان ما خواهد بود امن و بدون این [تجهیزات حفاظت شخصی].”

عصر ایران رسیده به این قمر Putney نظام سلامت برای, نظر, اما آنها جوابی نداد در زمان برای انتشار.

گرجستان, وزارت بهداشت, وب سایت آمده است که وجود دارد 197 موارد تایید شده از رمان coronavirus در دولت به عنوان از ظهر به وقت محلی روز شنبه و یک مرگ. گرجستان را آزمایش کرده است 1,508 مردم تا کنون.

در ایالات متحده وجود داشته است بیش از 7,300 تایید موارد COVID-19 تا کنون با بیش از 100 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیابی داشبورد. وجود دارد بیش از 214,900 موارد تایید شده در سراسر جهان از جمله بیش از 8,700 مرگ و میر. نیز وجود داشته اند بیش از 83,000 بهبود از بیمارانی که قرارداد این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de