حامیان اجرای 2.3 کیلومتر برای Ahmaud Arbery

در فوریه 23, گزارشی مردی به نام Ahmaud Arbery ضرب گلوله کشته شد در حالی که رفتن برای اجرا در نیوبرانزویک گرجستان محله. این هفته پس از تلفن همراه تصویری که به نظر می رسد برای نشان دادن قتل آنلاین ظاهر ملی اعتراض برای عدالت شروع به متورم می شود. هواداران در حال حاضر برنامه ریزی اجرا اختصاص داده شده به Arbery روز جمعه — چه بوده است خود را 26th تولد.

این #IRunwithAhmaud برچسب شروع روند در روز چهارشنبه به عنوان بیشتر و بیشتر مردم خود را به اشتراک گذاشته و برنامه رو اجرا 2.23 مایل در Arbery افتخار. فاصله نشانگر تاریخ او کشته شد, فوریه 23.

بسیاری از مردم ارسال شده اطلاعاتی در مورد جمعه اجرا بر روی رسانه های اجتماعی و برخی از آنها در حال حاضر آغاز شده در حال اجرا به افتخار Arbery. Facebook گروه نیز ایجاد شده است به منظور بالا بردن آگاهی است.

بسیاری از آنها نیز به اشتراک گذاشتن یک نقل قول از سناتور کامالا هریس که در توییتی که روز پنجشنبه تصویری از Arbery کشتن “sickens من را به هسته است.” “ورزش در حالی که سیاه و سفید نباید یک حکم اعدام” هریس توییتی. این نقل قول در حال حاضر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

سناتور ” تیم اسکات توییتی که برچسب پنج شنبه و نوشت: “هر.تک.زمان. بهانه پور – ‘او نگاه مشکوک’… ‘ما فکر کردیم که او در ارتکاب جرم’…این واقعیت باقی می ماند, #AhmaudArbery بود شکار از یک وانت و قتل در خون سرد. قلب من می شکند و عدالت باید در خدمت.”

او ادامه داد: “#IRunWithAhmaud فقط به عنوان هر فرد از رنگ باید قادر به رفتن برای تنه زدن و یا به فروشگاه بدون ترس. کنگره می تواند انجام بخشی از ما – با شروع در نهایت به طور کامل عبور ضد مجازات قانون.”

تا کنون هیچ اتهام شده اند در برابر این دو مظنون در مظنون در Arbery به قتل یک پدر و پسر به نام گرگوری و تراویس McMichael. این McMichaels که سفید ادعا کرد که آنها تعقیب Arbery چرا که آنها فکر می کردند او یک سرقت مشکوک.

تعداد فزاینده ای از افراد با مشخصات مانند Ava DuVernay, Gabrielle Union, LeBron James, جو بایدن و بسیاری دیگر نیز در مورد ارسال Arbery در رسانه های اجتماعی خواستار اجرای عدالت در مورد.

“ویدیو روشن است: Ahmaud Arbery کشته شد در خون سرد. قلب من می رود به خانواده اش که شایسته عدالت و استحقاق آن را در حال حاضر. این زمان برای یک, سریع, کامل و شفاف رسیدگی به قتل او” بایدن توییتی.

در علاوه بر این به روز جمعه اجرا اجرا با Ahmaud کمپین درخواست از هواداران برای امضای طومار و برقراری تماس اصرار دادستان منطقه تام Durden به اتهامات علیه دو مظنون است. Durden به تازگی اعلام کرد که در حال حاضر پرونده به هیات منصفه به اتهامات ممکن است — هنگامی که یک هیئت منصفه تشکیل می پس از coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

اجرا با Ahmuad کمپین می گوید دستگیری نباید منتظر دیگر هیچ. با توجه به خطری که این دو مرد در برخواهد داشت به آنها باید بلافاصله دستگیر برگزار شد و در انتظار هیئت منصفه تصمیم” وب سایت این کمپین را می خواند. “همچنین با توجه به این حقایق در مورد اف بی آی را باید جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه دو مرد به نگه داشتن آنها را مسئول این عمل نژادی و خشونت است.”

گرجستان دفتر تحقیقات در حال حاضر بررسی این تیراندازی پس از Durden درخواست آژانس کمک GBI سخنگوی نلی مایلز گفت. فرماندار برایان کمپ یک جمهوری خواه خود را انداخت پشتیبانی که در پشت کاوشگر. او posted on Twitter: “گرجی شایسته پاسخ. دولت اجرای قانون آمادگی خود را برای اطمینان در خدمت عدالت است.”

همانطور که از پنج شنبه صبح و اجرا با Ahmaud کمپین درخواست بیش از 315,000 امضا با هدف 400,000. این #IRunwithAhmaud و #RunwithAhmaud هشتگهای استفاده شده است هزاران بار در هر دو Instagram و توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر