دیوان عالی ایالات متحده اجازه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه برای اجرای یک سیاست است که آن را سخت تر برای مهاجران قانونی برای به دست آوردن کارت سبز اگر آنها در نظر گرفته شده به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به وابسته به دولت به نفع برنامه است.

طرفداران برای مهاجرت باید محکوم به اصطلاح عمومی شارژ قاعده پرده برداری کرد در ماه اوت و greenlit بین المللی هولوکاست یاد روز با برخی از لینک کردن آن به همان تاکتیک استفاده می شود در دهه 1930 به حفظ کردن یهودیان اروپایی در حال فرار از آلمان نازی.

دادگاه رای دادند 5-4 به صدور حکم همراه ایدئولوژیک خطوط با قضات اموزش Bader Ginsburg, Stephen Breyer, Sonia Sotomayor و النا کاگان مخالف. این قضات مخالف بالابر در سراسر کشور دستور, های اعمال شده توسط نیویورک قاضی فدرال در سیاست و گفتند که به جای نگه داشتن پایین تر حکم دادگاه که منع پیشنهاد در حالی که یک چالش قانونی بود که تصمیم گرفت در مدار 2 دادگاه تجدید نظر.

وزارت امنیت داخلی (DHS) اعلام کرد که حکومت در ماه اوت که به دنبال گسترش تعریف “اتهام عمومی” شامل انکار مهاجرت به ایالات متحده به کسانی است که می تواند در درجه اول بستگی دارد دولت برای درآمد خود را.

تحت سیستم فعلی یک مهاجر می تواند به عنوان یک اتهام عمومی اگر آنها به احتمال زیاد بستگی به مزایای نقدی. این برگ برنده دولت قانون گسترش پارامترها شامل غیر نقدی مزایای نیز مانند مسکن فدرال مدیکر یا کمک های غذایی. متقاضیان سقوط تحت گسترش تعریف اگر آنها با تکیه بر نقدی و یا غیر نقدی مزایای برای بیش از 12 ماه از هر سه سال دوره. افرادی که شاغل هستند و هنوز هم می تواند رد یک کارت سبز و برچسب “عمومی مسئول است.”

Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در شرق کاخ سفید در طول یک رویداد با آمریکا شهرداران در تاریخ 24 ژانویه سال 2020 در واشنگتن, DC.
درو Angerer/گتی

یک “اتهام عمومی” بند اولیه مکانیزم استفاده می شود برای حفظ حدود 30,000 پناهندگان یهودی از به دست آوردن ورود به ایالات متحده آمریکا در طول دوران نازی ها. آنها را رد ویزا بعد از تلقی مهاجران هستند که بعید است که قادر به حمایت از خود.

در سپتامبر سال 1930 وزارت امور خارجه به دستور مقامات کنسولی به رد ویزا به هر گونه برنامه های کاربردی است که می تواند “احتمالا یک مسئول در هر زمان.” بند کاهش اروپایی مهاجرت مصوبات به شدت با تنها 10 درصد از سهمیه اسلات اختصاص داده شده پر پنج ماه بعد.

“این اتفاق می افتد در #HolocaustRemembranceDay; اتهام عمومی قوانین استفاده شد به حذف ده ها هزار نفر از یهودیان آلمان که در تلاش بودند به فرار و ستم نازی ها,” کنگره اریک Swalwell توییتی در بعد از ظهر دوشنبه در کنار یک outpour از محکومیت این حکم از اعضای حزب دموکرات است.

کن Cuccinelli اقدام DHS معاون وزیر است در دفاع از این قانون گفت: این امر ترویج “آرمان خودکفایی و مسئولیت شخصی اطمینان حاصل کرد که مهاجران قادر به حمایت از خود و تبدیل شدن به موفق در اینجا در امریکا است.”

در پنج صفحه concurring نظر عدالت نیل Gorsuch پیوست, توسط عدالت کلارنس توماس استدلال کرد که فدرال قضات نمی مجاز به صدور چنین در سراسر کشور بوده است.

“مشکل واقعی در اینجا این است که به طور فزاینده ای رایج از دادگاه محاکمه سفارش امداد است که فراتر از این موارد قبل از آنها را,” او نوشت. “آیا قاب به عنوان احکام ‘کشور’ ‘جهانی’ یا ‘کیهانی’ دامنه این دستورات به اشتراک گذاری اساسی همان نقص—مستقیم آنها چگونه متهم باید عمل می کنند نسبت به افرادی که احزاب به مورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su