دیوان عالی کشور به زودی می تواند اعلام کند که آیا آن را بازبینی پلیس

واشنگتن — مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه ترک او را در تلاش برای تنفس برانگیخته و در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و تماس برای پلیس اصلاحات.

در حالی که کنگره آغاز شده است تهیه قانون با هدف پرداختن به نابرابری در نظام عدالت کیفری دیوان عالی کشور می تواند به عنوان به زودی به عنوان دوشنبه اعلام کند که آیا آن را بیش از حد خواهد پرش به ملی گفتگو در پلیس به عنوان وزن آن تجدید نظر مربوط به دکترین حقوقی است که سپر اجرای قانون از پرونده های حقوقی برای قانون اساسی نقض شده است.

در کنفرانس هفتگی پنجشنبه قضات قرار بود برای بحث در مورد حداقل نیم دوجین مورد انتظار قبل از دادگاه است که شامل واجد شرایط ایمنی دکترین حقوقی است که محافظت از مقامات دولتی از مسئولیت برای انجام کار مگر اینکه آنها را نقض “به وضوح تاسیس” حقوق اساسی.

دکترین ایجاد شده توسط دادگاه عالی دهه پیش است اما کارشناسان حقوقی تلفنی در دادگاه عالی تجدید نظر صلاحیت ایمنی بر این باورند که استاندارد قربانیان باید برای برگزاری اجرای قانون پاسخگو تبدیل شده است بسیار دشوار برای رسیدن به.

“واجد شرایط ایمنی تبدیل به یک get-out-of-زندان-رایگان کارت” اما اندرسون ارشد کارکنان وکیل در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: CBS News.

اندرسون و آیتالله سیستانی به نمایندگی از الکساندر باکستر, تنسی در یکی از موارد مورد بحث توسط قضات پنج شنبه. باکستر گاز گرفته بود در زیر بغل توسط یک سگ پلیس پس از تسلیم شدن به پلیس متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس که در پاسخ به یک گزارش مسکونی سرقت. سگ منتشر شد توسط یکی از افسران اسپنسر هریس پس از باکستر نشسته بر روی زمین و دست خود را مطرح و در تسلیم با توجه به ACLU دادخواست با دیوان عالی کشور است.

یکی دیگر از اختلاف قبل از دیوان عالی کشور شامل a 10-year-old boy در گرجستان بود که به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس پس از تعقیب یک مظنون به پسر حیاط. افسر اخراج دو عکس در خانواده سگ گم شده و هر دو بار اما هدف قرار دادن 10 ساله در زانو. در مورد سوم یک آیداهو زن به پلیس رضایت و کلید برای ورود به خانه اش را به جستجو برای او دوست پسر سابق بود که می خواستم در برجسته حکم. اما اجرای قانون به جای شلیک گاز اشکآور و نارنجک به خانه در تلاش برای جلب مرد وجود ندارد ، آن را تخریب خانه ها و آواره زن Shaniz غرب و فرزندان او برای دو ماه.

در هر یک از موارد اجرای قانون درگیر در حوادث بودند شکایت برای نقض حقوق مدنی تحت متمم چهارم اما ماموران با موفقیت اظهار داشت واجد شرایط ایمنی.

“وجود دارد یک تعداد بالقوه راه را برای دولت مسئوليت” اندرسون گفت. “در زمینه خشونت پلیس این راه بیش از حد اغلب شکست. برای مثال ما به ندرت به دیدن تعقیب از افسران پلیس که در قتل مردم. ما به ندرت به دیدن داخلی موثر اقدامات انضباطی و یا قوی غیر نظامی نظارت. مناسب مدنی قرار است به قربانیان و خانواده های آنها این فرصت را به دنبال خود از زمانی که عدالت کیفری در نظام حقوقی و راههای دیگر آنها را شکست. واجد شرایط ایمنی است که مانع قابل توجهی در این موارد مدنی و منجر به بزرگتر حقوقی اکوسیستم است که یک خمیازه کسری در پاسخگویی به خشونت پلیس.”
 
گسترده راه گریز فراهم شده به افسران پلیس و دیگر ادارات دولتی به دلیل واجد شرایط ایمنی است ایران یک ائتلاف از ذینفعان در سراسر طیف ایدئولوژیک با گروه مانند آزادیخواه Cato Institute محافظه کار آمریکایی ها برای رفاه و NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق در آینده با هم به اصرار قاضیان دوباره دکترین حقوقی.

“واجد شرایط ایمنی را انکار می کند عدالت برای قربانیان جرم و سوء رفتار خلاف قانون اساسی. این تحمیل هزینه سنگین بار مدنی-حقوق طرفین دعوا. و این به ضرر خیلی از مقامات دولتی از آن به دنبال محافظت از” گروه نوشت: در یک مختصر به دیوان عالی کشور در حمایت از باکستر در مورد.

حتی در دیوان عالی کشور دو نفر از آن قضات به طور معمول در مخالفت با به پایان می رسد از تصمیم گیری باید علنا با نگرانی از دکترین البته به دلایل مختلف. توماس سوالات حقوقی ریشه های واجد شرایط ایمنی در حالی که ستمیر ترس به صورت گسترده راه گریز از آن می دهد که پلیس درگیر در آوریم.

در سال 2017, توماس خواست دادگاه عالی تجدید نظر خود را واجد شرایط ایمنی است که آن را در بر داشت یک وسیله نقلیه مناسب برای انجام این کار نوشته “تا زمانی که ما تغییر تمرکز از ما پرس و جو به اینکه ایمنی وجود داشته و در قانون مشترک ما ادامه خواهد داد به جای خود ما سیاست تنظیمات برای حکم کنگره است.” یک سال بعد در 2018, ستمیر نوشت که تصمیم دیوان عالی کشور به نفع یک توسان, آریزونا, افسر پلیس “می گوید افسران که آنها می توانند شلیک اولین و فکر می کنم بعد از آن می گوید که palpably رفتار غیر منطقی خواهد نورزند. “

“نیاز به دولت های بازیگران مراقب باشید قبل از تاسیسات کسی حقوق اساسی تنها روش معقول و منطقی اگر شما واقعا ارزش این حقوق و می خواهید به اطمینان حاصل شود که رشد آنها به جای پژمرده در طول زمان” اندرسون گفت. “به عنوان واجد شرایط ایمنی تبدیل شده است به طور فزاینده ای بالا نوار آن را تبدیل به سخت تر برای قربانیان از دولت سوء برای پشتیبانی کردن از حقوق خود در دادگاه.”

مدافعان واجد شرایط ایمنی هشدار می دهند که مهار دکترین یا انجام دور با آن در دسترس نباشد می تواند منجر به بیهوده و بیمعنی دعاوی ورشکستگی افسران که شکایت خود را انجام و علت آنها را به تغییر رفتار خود در کار است.

اما اندرسون به عقب رانده در آن پیش بینی و اشاره کرد که ماموران در حال indemnified و پولی قضاوت نمی آیند از جیب خود.

“آنها در حال شخصا ورشکست توسط موارد نادر که در آن آنها را از دست بدهند. و دادگاه نباید خیلی نگران این احتمال که یک دکترین حقوقی ممکن است در نتیجه افسران پلیس ورزش بیشتر خویشتن داری قبل از اقدام به,” او گفت:. “بیشتر خویشتن داری دقیقا چیزی است که ما نیاز به مراجعه به خصوص قبل از ماموران اقدامات که خطر اندازد یه انسان زندگی است.”

“در چند هفته گذشته به عنوان مردم را به تماشای این ویدئو آقای فلوید کشته شدن و دیده می شود دولت ما پاسخ وحشیانه به حتی تظاهرات مسالمت آمیز بیشتر و بیشتر آمریکایی ها درک کنند که محدودیت در اجرای قانون چیزی است که ما باید در مجموع تلاش برای نه چیزی برای ترس,” او اضافه شده است.

اگر قضات توافق را به هر یک از موارد مربوط به واجد شرایط ایمنی دوشنبه — در آن طول می کشد چهار رای دیوان عالی کشور به توافق برسند به شنیدن در مورد آن تصمیم گیری خواهد آمد در برابر پس زمینه از سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس که منفجر شد زیر فلوید مرگ مه 25.

اما شفاهی برگزار خواهد شد و در آن مدت بعدی که در ماه اکتبر آغاز شد و با تصمیم گیری های آینده قبل از پایان ماه ژوئن 2021.

هنوز تلاش ها همچنین اقدام در کنگره برای انجام دور با حقوقی shield برای اجرای قانون هر چند احتمال موفقیت برای تلاش مجلس نامشخص است.

در خانه ایران-تبدیل-مستقل کنگره جاستین Jalbi میشیگان نیروهای با دموکرات کنگره Ayanna Pressley ماساچوست به معرفی یک لایحه که پایان واجد شرایط ایمنی و دو خواهان حمایت از قانونگذاران دیگر.

“کشتار وحشیانه جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس صرفا آخرین در یک خط طولانی از حوادث فاحش پلیس سوء” Jalbi و Pressley نوشت: در نامه ای به همکاران. “این طرح همچنان ادامه دارد چرا که پلیس به طور قانونی سیاسی و فرهنگی توهین از عواقب نقض حقوق مردم است كه آنها را سوگند به خدمت می کنند. که باید تغییر دهید به طوری که این حوادث از خشونت جلوگیری از اتفاق می افتد.”

مجلس نانسی پلوسی همچنین پنج شنبه اعلام کرد یک ابتکار جدید در قانونگذاری به رونمایی دوشنبه متمرکز بر اصلاح شیوه های پلیس از جمله آوردن پایان دادن به واجد شرایط ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de