دادگاه عالی انگلیس به کنگره دسترسی به تهمت و پرونده در حال حاضر

واشنگتن — روز پنج شنبه دادگاه عالی فرستاده حقوقی نبرد بین رئیس جمهور تهمت و سه نفر از حزب دموکرات به رهبری خانه کمیته ها به دنبال احداث مخازن از پرونده های مالی خود را به دادگاه های پایین تر به طور موثر تضمین اسناد باقی خواهد ماند و از نظر تا پس از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

دادگاه 7-2 در جای خود غلت بزنید پایین احکام دادگاه به نفع آمریکا است که با صدور احضاریه به Ncmec ایالات متحده آمریکا, آقای تهمت دیرین حساب شرکت برای کسب و کار خود و سوابق و دو بانک, دویچه بانک و سرمایه و لگد زدن پرونده را به دادگاه های پایین تر. قضات کلارنس توماس و ساموئل Alito عقیده داشت از حاکم.

“زمانی که کنگره به دنبال” اطلاعات مورد نیاز را به صورت هوشمند اقدام قوه مقننه’ آن ‘شک’ باقی می ماند ‘وظیفه همه شهروندان به همکاری,'” رابرتز نوشت: برای دادگاه. “کنگره احضاریه برای کسب اطلاعات از رئیس جمهور, اما دلالت نگرانی خاصی در مورد تفکیک قوا. دادگاه زیر را مناسب حساب از این نگرانی است.”


جزئیات دادگاه نظر در اینجا


در پاسخ به حکم دادگاه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تلاش های آمریکا یک “سیاسی دادستان است.”

“من برنده مولر جادوگر هانت و دیگران و در حال حاضر من باید به مبارزه ادامه در سیاسی فاسد, New York. منصفانه نیست به این ریاست جمهوری و یا دولت!” او در توئیتر خود نوشت.

مجلس نانسی پلوسی گفت: “تصمیم گیری “است و نه یک خبر خوب برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“دادگاه مجددا به کنگره قدرت برای انجام نظارت از طرف مردم آمریکا به عنوان آن را می پرسد برای اطلاعات بیشتر از کنگره” او در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به فشار مورد ما در دادگاه های پایین تر.”

جی Sekulow آقای ترامپ شخصی وکیل در بیانیه ای گفت: “ما خوشحال هستیم که در تصمیم گیری صادر امروز دیوان عالی کشور را به طور موقت مسدود شده” کنگره و همچنین نیویورک محققان در یک مورد دیگر مربوط به آقای تهمت اطلاعات از اخذ سوابق.

“ما در حال حاضر اقدام به افزایش اضافی در قانون اساسی و مسائل حقوقی در دادگاه های پایین تر,” او گفت:.

در شبیه اختلاف مربوط به grand-هیئت منصفه حکم صادر شده توسط دادستان منطقه منهتن دیوان عالی کشور حکم 7-2 که دولت محققان می توانید دسترسی به احداث مخازن آقای تهمت سوابق کسب و کار و, اظهارنامه مالیاتی, ارائه یک ضربه به رئیس جمهور. کسانی که سوابق با این حال بعید است که در آینده نزدیک با توجه به قوانین مربوط به محرمانه بودن هیئت منصفه رسیدگی است.

نزدیک تماشا حقوقی نبرد بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره قبل از دیوان عالی کشور ناشی از احضاریه صادر شده توسط سه کمیته های کنگره در سال 2019 پس از دموکرات ها توانستند کنترل مجلس نمایندگان.

خانه نظارت کمیته subpoenaed Ncmec هشت سال از سوابق مالی مربوط به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نهادهای کسب و کار به عنوان بخشی از خود را از حمله به اینکه آیا رئیس جمهور که در رفتار غیر قانونی قبل و بعد از او در زمان دفتری به عنوان به خوبی به عنوان اینکه او را نامعلومی تضاد منافع است و مطابق با قانون اساسی Emoluments بند.

رئیس جمهور اما به دنبال جلوگیری Ncmec از مطابق با حکم و او شکایت شرکت حسابداری در دادگاه فدرال در واشنگتن است.

آقای ترامپ دچار یک رشته از ضرر و زیان در دادگاه های پایین تر. یک تقسیم پانل از قضات در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار حکومت در اکتبر احضاریه از نظارت پنل به حال مشروع و قانونی هدف.

خانه خدمات مالی و هوش کمیته در ضمن صادر سه احضاریه به دویچه بانک و یک سرمایه است. خدمات مالی کمیته به دنبال سوابق حسابداری از یک سرمایه برای آقای تهمت نهادهای کسب و کار به عنوان بخشی از معاینه به پول شویی و نفوذ خارجی. هر دو کمیته با صدور احضاریه به دویچه بانک برای سوابق مالی برای آقای تهمت نهادهای کسب و کار و همچنین برای رئیس جمهور و سه نفر از قدیمی ترین کودکان قدمت آن به ژانویه 2010.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش شکایت کرد بانک ها در ماه آوریل 2019 برای جلوگیری از اجرای این حکم و استدلال آنها بیش کنگره قانون اساسی و اقتدار قانونی. اما دوباره رئیس جمهور از دست داد در دادگاه فدرال. در دسامبر 2, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در نیویورک گفت: این بانک می تواند به نوبه خود بیش از رئيس جمهور در اطلاعات مالی.

دیوان عالی کشور استدلال در این موارد و همچنین به عنوان یک سوم مربوط به یک حکم از دادستان منطقه منهتن برای اسناد و مدارک از جمله رئیس جمهور اظهارنامه مالیاتی برگزار شد از راه دور با تلفن در مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آقای تهمت وکلای گفت: احضاریه نمی شد در نظر گرفته شده برای کمک به قانونگذاری بلکه به عنوان یک “تور یا دام” طراحی شده برای کشف اتهام تخلف است.

اما داگلاس نامه, مشاوره عمومی برای خانه وجود دارد گفت: هیچ چیز رمان در مورد احضاریه و استدلال قانونگذاران در انجام آن مسئولیت نظارت به عنوان بخشی از تلاش ها برای بررسی اینکه آیا اضافی قوانین مربوط به مالی آشکار و دولت اخلاق لازم است. علاوه بر این نامه را رد استدلال که مطابق خواهد بود یک بار به رئیس جمهور به عنوان آنها صادر شده به اشخاص ثالث و نمی نیاز به هر گونه اقدام در این بخش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در آن حکم دیوان عالی کشور اذعان کرد که “کنگره احضاریه برای رئیس جمهور اطلاعات شخصی دلالت سنگین نگرانی در مورد تفکیک قوا.”

“نه طرف, اما, شناسایی یک رویکرد است که حساب این نگرانی” رابرتز نوشت و اشاره کرد که بیش از 200 سال سیاسی شاخه های دولت باید حل و فصل اختلافات بیش از اطلاعات خود را.

دادگاه رابرتز ادامه داد: “باید با انجام یک تجزیه و تحلیل دقیق است که طول می کشد کافی در حساب از تفکیک قوا و اصول در خطر است, از جمله هر دو قانونی مهم منافع کنگره و موقعیت منحصر به فرد’ از رئیس جمهور.”

موارد آزمون دیوان عالی کشور جدید محافظه کار اکثریت است که تحت بررسی از مخالفان که سوال که آیا آنها اعمال خواهد شد استقلال از رئیس جمهور. آقای ترامپ tapped دو قاضیان دادگاه عالی قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh تغییر بدهیم و راست. هر دو Gorsuch و Kavanaugh طرفه با اکثریت در روز پنجشنبه تصمیم گیری.

فقط قبل از استدلال برگزار شد در اواسط ماه مه در دادگاه عالی خواسته وکلای هر دو طرف به ارائه اضافی حقوقی دادخواستها پرداختن به اینکه آیا موارد افزایش یک سوال سیاسی است که نباید از ظهر توسط دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de