دادگاه عالی انگلیس به شنیدن میزبان از حقوق تفنگ موارد

واشنگتن — دادگاه عالی روز دوشنبه دور تبدیل چالش ها به قوانین ایالتی قرار دادن محدودیت بر روی سلاح گرم کاهش به ستیز ماده تفنگ های حقوق در آمریکا پس از sidestepping این موضوع در ماه آوریل است.

در کاهش را به تجدید نظر قضات را ترک دست نخورده از قوانین متحده از جمله نیوجرسی ماساچوست و کالیفرنیا و مریلند است. برخی از قوانین نیاز ساکنان به معیارهای خاص به منظور دریافت مجوز از جمله نشان های خاص نیاز به حمل یک تفنگ دستی در خارج از خانه.

در مورد خارج از ماساچوست قاضیان کاهش وزن در دولت ممنوعیت برخی نیمه سلاح گرم و ظرفیت بالا در مجلات است. در این مورد از کالیفرنیا قضات تبدیل شده به دور یک چالش به یک دولت قانون است که نیاز به اسلحه های فروخته شده در دولت برای استفاده از microstamping تکنولوژی و دیدار با طراحی خاص مورد نیاز است.

موارد ارائه شده به دیوان عالی کشور با فرصت برای گسترش دامنه دوم متمم آن کاهش یافته است به انجام کار از آن گذشته عمده حاکم در یک تفنگ حقوق مورد در سال 2010.

در حالی که قضات شنیده شفاهی در ماه دسامبر و در شهر نیویورک فرمان محدود که در آن مجوز صاحبان تفنگ دستی می تواند حمل و نقل خود را قفل شده است و تخلیه سلاح گرم دیوان عالی کشور را رد کرد و مورد دلیل این اقدام لغو شد. اما عدالت برت Kavanaugh خواست همکاران خود را در زمان برای رسیدگی به این موضوع را “به زودی” به طور بالقوه با یکی از بسیاری از حقوق تفنگ مورد انتظار قبل از آن است.

دیوان عالی کشور را تا حد زیادی خودداری از گرفتن حقوق تفنگ اختلافات پس از آن در سال 2008 تصمیم گیری در هلر v. District of Columbia, که در آن دیوان عالی کشور حکم دوم متمم محافظت از حق داشتن اسلحه در خانه برای دفاع از خود و 2010 مورد مک دونالد v. شیکاگو, که در آن قضات حکومت متمم دوم حق حمل سلاح امر به متحده است.

بی میلی از قضات به چنین پرتنش سیاسی در مسئله باعث عدالت کلارنس توماس به ملامت همکارانش در سال 2018 است. توماس نوشت: در پس از مخالفت دادگاه را رد کرد و یک چالش به کالیفرنیا سلاح گرم در قانون است که خود را همکار قضات را ساخته اند متمم دوم یک “disfavored حق” و دیوان عالی کشور را “قانون اساسی یتیم.”

حقوق تفنگ هواداران امیدوار دادگاه عالی در حال حاضر با یک 5-4 محافظه کار اکثریت را در حال حاضر تقویت متمم دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de