دیوان عالی کشور تکذیب رادنی نی تجدید نظر

دیوان عالی ایالات متحده روز دوشنبه با رد درخواست تجدید نظر از تگزاس اعدام زندانی رادنی نی. اما در حالی که درخواست برای بررسی پرونده اش رد شد, عدالت, Sonia Sotomayor چپ درب باز بیشتر برای تجدید نظر در انتظار نتیجه جلسات آینده.

“وجود دارد هیچ فرار از پال از عدم اطمینان نی اعتقاد” ستمیر نوشت.

نی در حال حاضر 51 بود مجرم 1996 قتل استیسی Stites و صرف بیش از 20 سال در زندان است. نی در اصل برنامه ریزی شده به اجرا در 20 نوامبر سال 2019 اما اعطا شد یک نامعلوم ماندن تنها چند روز قبل از زیر دادخواست از نی وکلای با استناد به مدارک و شواهد است که او بی گناه است.

روند اخبار ”

وکلای با پروژه بی گناهی اتهام دادستان در نی 1998 محاکمه نکردن exculpatory شواهد و متکی نادرست علمی شهادت او را محکوم به.

“در لحظه دادخواست برای حکم certiorari نی ارائه شده بدن قابل توجهی از شواهد وجود دارد که اگر درست کست شک در صحت و اعتبار علمی از شواهد که در آن نی اعتقاد استوار” ستمیر نوشت. “سوء ظن این سنگین نباید کنار خار حتی در حداقل مهم از پرونده های جنایی; قطعا سزاوار آنها هوشیار در نظر گرفتن زمانی که یک سرمایه محکومیت و حکم آویزان در تعادل می باشد.”

“در حالی که دادگاه امروز با کاهش به بررسی فوری دادخواست آن دوره عبور نمی کند و در محاسن از نی بی گناهی و یا بستن درب به آینده نقد و بررسی” ستمیر اضافه شده است.

پروژه بی گناهی گفت: آنها در حال آماده سازی برای نی آینده جلسات که در آن آنها امید او داده خواهد شد یک آزمایش جدید.

“پس از تصمیم دادگاه عالی این پروژه بی گناهی تمدید فراخوان خود را برای تگزاس دادستانی کل و شهرستان بستراپ دادستان منطقه Bryan Goertz به توافق برسند به تست DNA از سلاح قتل و شواهد دیگر. پروژه بی گناهی خواهد پرداخت هزینه برای این تست و به اشتراک گذاری نتایج با دولت روم و هیچ دلیلی برای دولت به ادامه مخالفت با تلاش های تست,” بی گناهی پروژه روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de