به تازگی محافظه کار-تکیه دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه شنیده استدلال در مورد سقط جنین: ژوئن خدمات پزشکی v. Russo. برای سقط جنین-حقوق حامیان مورد یک یادآوری است که Roe v. Wade ممکن است نیاز به چالش کشیده خواهد شد برای دسترسی به سقط جنین به طرز چشمگیری محدود شده است.

در شماره روز شنبه بود لوئیزیانا “سقط غير ايمن حفاظت از قانون” یک قانون است که نیاز به پزشکان که ارائه سقط جنین به اعتراف امتیازات در بیمارستان. حامیان این قانون می گویند قصد آن است که برای بهبود ایمنی بیمار. اما طرفدار سقط جنین طرفداران حقوق اخطار قانون را تعطیل درمانگاه سقط جنین نه تنها در لوئیزیانا اما در سراسر کشور.

در بازجویی زن قضات در دادگاه با تمرکز بر عملی از قانون و تاثیر آن را داشته باشد. تحت قانون پزشکان که ارائه سقط جنین را باید اعتراف امتیازات در یک بیمارستان در 30 مایلی از درمانگاه خود را, اما به عنوان عدالت اموزش Bader Ginsburg اشاره کرد بسیاری از عوارض ناشی از سقط جنین به خصوص آنهایی که تحویل داده شده توسط قرص اتفاق می افتد پس از یک بیمار برگ درمانگاه. در لوئیزیانا که در آن وجود دارد تنها سه درمانگاه در کل دولت است که می تواند ساعت دور.

روند اخبار ”

“این چیزی است که من نمی فهمم” Ginsburg گفت: در دادگاه روز شنبه. “او نمی تواند در درمانگاه.”

photo-2020-03-04-12-33-32.jpg
صحنه خارج دیوان عالی کشور در تاریخ 4 مارس سال 2020 است. گیلاد تالر

لیز Murrill لوئیزیانا وکیل طور کلی در دفاع از این قانون دولت در روز چهارشنبه. او استدلال می کرد که اعتراف-امتیازات مورد نیاز در خدمت توابع چندگانه: ارائه برای ایمنی از سقط جنین بیماران و همچنین ایجاد و مدارک سیستم برای پزشکان است که به ارائه روش.

جولی Rikelman یک وکیل برای مرکز حقوق باروری و مشاوره به چالش کشیدن این قانون و همچنین چندین قضات اشاره کرد که تنظیم شد شبیه به یک قانون تگزاس که زده بود توسط دادگاه عالی 2016 تصمیم گیری در کل سلامت زن v. Hellerstedt.

“چرا ترک از آنچه که بود خیلی خوب سابقه؟” عدالت Stephen Breyer گفت: به Murrill درخواست دیگر چه سقط جنین مربوط به سوابق دادگاه نیاز به آدرس اگر آن را به رعایت لوئیزیانا قوانین و مقررات.

سقط جنین-حقوق هواداران نگران محافظه کار شیفت دادگاه پس کل سلامت زن تصمیم گرفته شد با اضافات از نیل Gorsuch و برت Kavanaugh. در دهان استدلال Kavanaugh نگه داشته و سوالات خود را محدود درخواست تنها دو.

لوئیزیانا فقط سه درمانگاه سقط جنین. اگر دیوان عالی کشور, می یابد, لوئیزیانا, قانون اساسی, همه آنها را متوقف خواهد کرد ارائه این روش به عنوان اولین گزارش ایسنا. دادگاه تصمیم گیری نهایی است و انتظار می رود در اوایل این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im