وکیل دادگاه عالی گفت: در مصاحبه با MSNBC در روز پنج شنبه که او نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی “خطرناک تر برای ما دموکراسی” از استدلال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مدافع Alan Dershowitz در مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان استیضاح محاکمه.

نیل Katyal که در خدمت به عنوان سرپرست وکیل کلی از مارس 2010 تا ژوئن 2011, این اظهارات را در مصاحبه با چاک تاد میزبان از ملاقات با مطبوعات و مدیر سیاسی از ان بی سی نیوز.

در مصاحبه با تاد با اشاره به Dershowitz استدلال در سنا محاکمه که مغلوب ساختن پیشی جستن “عوض” مقابله با دولت اوکراین را تشکیل impeachable جرم.

“شما نمی توانید تبرئه او را بر اساس حقایق دلیل واقعی ضبط است که در برابر رئیس جمهور و رئیس جمهور حتی زحمت معرفی هر گونه حقایق به دفاع از خود” Katyal گفت. “من فکر می کنم تنها راه شما می توانید جزئیات تبرئه فردا بر اساس Dershowitz استدلال خواهد بود که من فکر می کنم یکی از مخرب ترین رویه به وجود داشته در تاریخ ملت ما. این امر قدرت از یک رئیس جمهور به استفاده از مجموعه کامل از قدرت خود به عنوان فرمانده کل قوا به اطمینان خود گشتند. من نمی توانم فکر می کنم از چیزی خطرناک تر برای ما دموکراسی است.”

توییتر

مجلس نمایندگان استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر برای مانع کنگره و سوء استفاده خود را از قدرت ریاست جمهوری با تهدید به خودداری از کمک از اوکراین مگر اینکه آن کشور را به دولت باز یک تحقیق به رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

قانون اساسی حکم می کند که پس از یک مقام دولتی است که استیضاح آنها داده می شود دادگاه قبل از سنا که تعیین خواهد کرد که آیا یا نه برای حذف رسمی که از دفتر.

به عنوان Katyal ذکر شده در گفتگو با تاد استدلال از یک عضو از رئيس جمهور در دفاع از تیم دانشگاه ییل تحصیل وکیل Alan Dershowitz لولا در این ایده است که تهمت بود در درون قدرت خود را به عنوان رئیس اجرایی به درخواست اوکراین انجام تحقیقات در برابر بایدن برای رئیس جمهور شخصی خود را به دست آورید.

Dershowitz است و در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن “عوض” مقابله با اوکراین به انجام آبراهام لینکلن در دوران جنگ داخلی آمریکا. لینکلن درخواست که سربازان ارتش ایالات متحده از ایندیانا مجاز به بازگشت به خانه از خطوط مقدم به رای جمهوری خواهان در انتخابات سال 1864 Dershowitz استدلال بود و هیچ تفاوتی از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خودداری از کمک از اوکراین مگر اینکه خود دولت انجام تحقیقات به بایدن.

قانون اساسی آمده است که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است نهایی فرمانده تمام نیروهای نظامی ایالات متحده. آن را نشانی از یک رئیس جمهور داشتن قدرت سیاسی بیش از کشورهای خارجی است.

Neal Katyal
دانشگاه جورج تاون مرکز قانون پروفسور نیل Katyal شهادت در یکی از جلسات استماع کمیته نیروهای مسلح سنا در آوریل 26, 2007 در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC.
الکس ونگ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de