آلاباما تنظیم شده است برای قرار دادن یک زندانی را به اعدام پنج شنبه شب برای 2004 slayings از سه افسر پلیس به ضرب گلوله توسط یک مرد دیگر در یک مظنون مواد مخدر ، ناتانیل جنگل برنامه ریزی شده است برای دریافت یک تزریق کشنده در زندان ایالتی در آتمور آلاباما پس از این کشور بیشترین دادگاه حاضر برای جلوگیری از اجرای طرح با توجه به آسوشیتد پرس.
 
دیوان عالی ایالات متحده روز پنج شنبه شب را تکذیب کرد, درخواست برای توقف اعدام پس از موقت تاخیر در نظر گرفتن آخرین لحظه تجدید نظر AP گزارش شده است. فرماندار کی Ivey گفت وودز’ وکیل که او نیز با رد درخواست بخشش.
 
دادگاه به هیچ توضیح تصمیم خود را در یک بیانیه کوتاه.

جنگل محکوم شد در مرگ سه بیرمنگام افسران پلیس و زخمی شدن یک چهارم در سال 2004 اما او نمی کشیدن ماشه. او محکوم شد به عنوان یک همدست مسلح, کری اسپنسر. هر دو محکوم به قتل پایتخت و محکوم به مرگ است.

با توجه به اسپنسر خشونت زمانی آغاز شد که پلیس پشت سر هم به بیرمنگام آپارتمان که در آن او به فروش مواد مخدر. افسران شدند و تلاش برای دستگیری جنگل در برجسته حکم با توجه به خلاصه ای از این مورد در آلاباما دادگاه کیفری و تجدید نظر’ نظر. وودز گفت: “من را” و برگزار می شد توسط ماموران زمانی که اسپنسر, که گفت که او معتقد بود تحت حمله آتش گشودند.

روند اخبار ”

اسپنسر اصرار داشت که او به تنهایی عمل کرده. در نامه دست نویس تحویل داده شده به یک وکیل برای جنگل های این هفته اسپنسر نوشت: جنگل “100% بی گناه است.”

“من می دانم که این را به عنوان یک واقعیت چون من کسی است که به ضرب گلوله کشته و سه نفر از افسران که ناتانیل بود که پس از آن متهم و محکوم به قتل” نوشته اسپنسر که تجدید نظر هنوز در انتظار است. “ناتانیل جنگل نیست حتی سزاوار به زندانی اجازه دهید به تنهایی اجرا شده است.”

در سال 2005 محاکمه دادستان استدلال در دادگاه که جنگل متنفر پلیس و جلب و جذب افسران به بیرمنگام خانه تا اسپنسر می تواند کشتن آنها اساسا توطئه مرگ آنها. اما جنگل است “صبورانه حفظ بی گناهی خود را در هر گونه برنامه ریزی برای جلب سه افسر پلیس به خانه آن روز” با توجه به اضطراری تجدید نظر شود.

جنگل’ حقوقی فعلی تیم گفت: قبلی خود نمایندگی بود ناکافی و شواهد از جمله اتهامات سوء رفتار پلیس و سوال برانگیز شهادت شهود نشده اند بررسی توسط دادگاه های تجدید نظر به دلیل قانونی اشتباه.

با مشخصات بالا طرفداران از جمله مارتین لوتر کینگ سوم اند و در حمایت از جنگل. در نامه سرگشاده ای شاه, اعتراض به فرماندار آلاباما کی Ivey برای به تاخیر انداختن اعدام است.

“کشتن این مرد آمریکایی آفریقایی که مورد نظر بوده است به شدت و سنن و توسط دادگاه می تواند تولید غیر قابل برگشت بی عدالتی” پادشاه نوشت. “آیا شما مایل به اجازه می دهد یک برنامه به طور بالقوه انسان بی گناه به اعدام؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im