دادگاه عالی افغانستان اعتقادات در نیوجرسی “Bridgegate” مورد

واشنگتن — روز پنج شنبه دادگاه عالی معکوس محکومیت دو نفر از دستیاران به سابق نیوجرسی فرماندار کریس کریستی در یک مورد ناشی از 2013 طرح به خطوط به پل جورج واشنگتن به مجازات یک حریف سیاسی یک حماسه که به شناخته شده به عنوان “Bridgegate.”

دادگاه به اتفاق آرا مورد مربوط به Bridget Kelly و ویلیام Baroni که محکوم شدند توسط یک هیئت منصفه در سال 2016 در فدرال به اتهام تقلب و توطئه است. عدالت النا کاگان تحویل داده و نظر دادگاه آن برگزار شد که به دلیل خط بسته طرح نیست هدف به دست آوردن پول و یا اموال Baroni و کلی نمی تواند نقض تقلب فدرال قوانین.

“بدون هیچ دلیل دیگر از سیاسی, payback, Baroni و کلی استفاده می شود فریب برای کاهش فورت لی خطوط دسترسی به پل جورج واشنگتن — و در نتیجه به خطر انداخته ایمنی شهر و شهروندان است. اما نه هر عمل فاسد توسط دولت و یا مقامات محلی فدرال جرم” کاگان نوشت. “از آنجا که این طرح در اینجا نیست هدف به دست آوردن پول و یا اموال Baroni و کلی نمی تواند نقض فدرال-برنامه تقلب یا تقلب سیم قوانین.”

کریستی گفت: در بیانیه ای در واکنش به این حکم که “عدالت در نهایت انجام شده است” و ادعا کرد وزارت دادگستری تحت سابق رئیس جمهور اوباما اجازه دادستان فدرال به “تسلیحاتی دفتر سیاسی و حزبی دلایل.”

“عنوان بسیاری از ادعا از همان ابتدا و به عنوان دادگاه تایید کرد امروز هیچ فدرال جنایاتی که تا کنون مرتکب شده در این شیوه توسط هر کسی که در دولت من,” او گفت:.

قضات شنیده استدلال در این مورد در ماه ژانویه که در آن وزن که آیا محکومیت های کلی, کریستی معاون سابق رئیس ستاد و Baroni معاون سابق مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی, باید ایستاد.
 
این دو با کمک از یک سوم رسمی دستور بسته شدن خطوط به پل جورج واشنگتن از فورت لی نیوجرسی به منهتن سیاسی در اقدامی تلافی جویانه در برابر شهردار شهر. خط تعطیلی ناشی از کابوس تاخیر ترافیک برای روز ترین قاچاق به شدت پل در جهان است.

در طول استدلال قضات در نظر گرفته شود که آیا اقدامات کلی و Baroni تشکیل اموال کلاهبرداری تحت قوانین فدرال از آنجایی که آنها به دروغ reallocate پل خطوط زمانی که آنها فاقد مجوز به تغییر الگوهای ترافیک.

دادستان متهم دو نفر از مکر و نزدیک به خطوط ترافیک با ایجاد ترافیک ساختگی مطالعه برای توجیه خط تجدید. اما این تعطیلی در نظر گرفته شده بودند به مجازات فورت لی شهردار به عنوان او کاهش یافته است به تایید کریستی 2013 انتخاب مجدد پیشنهاد.

“زمان برای برخی از مشکلات ترافیک در فورت لی” کلی نوشت: در یک ایمیل در مورد تغییر در جریان ترافیک.

یک هیئت منصفه محکوم کلی و Baroni در سال 2016 در اموال تقلب و حقوق مدنی به اتهام هر چند دومی بود بیرون پرتاب توسط یک دادگاه تجدید نظر فدرال. کلی دریافت 13 ماه در زندان و Baroni محکوم به 18 ماه می باشد. کریستی گفت که او درگیر شد و متهم در رسوایی. هنوز خود مقبولیت خود فرو برد و چشم انداز خود را در انتخابات ریاست جمهوری 2016 مسابقه صدمه دیده شد.

3 متحده مدار دادگاه تجدید نظر تایید کلی و Baroni را اعتقادات حاکم آنها defrauded بندر مقام از اموال خود را با دروغ گفتن در مورد ترافیک جعلی مطالعه برای توجیه ترافیک تجدید.

کلی تجدید نظر به دیوان عالی کشور و دادگاه عالی موافقت خود را سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر