دیوان عالی منهتن دا می توانید دسترسی تهمت سوابق مالی

واشنگتن — روز پنج شنبه دادگاه عالی حکم داد که منهتن رئیس دادستان می تواند به دست آوردن احداث مخازن از رئیس جمهور تهمت کسب و کار و سوابق مالیاتی مهم شکست برای رئیس جمهور در تلاش خود را برای محافظت از خود را شخصی و اطلاعات مالی از دولت محققان.

دادگاه عالی حکومت 7-2 به نفع دادستان منطقه منهتن سایرس ونس که در حال انجام تحقیقات جنایی را به رئیس جمهور معاملات کسب و کار و hush-پول پرداخت شده به دو زن که گفته می شود امور با رئیس جمهور سال قبل از او انتخاب شد. قضات کلارنس توماس و ساموئل Alito عقیده داشت.

“دو صد سال پیش یک اشاره از ما به دادگاه ثابت شده است که هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام” قاضی جان رابرتز نوشت برای اکثریت است. “ما مینمائیم که اصل امروز و نگه دارید که رئیس جمهور است و نه مطلقا مصون از دولت جنایی احضاریه به دنبال مقالات خصوصی خود را نه به عنوان یک استاندارد افزایش نیاز است.”


جزئیات دادگاه نظر در اینجا


ونس است که به دنبال کسب و کار و سوابق مالیاتی قدمت آن به سال 2011 از Ncmec ایالات متحده آمریکا, آقای تهمت دیرین شرکت حسابداری. اما رئیس جمهور و وکلای تا به حال رد ونس تلاش برای به دست آوردن اطلاعات مالی خود را با این استدلال که رئیس جمهور دارای “مصونیت مطلق” از دولت دادرسی کیفری در حالی که در دفتر. دادگاه عالی اما رد آقای تهمت ادعای مصونیت مطلق از دولت, جنایی, احضاریه.

در بیانیه ای پس از این حکم ونس مورد ستایش قرار داد این تصمیم به عنوان “یک پیروزی فوق العاده ای برای ملت ما به سیستم قضایی و تاسیس آن اصل است که هیچ کس — حتی یک رئیس جمهور — بالاتر از قانون است.”

“ما تحقیقات بود که با تاخیر تقریبا یک سال این طرح دعوی در دادگاه از سر گرفته خواهد هدایت مثل همیشه توسط هیات منصفه جدی تعهد به پیروی از قانون و حقایق در هر کجا که ممکن است منجر,” دادستان منطقه گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به طول های بزرگ رفته برای محافظت از کسب و کار خود و سوابق مالیاتی از دید عموم نصب چالش های قانونی به احضاریه صادر شده توسط ونس و سه نفر از حزب دموکرات به رهبری کمیته های کنگره برای اطلاعات شخصی. در حالی که رئیس جمهور قول داد در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را یک بار ممیزی IRS بود که او انجام داده است به طوری بالا بردن سوال از مخالفان سیاسی خود را به عنوان اینکه آیا پرونده را روشن گسترده خود را معاملات کسب و کار.

در حالی که با حکم دیوان عالی کشور هموار راه را برای Ncmec به نوبه خود بیش از این پرونده به دنبال دادستان منطقه منهتن آن را بعید است که اطلاعات عمومی تبدیل خواهد شد در آینده نزدیک با توجه به قوانین مربوط به محرمانه بودن هیئت منصفه رسیدگی است.

رئیس جمهور دچار متعدد شکست در دادگاه فدرال در تلاش خود را برای جلوگیری از احضاریه صادر شده توسط ونس به عنوان بخشی از تحقیقات خود را. در ماه نوامبر 2nd, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکم آقای تهمت ادعای ایمنی “نه بار اجرای یک دولت هیئت منصفه حکم کارگردانی یک شخص ثالث برای تولید غیر ممتاز مواد حتی زمانی که موضوع تحت بررسی مربوط به رئیس جمهور است.”

قضات شنیده استدلال در مورد از راه دور با تلفن در مارس, به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور دادگاه برای تنظیم راه آن انجام کسب و کار خود را. علاوه بر توزین با قانون اساسی احضاریه از ونس دادگاه عالی نیز در نظر گرفته احضاریه از آمریکا برای چندین سال از آقای تهمت سوابق مالی. در این نبرد قانونی دیوان عالی کشور فرستاده موارد به دادگاه های پایین تر بیشتر تضمین رئیس جمهور سوابق مالی نخواهد بود ساخته شده قبل از انتخابات ماه نوامبر.

رئیس جمهور در واکنش به این احکام در توییتر گفت: تحقیقات “همه سیاسی دادستان است.”

“من برنده مولر جادوگر هانت و دیگران و در حال حاضر من باید به مبارزه ادامه در سیاسی فاسد, New York. منصفانه نیست به این ریاست جمهوری و یا دولت!” او در توئیتر خود نوشت.

موارد ایجاد حفره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر کنگره و دولت محققان یک آزمون دیوان عالی کشور جدید محافظه کار اکثریت است که تحت بررسی از مخالفان که سوال که آیا آنها اعمال خواهد شد استقلال از رئیس جمهور. آقای ترامپ tapped دو قاضیان دادگاه عالی قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh تغییر بدهیم و راست.

Kavanaugh و Gorsuch هر دو پیوست اکثریت در هر اختلاف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de