دیوان عالی کشور جریان زنده شفاهی برای اولین بار

واشنگتن — به طور معمول تکنولوژی-مخالف دیوان عالی کشور شکست و زمین جدید دوشنبه آن را به عنوان انجام شده استدلال از راه دور توسط تلفن و جریان صوتی زنده برای اولین بار دعوت تودهها به تجربه یک رویداد معمولا این سایت متعلق به اعضای عمومی که در صف انتظار برای دریافت به دادگاه و با شکوه دادگاه در کاپیتول هیل.

استدلال انجام شد با چند مسائل به غیر از یک تاخیر از عدالت Sonia Sotomayor به عنوان او شروع به سوال در نیمه اول از استدلال – شاید نتیجه خاموش خط تلفن — و محدود صوتی از عدالت Stephen Breyer در طول نیمه دوم استدلال که به سرعت پاک. در حالی که یک ساعت اختصاص داده شد استدلال به طول انجامید حدود 75 دقیقه, هر چند قاضی جان رابرتز کار به نگه داشتن سوال توسط همکاران خود در حال حرکت به سرعت.

لگد زدن و تاریخی دو هفته برای دیوان عالی کشور بود و اختلاف بین ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر و Booking.com بیش از یک پیشنهاد توسط رزرو آنلاین شرکت به علامت تجاری نام.

ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر حاضر ثبت نام از آنجا که اصطلاح “رزرو” عمومی است و گفت: علاوه بر این از “.com” را ایجاد protectable خوانده شده را علامت. Booking.com به دنبال بررسی این تصمیم از دادگاه منطقه ای فدرال در ویرجینیا که حکم به نفع شرکت است. 4 متحده مدار دادگاه تجدید نظر به توافق رسیدند.

دو نفر اول به آزمون دادگاه روش جدید برای شنیدن استدلال — دیوان کهنه لیزا Blatt استدلال برای Booking.com و اریکا راس وکیل اداره کل در وزارت دادگستری برای دولت است.

استدلال آغاز شد و با دیوان عالی کشور مارشال پاملا حرف گریه “oyez, oyez, oyez همه افراد داشتن کسب و کار قبل از محترم دادگاه عالی ایالات متحده هستند توصیه به توجه خود را برای دادگاه در حال حاضر نشسته است. خدا نجات ایالات متحده و این محترم دادگاه.”

رابرتز سپس شروع به بازجویی بدون تصدیق تاریخی طبیعت از استدلال. سوالات و مشکلات در نظم ارشد با عدالت کلارنس توماس بود که دوم به سوال راس انحراف از خود نوعی سکوت در طول شفاهی.

“خانم راس یک زن و شوهر از سوالات” توماس گفت. او همچنین مطرح شده چند سوال برای Blatt در نیمه دوم از استدلال است.

استدلال آمار کمی گیر پس از Roberts به نام برای ستمیر شروع به بازجویی از راس.

“عدالت ستمیر?” رابرتز گفت. “عدالت ستمیر?”

“من متاسفم رئیس” ستمیر در نهایت پاسخ داد: ظاهرا unmuting تلفن خود را.

پس از تمام نه قاضیان خود را تکمیل بازجویی از راس رابرتس دستور او به “یک دقیقه برای قرار دادن تا” قبل از حرکت به Blatt که استدلال برای Booking.com.

در یک مورد در طی پرسش از عدالت اموزش Bader Ginsburg, Blatt اشاره به زندگی تحت اقامت در خانه, سفارشات, است که برای بسیاری آمده اند شامل جستجو برای خدمات تحویل مواد غذایی و کاغذ توالت در حال حاضر یک کالای با ارزش در برخی از مکان های.

“گاهی اوقات مردم فکر می کنم از ‘genericword.coms ” بطور. “من جستجو هر grocerystore.com به دنبال کاغذ توالت. من در حال حاضر آغاز شده به دنبال در هر hardware.com. من با استفاده از fooddelivery.com برای همه از من takeouts این روزها’,” او گفت:. “کسانی که کلی کاربرد یک genericword.com.”

زمانی که Breyer به دنبال Ginsburg با پرسش برای Blatt خود را صدا بود مبهم و تحریف شده و آن را دشوار است به شنیدن. این مسائل اما در نهایت حل و فصل شود.

رابرتز اغلب قطع Blatt و راس به طور مستقیم همکارانش شروع به پرسش های خود را و در زمان بکند وکلا برای پاسخ به طور خلاصه.

استدلال به این نتیجه رسیدند با حرف adjourning دادگاه تا روز سه شنبه در ساعت 10 صبح زمانی که آنها را بشنود دوم خود را در مورد با تلفن.

دادگاه عالی مانند دیگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها و موسسات دولتی و کسب و کار شده است مجبور به تغییر آن انجام آن رسیدگی و با رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل اجرا شده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

به عنوان بخشی از این تلاش های دادگاه لغو آن شفاهی قرار بود در ماه مارس و آوریل و به جای آن تصمیم به برگزاری استدلال telephonically برای 10 نفر بیش از دو هفته اول ماه مارس. در میان جنگ حقوقی مجموعه شنیده می شود از راه دور در حال نزدیک تماشا موارد بیش از احضاریه برای رئیس جمهور تهمت مالی سوابق faithless انتخاب کنندگان و کالج انتخاباتی و Obamacare را پیشگیری از بارداری دستور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر