دیوان عالی کشور به جریان زندگی می کنند شفاهی برای اولین بار

واشنگتن — به طور معمول تکنولوژی-مخالف دیوان عالی کشور خواهد شکستن زمین جدید دوشنبه هنگامی که آن را انجام استدلال از راه دور توسط تلفن کنفرانس و جریان صوتی زنده برای مطبوعات و عمومی برای اولین بار اجازه می دهد که توده های مردم به آنچه تجربه یک رویداد معمولا این سایت متعلق به اعضای عمومی را انتخاب کنید که در صف انتظار برای به دست آوردن دسترسی به دادگاه و با شکوه دادگاه.

دادگاه مانند دیگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها و موسسات دولتی و کسب و کار را عوض کرده است راه آن را انجام آن رسیدگی و با رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل اجرا شده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

به عنوان بخشی از این تلاش های دادگاه لغو آن شفاهی قرار بود در ماه مارس و آوریل خواهد شد و به جای نگه استدلال telephonically برای 10 نفر بیش از دو هفته اول ماه مارس. در میان جنگ حقوقی مجموعه شنیده می شود از راه دور در حال نزدیک تماشا موارد بیش از احضاریه برای رئیس جمهور تهمت مالی سوابق faithless انتخاب کنندگان و کالج انتخاباتی و Obamacare را پیشگیری از بارداری دستور.


چگونه برای گوش دادن به دیوان عالی کشور استدلال

  • چه: دیوان عالی کشور استدلال می شنود تلفنی در ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر v. Booking.com
  • تاریخ: دوشنبه, مه 4
  • زمان: 10 a. m. ET
  • جریان آنلاین: زندگی در O’DONNELL — در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين

لگد زدن تاریخی دو هفته است که اختلاف بین ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر و Booking.com بیش از یک پیشنهاد توسط رزرو آنلاین شرکت به علامت تجاری نام.

ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر حاضر ثبت نام از آنجا که اصطلاح “رزرو” عمومی است و گفت: علاوه بر این از “.com” را ایجاد protectable خوانده شده را علامت. Booking.com به دنبال بررسی این تصمیم از دادگاه منطقه ای فدرال در ویرجینیا که حکم به نفع شرکت است. 4 متحده مدار دادگاه تجدید نظر به توافق رسیدند.

دو زن خواهد بود که برای اولین بار به آزمایش دادگاه روش جدید برای شنیدن استدلال چاشنی دیوان عالی کشور litigator زمان لیزا Blatt است برای استدلال Booking.com و اریکا راس وکیل اداره کل در وزارت دادگستری برای دولت است.

استدلال خواهد بود گریه به دور از رایگان برای همه سوال است که criss-cross نه عضو نیمکت. در عوض از قضات سوال خواهد شد توسط یک منظور از ارشد. این بدان معناست که قاضی جان رابرتز را برای شروع یک ساعته استدلال جلسه به دنبال عدالت کلارنس توماس و عدالت اموزش Bader Ginsburg.

Ginsburg است که معمولا برای اولین بار به منظور بالا بردن سوال در طول شفاهی در حالی که توماس به طور معمول نمی پرسیدن هر گونه سوال در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر