جراح متهم در طرح به پرداخت معتادان برای دریافت تجربی ایمپلنت

یک California , دکتر, متهم شده است پس از آن پیدا شد که آسیب پذیر معتادان به مواد مخدر بودند در حال پرداخت صدها هزار دلار به صورت نقدی به دریافت روش تجربی و پس از آن چند اثر استعمال بیش از حد.

دکتر رندی روزن مواجه است 88 به اتهام جنایت از لس آنجلس و اورنج کانتی دادستان منطقه که او را به نام “زندگی واقعی” فرانکشتاین. دادستان او را متهم کرد از متقلبانه حسابداری شرکت های بیمه بیش از $650 میلیون و سرقت حدود 52 میلیون در آنچه به آنها تماس بگیرید یک طرح استادانه درست شده.

یک 2018 ایسنا تحقیقات یافت پزشکی خودی صنعت مدعی است که پزشکان ساخته شده تا به $30,000 انجام ساده و 30 دقیقه روش سرپایی گذاشتن یک گلوله کوچک.

گلوله یک نالترکسون ایمپلنت درج شده بود در نزدیکی یک بیمار شکم و منتشر دارو برای کمک به محدود کردن هوس و مسدود مغز گیرنده های مواد مخدر. نتیجه این شد که قهرمان کاربران امکان پذیر نمی خواهد احساس اثرات آن است.

به عنوان بخشی از تحقیقات ایسنا صحبت کرد undercover با برخی از بازاریابان و استخدام که اشاره آنها به روزن.

یک زن به نام دبی بری که پسر یکی از قربانیان روزن روش نیز صحبت کرد. او گفت: CBS News در سال 2018 که پسرش, Brennen, پیامک او به او بگویید که او تا به حال یک مشکل مواد مخدر.

از جان گذشته برای کمک به توت کردم او را به درمان در کالیفرنیا است. یک روز او به نام او و به او بگویید که او در بر داشت چیزی به کمک. او گفت که او به او گفت: “من قصد دارم برای به دست آوردن یک ایمپلنت در قرار, من اینجا هستم تا با آنها انجام داده ایم قبل از صدور گواهینامه است که بیمه خود را برای آن پرداخت خواهد شد.”

بری گفت: Brennen بود “قاطعانه” چقدر در مورد ایمپلنت کمک خواهد کرد.

سه ماه بعد از عمل, Brennen overdosed پس از مصرف هروئین مخلوط با فنتانيل. پس از درگذشت بری آموخته پسر او پرداخت شد $1,000 برای دریافت ایمپلنت.

“من کاملا نمی دانند او برای آن پرداخت می شود,” او گفت: “فردا صبح: روز شنبه” شرکت میزبان Jeff Glor. “شما لازم نیست به یک معتاد به مواد مخدر و پول نقد.”

روزن کاهش یافته است یک 2018 درخواست برای نظر و گفت: هیچ چیز به رادیو فردا تولید کننده در خارج از دفتر خود را.

امروز بری گفت: “نه یک دوم از یک روز است که می رود” که او پسر او اما او گفت که او می خواهد برای دیدن دادگستری خدمت کرده است.

“اگر آنها او را به اعدام محکوم شده من در حال حاضر گفت: DA را که من را به پرواز به کالیفرنیا و من در آن ایستاده و من را که نگاه او را در چشم و به یک قربانی تاثیر بیانیه” او گفت:.

بری گفت که او امیدوار است به صورت روزن در دادگاه او ارسال یک پیام واضح و روشن.

“من می خواهم به صورت او و به او بگویید که چه چیزی او را از من گرفته و آنچه که من را به زندگی می کنند برای بقیه زندگی من,” او گفت:. “و آنچه من زندگی بدون برای بقیه زندگی من است.”

روزن اعتراف “مقصر” به همه 88 جرم می شمارد. CBS اخبار رسیده به وکیل وی برای اظهار نظر چند بار اما او در پاسخ به این درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im