جراح عمومی در COVID-19 مخربی بر سیاه امریکا

در زیر مصاحبه اختصاصی از BET.com بخشی از ViacomCBS.


رمان coronavirus آلوده بیش از 400 ، 000 آمریکایی کشته و تقریبا 15000 نفر در کشور است. ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم آدامز است که در خط مقدم تلاش ها در تلاش برای انتقال یک پیام به ملت به ادامه اجتماعی فاصله و بهداشت مناسب به “صاف منحنی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادامز نامزد, که قبلا به عنوان ایندیانا دولت کمیسیون بهداشت و درمان تحت سپس فرماندار مایک پنس برای جراح عمومی در سال 2017. او چهارمین آمریکایی آفریقایی تبار به مقام.

روند اخبار ”

و در حال حاضر Adams, 45, مواجه است, شاید بزرگترین چالش زندگی حرفه ای خود را به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور و نشان می دهد خود را به یک خطر خاص به آمریکایی های آفریقایی تبار.

گزارش از شیکاگو نشان می دهد که مردم حساب برای بیش از 70 ٪ از تمام COVID-19-مربوط به مرگ و میر و بیش از 50 درصد از کل موارد در این شهر در حالی که تنها 32 درصد از جمعیت. لوئیزیانا گزارش مشابه شکل در حالی که تنها 32 درصد از دولت ساکنان سیاه و سفید هستند. در میلواکی که در آن سیاه پوستان تشکیل می دهند تنها 26 درصد از ساکنان اعداد آینه شیکاگو داده است.

به عنوان یک نتیجه از این یافته های بسیاری از جمله نماینده Ayanna Pressley ماساچوست در حال تماس به صورت ملی پیگیری از عفونت با ویروس و نرخ مرگ و میر در مسابقه.

بدون مناسب اطلاعات دموگرافيک “…از آن خواهد شد غیر ممکن است برای دست اندرکاران و سیاست گذاران به آدرس نابرابری در سلامت و نابرابری در دسترسی به آزمایش و درمان آنها به عنوان ظهور” او و سناتور الیزابت وارن نوشت: در نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در مارس 30.

در چهره داده و خواستار فدرال پاسخ Adams اذعان دارد که آمریکایی های آفریقایی تبار بسیار بیشتر در معرض COVID-19 با توجه به سلامت و نابرابری و تاریخی نژادپرستی در اطراف مسکن آموزش و پرورش و اشتغال است. آدامز می گوید او در حال حاضر با تمرکز بر تدوین فدرال پاسخ برای رسیدگی به این مشکل است.

آدامز صحبت با شرط منحصرا در مورد تاثیر نژاد در این بیماری همه گیر را گسترش آنچه در جوامع رنگ می توانید انجام دهید برای محافظت از خود و به همین دلیل حتی او را نگران کودکان خود را با پوشیدن ماسک ،

در اینجا گزیده ای از مصاحبه ما با ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

BET.com: در نور نامتناسب تاثیر این ویروس در جامعه چرا این قدر طولانی برای ایجاد یک ملی فدرال و پاسخ به وجود خواهد خاص توسعه پیش نویس به آدرس ؟

دکتر جروم Adams: COVID-19 تحت تاثیر افرادی که بیماری مزمن, بیماری قلبی, بیماری های ریوی و دیابت و نامتناسب. من می خواهم مردم به درک که آمریکایی های آفریقایی تبار [و] جوامع رنگ هستند در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 نسبت به میانگین جمعیت در خارج وجود دارد برای یک زن و شوهر از دلایل.

یک عدد متاسفانه در این کشور ما می دانیم که سیاه به این معنی است که شما به احتمال زیاد…به یک وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین تر و چیزهایی که ما در حال گفتن مردم را به انجام برای محافظت از خود — اجتماعی فاصله ماندن خانه از محل کار — نه گزینه برای افرادی که بخشی از اجرای اقتصاد یا بودند که با تکیه بر یک کار است که ممکن است یا ممکن است بیمه برای امن نگه داشتن آنها.

و هنگامی که آنها به خانه در بسیاری از موارد آنها را به عنوان قادر به به عنوان دور از هم جدا از دیگران به عنوان کسی که اگر آنها در حال زندگی در یک خانه بزرگ در حومه شهر. به طوری که یکی از دلایل که چرا جوامع رنگ هستند در معرض خطر بالاتر. ما همچنین می دانیم که جوامع از رنگ متاسفانه باید بالاتر بروز دیابت و بیماری های قلبی, از بیماری های ریوی. و به طوری که آنها را قرار می دهد در معرض خطر بالاتر نیز می باشد.

بنابراین آنچه ما انجام می دهند از فدرال ، ما در حال کار با CDC به مطمئن شوید که ما در حال جمع آوری اطلاعات در مورد همه جمعیت اما به طور خاص به دنبال شکستن آن را با نژاد و سن و جنسیت و مکان به طوری که ما می توانید بگویید جوامع به طور خاص آنچه را که آنها نیاز به دانستن خود را امن نگه دارید.

چه کسانی هستند که مکالمات صدایی مانند در حال حاضر در میان تمام سازمان های مختلف مانند وزارت بهداشت و خدمات انسانی CDC و دفتر خود را ؟ چه هستند برخی از نتیجه گیری های شما در پیدا کردن?

این ویروس به طور فوق العاده فروتنی به همه. ما در حال یادگیری بیشتر در مورد آن هر و هر روز. یکی از چیزهایی که ما ممکن است در مورد بحث در یک بیت این واقعیت است که ما در حال حاضر می دانم که بسیاری از این است منتقل می شود asymptomatically در حالی که ما در ابتدا فکر می کردم که بیشتر از این انتقال بود که توسط افرادی که ما می دانستم که بیمار بودند و یا کسانی که تا به حال تست مثبت. و پس از این گفتگو واقعا در مورد همیشه پس داده.

توصیه های ما را تغییر داده اند در برخی از موارد و آنها را ادامه خواهد داد به تغییر از آنجا که ما همیشه به دنبال در داده و هر روز از جمله ضعف نژاد و قومیت و بالقوه دیگر عوامل خطر است. و ما همیشه در حال تطبیق با آنچه ما بگویید مردم را به انجام بر اساس جدیدترین داده ها و پژوهش های اخیر.

آیا شما فکر می کنم پاک کردن پیام در مورد اجتماعی فاصله رسیده سیاه جامعه در زمان ؟

من فکر می کنم که پیام در مورد اجتماعی فاصله مشکل است در همه جوامع است. ما هنوز هم می بینیم که نه متحده صادر نشده stay-at-home سفارشات خود را برای شهروندان است. و پس از آن یک چالش است و ما باید به تعادل این چیزها.

من فکر می کنم که بخشی از دلیل این سخت است برای دریافت این پیام در مورد اجتماعی فاصله و علاوه بر این واقعیت است که کاملا رک و پوست کنده بسیاری از جوامع فقط این را به طور جدی به اندازه کافی در اوایل. خبر خوب این است که در حال حاضر کشور در حال گرفتن پیام و اقدام است که با ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

بسیاری از سیاه و قهوه ای مردم نمی توانند فاصله اجتماعی به دلیل ترتیبات زندگی یا اشتغال شرایط. چگونه می توانید آنها بی خطر است ؟

شما همیشه نمی توانید حفظ شش فوت از نزدیکترین فرد در تمام زمانها است اما ما می توانیم درد در حالی که ما در محل کار به بگو نگاه من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم اگر من در محل کار هستم و یا من در حفظ این شش فوت فاصله بین من و نفر بعدی.’

اگر شما در حال صحبت کردن به کسی یا نزدیک کسی, سعی کنید به نوبه خود به سمت و سعی کنید به نمی شود که در خط مستقیم از آتش است. همیشه دستهای خود را اغلب. همه چیز را مادر خود را به شما گفت درست است. این واقعا چیزی است که این پایین می آید به تلاش برای رعایت بهداشت و دور ماندن از مردمی است.

است خود را به دفتر نظارت بر این گسترش در سراسر سیستم زندان در حال حاضر و یا شما هنوز هم در حال توسعه است که توسعه?

به دانش من وجود ندارد اعداد به طور کلی اما این فرد در زندان هستند و تمام دقت خود را ردیابی شماره و CDC آماده است. و ایالات متحده خدمات بهداشت عمومی کمیسیون سپاه آماده است اگر تا کنون شیوع نیاز به پاسخ. ما نیز کار را به نگاه در زندانها است که به طور ویژه به سر می برند و به دنبال ارسال های اضافی پشتیبانی و افسران به کسانی که در زندانها به طوری که ما می تواند کمک به آنها را خوب حفظ کنترل عفونت شیوه های.

وجود دارد یک زندانی در یک زندان فدرال نسبتا به تازگی که کردهاند از COVID-19 ویروس. است خود را به دفتر کار با فدرال زندانها به کاهش بیشتر و جلوگیری از عفونت?

برادر من و بسیاری از مردم شنیده ام من به اشتراک گذاشتن این داستان شده است زندانی جرایم به او متعهد به حمایت خود را از اعتیاد به هروئین و من پرشور در مورد بلند کردن اجسام تا داستان خود را به طوری که مردم می دانند اعتیاد می تواند اتفاق می افتد به هر کسی. اما من هم بسیار می دانم که از تجربیات شخصی مشکلات مردم زمانی که تبدیل شدن آنها به موضوع به سیستم عدالت کیفری.

کار ما این است که برای محافظت از ترویج و پیشبرد سلامت و ایمنی ملت ما و تعداد زیادی از افسران ما در فدرال زندانها. آنها پزشکان و پرستاران و داروسازان فدرال زندانها قرار داده وجود دارد به نگه داشتن مردم بی خطر است. و بنابراین ما در تماس مداوم صحبت کردن در مورد راه ما می تواند ترویج بهداشت خوب در آن شرایط ساخت مطمئن شوید که ما در حال شناخت علائم و مطمئن شوید که ما در حال تلاش برای انجام همه چیز را به کمک مردم ایمن خواهد بود.

صادقانه ترین پاسخ من می توانم به شما است که آن را دشوار است. این مشکل زمانی که شما مردم در محله های نزدیک محکم بسته بندی شده با هم. ما بسیار از این امر آگاه شخصی و حرفه ای. من سرمایه گذاری در ساخت مطمئن شوید که ما در حال تلاش برای نگه داشتن آن دسته از افراد امن است.

برخی از آفریقایی-آمریکایی جامعه باید نگرانی در مورد پوشیدن ماسک خارج و با هدف اجرای قانون است. پاسخ شما?

من شما را بشنود. من باید به مذاکرات با دو پسر در مورد کل Trayvon Martin وضعیت و مردم به شما نگاه کنند و فکر می کنم شما به دلیل این که شما در حال پوشش صورت خود را در برخی از راه شکل یا فرم.

آن چیزی که ما در حال پرداختن. این چیزی است که من به طور مداوم مورد بحث است. خبر خوب این است که در حال حاضر هر کس با پوشیدن ماسک یا صورت پوشانده اند. بنابراین در حالی که ما در حال پرداختن به نابرابری اجتماعی که رخ داده است و این می تواند باعث سلامت فقیر در جامعه ما, ما همچنین در تلاش برای مردم را به ابزار خود را امن نگه دارید از COVID-19.

مرتبط با: برخی از آمریکایی ها احساس نمی امن و با پوشیدن یک ماسک صورت در عمومی

کلیسا در جامعه است و نه فقط یک نهاد, این یک راه زندگی است. آیا شما شده است به برقراری ارتباط با روحانیت در مورد اهمیت اجتماعی فاصله و حرکت به سمت آنلاین ،

کاملا. من صحبت کردن به رهبران مذهبی به طور مداوم. حداقل یک بار در هفته من یک جلسه با رهبران مذهبی از سراسر کشور است. پروتستان های انجیلی, کاتولیک, سیاه, رهبران مذهبی به ویژه در کمک به آنها را درک کنند که اجتماعی فاصله معنا نیست که انزوای اجتماعی.

هنگامی که مردم منزوی کردن آنها در واقع هستند در معرض خطر بالاتر برای سلامتی عوارض همانطور که ما قبلا مورد بحث است. مردم نیاز به کلیسای آنها نیاز جامعه در حال حاضر بیشتر از همیشه. نکته خوب این است که ما باید اسکایپ ما FaceTime ما فرصت های مختلف قادر به استفاده از تکنولوژی به ماندن متصل.

در طرف دیگر از این بیماری همه گیر ما هنوز هم برای رفتن به سمت چپ به این واقعیت است که بهداشت و درمان نابرابری وجود داشته باشد در جامعه ما است. آنچه که در دفتر خود HHS و تمام سازمان های دیگر انجام می دهند برای ایجاد یک استراتژی برای هدف قرار دادن جوامع اقلیت برای پشتیبانی ؟

من فکر می کنم با این شروع می شود جمع آوری داده ها. و من قصد دارم به انجام آنچه که من می توانید از دفتر من به جمع آوری داده ها و مطمئن شوید که آن را جمع آوری شده است. ما باید مردم را در جامعه به بحث خود را به دولت ادارات بهداشت و ادارات بهداشت محلی خود را در شهر و شهرستان ادارات بهداشت به مطمئن شوید که رهبران آنها در حال جمع آوری داده به طوری که ما درک واقعی تلفات و تاثیر این امر در جوامع رنگ اولین و مهمترین.

ما نیاز به آمده تا با یک طرح برای کاهش این آسیب در طول و پس از این [گیر]. و بنابراین من به شما قول می دهم که این است که در بالا از ذهن من است. حرفه ای من همیشه سعی کردم برای قرار دادن تمرکز بر عدالت در سلامت و پرداختن به سلامت و نابرابری.

آنچه می تواند مردم را به حمایت از خود را به دریافت از طریق به چالش کشیدن این زمان ؟

ما باید مردم را به تمرکز بر غذا خوردن سالم در طول این زمان به دلیل سالم شما بیشتر به شما می تواند به مبارزه با COVID-19. ما باید مردم را به فکر می کنم در مورد چگونه شما می توانید ورزش. بودن در خانه و در داخل به این معنا نیست که شما هنوز هم نمی توانید ورزش. اگر آن را مناسب بیرون رفتن و پیاده روی فقط حفظ شش پا از فاصله اجتماعی.

در حالی که من هرگز ناراحت شود و یا اگر جرم کسی تماس با من و یا دولت فدرال بیشتر بهداشت عمومی در واقع اتفاق می افتد در دولت و در سطح محلی است. آن را فقط به عنوان مهم است و در بسیاری از راه های مهم تر که شما در حال صحبت کردن خود را به فرمانداری و وزارت امور خارجه خود را از سلامت و خود شهرداران و شهرستان کمیسیون و محلی خود را در بخش بهداشت و درمان است.

چند روز پیش شما گفت که این هفته احتمالا یکی از “سخت ترین و غمگین ترین” لحظه از زندگی ما است. شما نام آن را ممکن است به “پرل هاربر” برای بسیاری از مردم است. باید این کشور بود در ملی قفل کردن در حال حاضر ؟

خوب من با اشاره به این واقعیت است که ما تا به حال چند بار در تاریخ ما وجود دارد که در آن شده است فوق العاده و اندوه و بعد از هر یک از آن زمان این کشور گرد هم آمدند و این چیزی است که ما نیاز به انجام در حال حاضر است. به عنوان دور به عنوان یک ملی قفل کردن نگران است وجود دارد نگرانی واقعی اگر [این کشور می رود] به یک پلیس ایالتی به ویژه برای آمریکایی آفریقایی تبار در جامعه است.

این چیزی است که ما می خواهیم در جوامع ما. ما می خواهیم مردم را به انجام کارهای درست خود به خود, و آنها در حال انجام آن است. بیش از 90 درصد از مردم خارج وجود دارد در حال انجام کار درست. وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز بر روی افرادی که نیست اما وجود دارد نه به اندازه کافی تمرکز بر روی افرادی که هستند و برای کسانی که مردم من می خواهم به می گویند با تشکر از شما از آنجا که شما در حال حفاظت از خود را, شما در حال حفاظت از شما در حال حفاظت از جامعه ما است.

وجود دارد به طور کلی پیام است که شما می خواهید به ترک با امریکا در مورد COVID-19 همه گیر?

پیام کلی این است که کاهش معنی اجتماعی فاصله اقامت در خانه, خوب, بهداشت دست در حال کار است. ما می دانیم که این کار به دلیل واشنگتن و کالیفرنیا. ما می دانیم که این کار به دلیل نیویورک و نیوجرسی در حال شروع به دیدن موارد خود را به پایین اما آن را تنها کار می کند اگر همه همکاری.

گسترش این ویروس فرد به فرد و راه ما مبارزه با آن است که توسط هر فرد وجود دارد انجام بخشی خود را برای حفظ مناسب اجتماعی فاصله برای حفظ بهداشت خوب. اگر ما همچنان به انجام این کار ما را از طریق به طرف دیگر بیشتر به سرعت و با مرگ و میر کمتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de