در ظاهر در فاکس نیوز’ عدالت با قاضی جانینجراح عمومی دکتر جروم آدامز گفت که این امر به همکاری از جوامع آمریکایی برای کمک به پایان رمان شیوع کروناویروس در ایالات متحده است.

این سوال برای Adams آمد در میان یک مصاحبه طولانی که در آن نشان می دهد میزبان جانین Pirro خواسته در مورد وضعیت تست برای COVID-19—بیماری های ناشی از سویه جدیدی از کروناویروس—و چه جراح عمومی توصیه برای آمریکایی ها انجام دهید برای کمک به مهار گسترش این بیماری است.

“شما درمانده امریکا است. شما می توانید دستهای خود را, شما می توانید فاصله اجتماعی و در خانه بمانند. ما واقعا نیاز به تکیه به حفاظت از آسیب پذیرترین مردم مزمن و شدید شرایط پزشکی به ویژه افراد مسن چون ما می دانیم که آنها بیشتر در معرض خطر” آدامز گفت. “ما همچنین نیاز به درک زمانی که آن را به می آید اجتماعی فاصله اگر شما 30 اگر شما 20 اگر شما 15—ما انجام نمی دهد و این چیزها خیلی به محافظت از شما از آنجا که شما در معرض خطر کم داشتن عوارض شدید از coronavirus. ما در حال انجام آن را برای محافظت از مادر بزرگ خود را به محافظت از خود را nana خود پاپ-پاپ خود را با خاله و دایی خود را.”

آدامز همچنین خواست آمریکایی ها به کروناویروس به طور جدی به چالش کشیدن کشور به “صاف منحنی” و یا محدود کردن میزان که در آن موارد جدید پاپ تا برای کمک به مهار شیوع.

“ما یک انتخاب, انجام, ما می خواهیم به نگاه بیشتر شبیه به کره جنوبی با کاهش میزان مرگ و میر و یا آیا می خواهید به نگاه مانند ایتالیا ؟ اگر ما می خواهیم به نگاه بیشتر شبیه به کره جنوبی در پایان از این پس ما باید همه را به درک ما قرار نیست برای حل این مشکل از واشنگتن دی سی, ما در حال رفتن به آن را حل کند از CDC در آتلانتا” آدامز گفت Pirro. “این رفتن به حل در سطح جامعه و آن را حل نفر با هم. پس در واقع آنچه که من در تلاش بود به می گویند که من می خواهم مردم را به استفاده از انرژی خود را به خصوص در این چند هفته آینده به فشار اطلاعات به مردم به طوری که آنها می توانید استفاده از آن برای محافظت از خود.”

هر دو کشور کره جنوبی و ایتالیا شده اند نقاط داغ برای موارد COVID-19. با توجه به یک ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز در این کشور آسیایی است 8,086 موارد در مجموع این کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) روز جمعه گزارش داد که این کشور دیده می شود تنها 110 موارد جدید در این هفته در حالی که 177 نفر بهبود یافته اند از این ویروس یک شاخص است که بدترین اپیدمی را تصویب کرده است و گسترش این بیماری است که پایانی.

اما ایتالیا گزارش کرده است 21,157 موارد با توجه به ردیاب قرار دادن این کشور پس از چین از نظر موارد و همچنین مرگ و میر. در چین بیش از 80 ، 000 نفر آلوده شده اند و 3,085 نفر کشته شده اند. مرگ و میر در ایتالیا می ایستد در 1,441.

کره جنوبی ستایش شده است در روزهای اخیر برای تلاش قرار داده و به توده تست—گزارش لس آنجلس تایمز نشان می دهد این کشور می تواند آزمون تا از 12000 نفر در روز از طریق درایو از طریق تست متوقف می شود—و چگونه در دسترس بودن این آزمون و اجتماعی فاصله کمک کرده است و شامل همه گیر.
در همین حال ایالات متحده آزمایش قرار گرفته است و حدود 12000 نفر در سراسر کشور در یک دوره دو هفته.

“ما امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای رسیدن به یک محل که در آن مردم بیشتر و بیشتر می توانید تست در جوامع خود و به درایو کنون قادر به دریافت نتایج تست به سرعت به عقب” آدامز گفت Pirro وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت تست برای COVID-19 در ایالات متحده “اما باز هم مهم است به درک ما کره جنوبی, ما لازم نیست بالا به پایین کنترل بیش از یک مقدار زیادی از مراقبت های بهداشتی بخش بنابراین ما در حال رفتن به تکیه زیادی بر بازارهای خصوصی. و به اعتقاد من آنها نوآوری و من اعتقاد دارم که شما از طریق درایو تست در بسیاری از مناطق.”

با توجه به کسب و کار خودیهفت کشور از جمله واشنگتن و نیویورک که ترکیب برای 1,255 از کشور 2,952 موارد باید درایو از طریق درمانگاه در برخی از شهرستانها. روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که بیشتر از این کلینیک ها در دسترس خواهد بود در روزهای آینده هر چند او مشخص نکرد که در آن و یا چگونه بسیاری از می تواند مورد استفاده برای کمک به تست.

آزمایش در ایالات متحده برای COVID-19 محدود شده است و به عنوان های مختلف تاخیر و اشتباه منجر به کمبود آزمون برای آن دسته از برگزاری نمایشگاه علائم باعث دستورالعمل های دقیق برای حرفه ای پزشکی در مورد کسی که می تواند و نمی تواند آزمایش می شود.

آدامز مطمئن Pirro که دولت آمریکا برای مقابله با این مشکل و که Adm. برت Giroir خدمت خواهد کرد به عنوان یک تست ‘تزار’ برای مغلوب ساختن پیشی جستن اداره نظارت بر هماهنگی بین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های غذا و داروی آمریکا و دولت های محلی و شهرداری ها.

“شده اند وجود دارد مشکلات را با تست…اما ما احساس می کنیم که ما در یک جای خوب در حال حاضر از طریق مشارکت با بخش خصوصی. آنچه که مردم نیاز به درک این است که در کشور ما CDC طراحی شده بود هرگز به قادر به ارائه تست برای صدها میلیون نفر از مردم است. ما همیشه می دانستیم که اگر ما قرار بود که در این وضعیت است که ما را مجبور به تکیه بر نبوغ و نوآوری و استعداد در بخش خصوصی” آدامز گفت. “من احساس می کنم خیلی بهتر در مورد مسیر ما در حال رفتن به. آن را ماموریت انجام شد اما می دانیم که ما در حال تکیه به این.”

Jeanine Pirro
رادیو فردا میزبان جانین Pirro مصاحبه جراح عمومی دکتر جروم آدامز در مورد COVID-19 شیوع در ایالات متحده در مارس 14, 2020 قسمت از ” عدالت با قاضی جانین.’
فردا نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im