جراح عمومی خواستار آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل CDC

سی بی اس آمریکا | No comments

با بیش از 5800 موارد و حداقل 100 مرگ و میر در ایالات متحده است که در یک نقطه بحرانی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به جراح عمومی جروم Adams.

در مصاحبه با “سی بی اس شب اخبار” لنگر نورا o’donnell, Adams تاکید کرد که 15 روز آینده بسیار مهم خواهد بود برای مبارزه با این بیماری همه گیر در ایالات متحده او همچنین هشدار داد که اگر آمریکایی ها نمی آن را به طور جدی ملت می تواند در صورت شیوع مانند ایتالیا — که در آن بیش از 31,000 مردم تشخیص داده شده اند.

جزئیات نورا اودانل در مصاحبه با Adams زیر.

نورا o’donnell: یک مطالعه جدید از امروز از موسسه ملی بهداشت است که می گوید: این ویروس زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح تا به روز. بیست و چهار ساعت روی مقوا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ. چه آمریکایی ها باید بدانند که برای محافظت از خود را ؟

دکتر جروم Adams: مهم ترین چیزی که برای آمریکایی ها بدانید این است که آنها باید خود را در سطوح اغلب و است که آنها باید شستن دست های خود را اغلب به دلیل دو راه شما در حال رفتن برای انتقال coronavirus از یک سطح است که با داشتن یک سطح در اطراف خانه خود را و نه شستن دست های خود را پس از شما لمسی است که سطح.

surgeon-general-evening-news.png
جراح عمومی جروم Adams دیده سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. ایسنا

شهردار شهر نیویورک گفت که او با توجه به یک پناهگاه در محل سیاست. اگر شهرهای بزرگ را که خواهد که کمک کند به گسترش این نامرئی دشمن ؟

من خوشحالم که شما به ارمغان آورد که تا آنجا که تونی Fauci و صحبت من چندین بار در طول روز ، و به تونی می گوید: اگر آن را به نظر می رسد مانند یک واکنش افراطی راست در حال حاضر و سپس شما احتمالا در مورد که در آن شما نیاز به.

دوباره, آن را در, چرا دولت قرار داده و از این دستورالعمل برای تمام آمریکا نه فقط برای مناطق خاصی اما برای همه از امریکا به نگاه راه هایی که آنها می تواند به جلوگیری از انتقال بیماری در جوامع خود. و من نمی گسل هر شهردار هر استاندار برای آنچه که آنها با توجه به در جوامع خود. اما حداقل محدود گردهمایی های اجتماعی به کمتر از 10 ماندن در خانه اگر شما می توانید از کار و جلوگیری از غیر ضروری سفر.

اجازه دهید من از شما درخواست به عنوان یک پزشک چه پیام خود را به بزرگسالان بیش از سن 60 که سالم هستند و آنها می گویند “من نگران هستم در مورد گرفتن coronavirus?”

پیام من به همه: پانزده روز شما می توانید هر چیزی را انجام دهید برای 15 روز است. ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است محدود کردن گسترش ما نمی خواهید به نگاه مانند ایتالیا دو هفته از هم اکنون.

من می دانم که شما از پدر من یک مامان — بسیاری از والدین این سوال: آیا می توانم بچه ها من باید playdates باید آنها ؟

گفت: ما هیچ playdates. همسر من فقط به پایان رسید در درمان سرطان است. او را در معرض خطر بالاتر. من در واقع خودم را مزمن شرایط پزشکی. من قبل از دیابتی و آن را نه تنها ارزش در معرض خطر به دو نفر از ما, اما آن را به ارزش خطر از بچه های ما در حال پخش و به طور بالقوه مصرف آن را به شخص دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>