میلیون ها نفر از فولاد لباسهای ساخته شده در چین هستند که به یاد می آورد چرا که آنها ممکن است استریل. عمل جراحی در حال حاضر لغو شده در برخی از بیمارستان ها.

آلن Levine, مدیر عامل شرکت تصنیف سلامت در تنسی گفت که آنها تا به حال به reschedule 200 عمل جراحی.

“ما هنوز نمی دانیم که آیا اگر ما آمار بدتر از آن است یا نه” لوین گفت.

در روز پنج شنبه کاردینال بهداشت اعتراف کرد که چینی پیمانکار تهیه آن لباس با استفاده از کارخانه های ثبت نشده با سازمان غذا و دارو. این شرکت گفت: این امکانات نیست “حفظ مناسب شرایط محیطی.” مشکلات شامل لباس در معرض آلاینده ها از طریق پنجره های باز عدم ارائه دست بهسازی و اپراتورهای خوردن در تولید منطقه است.

در سال 2018 کاردینال بهداشت گرفتار همان تامین کننده با استفاده از یک ثبت نشده کارخانه. در آن زمان این شرکت انجام آزمایش و نتیجه گیری وجود دارد “هیچ تاثیر به محصولات خود را.” آن را بگویید FDA.

این لباس ها اغلب شامل در یک بسته به همراه دیگر تجهیزات جراحی. تمام اشیاء داخل فولاد بسته قرار دارد استریل. اما از آنجا که آنها نمی تواند تضمین نماید که شب استریل آن را می تواند آلوده به اشیاء دیگر در بسته.

ایسنا خواسته FDA اگر آن را به انجام هر گونه بازرسی از ثبت نام پيمانكاران فرعي کشف شده توسط کاردینال سلامت. FDA کاهش یافته است ، کاردینال سلامت گفت: این دیگر کار با این پیمانکار چینی و همکاری با FDA.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im