یک آتش سوزی گسترده که منجر به کشته شدن حداقل هشت نفر و تخریب ده ها تن از قایق در آلاباما مارینا اوایل روز دوشنبه پخش شد تا به سرعت باد که “ما نمی زمان به انجام هیچ چیز نیست” گفت: یکی از ساکنان که جان سالم به در برد اما از دست برادر خود را در آب سرد است. تامی جونز Jackson County مارینا پارک اقامت, گفت که او نیز به تماشای بی اراده به عنوان یک قایق کوچک حاوی یک زن و فرزندان او را فرا گرفته بود در شعله های آتش.

“وجود دارد هیچ چیز ما می تواند انجام دهد” او گفت:. میلان آتش رئیس ژن Necklaus گفت: همه هشت نفر بودند که شناخته شده بود گم شده و تایید شده اند مرده “است که شماره می تواند بالا برود چرا که ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از آنها در قایق” که غرق شد.

آتش آغاز شد و درست پس از نیمه شب و به سرعت مصرف حوض که مردم خواب. چوبی اسکله و حداقل 35 عروق رفت تا در شعله های آتش و آلومینیوم سقف پوشش داده شده است که بسیاری از قایق های ذوب و سقوط قطع راه فرار و باران باقی مانده بیش از این منطقه به عنوان boaters پریدم به رودخانه.

A row of boats is engulfed in flames after catching fire at a marina in Scottsboro, Alabama, January 27, 2020.
یک ردیف از قایق فرا گرفته است در شعله های آتش پس از ابتلا به آتش سوزی در یک مارینا در میلان, آلاباما, ژانویه 27 سال 2020 است. جنوب مشعل از طریق رادیو فردا

Necklaus گفت: آتش نشانان به حال مشکلات به آتش به دلیل آن که در آن واقع شده بود در حوض. علت آتش سوزی در دست بررسی است, CBS News خبرنگار کورتنی Zubowski گزارش.

روند اخبار

جونز گفت که او روی خود 35-پا کابین لندکروزر وقتی کسی آمد و کوبیدن بر روی قایق پس از نیمه شب گفت: “مرد مارینا در آتش است.” شعله های آتش شدند و مسابقه را به پایان دور حوض که در آن جونز’ قایق گره خورده بود.

جونز گفت که او و چند تن دیگر از مردان قطع برخی از قایق های رایگان و ارسال آنها را دست خوش پیشامد میشه به آب است. هنگامی که یک مرد قرار می گیرد همسر و فرزندان خود را به یک قایق کوچک آنها قطع که قایق رایگان بیش از حد.

در نهایت جونز گفت که او شروع به پریدن کرد به آب و شنا به ساحل 200 متر دور. او معتقد است برادرش Yancey Roper که زندگی سرنشین دیگر قایق, شنا در جهت های مختلف.

مقامات بعد به او گفت که برادرش بود غرق شدند. به عنوان جونز شنا به ساحل در آب با درجه حرارت در اواسط 50s او گفت: “من به عقب نگاه کرد و که دیگر قایق با همسر و فرزندان در آن بود همه را فرا گرفته در شعله های آتش.”

حداقل هفت نفر فرستاده شدند و به بیمارستان های مبتلا از قرار گرفتن در معرض شعله های آتش و یا آب منجمد. “این ترسناک بود. بدترین چیز برای من این است که شما می توانید از گوش مردم فریاد برای کمک به, و وجود دارد هیچ چیز ما می تواند انجام دهد. هیچ کس می تواند هر چیزی را برای رسیدن به آنها گفت:” جولی جکسون که با همسرش زندگی می کند و پسر در یک خانه قایقی در یکی دیگر از حوض که نمی سوزاند.

Necklaus گفت: برخی از سوزاندن قایق غرق در بارانداز و دیگران شناور دور قبل از رفتن زیر. او گفت: غواصان نیاز به قرار دادن هر یک و جستجو در آنها را به صورت جداگانه قبل از آنها می توانید مطمئن شوید که وجود دارد هیچ دیگر قربانیان.

“ما از خواب بیدار شنیدن فریاد می زند و ظاهر و سر و صدا” مندی دورهام بود که با دوست پسر خود را در نزدیکی یک قایق آسوشیتدپرس گفت. “هنگامی که ما از خواب بیدار ما می توانید ببینید قرمز از طریق پنجره.”

“در عرض 15 تا 20 دقیقه کل حوض بود در شعله های آتش,” او اضافه شده است. “همه این قایق دارای مخازن پروپان و گاز, مخازن, و, که بسیاری از آتش است.”

فروغ نابود B حوض حدود 50 متری از اسکله جایی که قایق از دورهام پسر بود لنگر. “وجود دارد بسیاری از مردم برای نجات از آب که فرار کرده بود با رفتن به آب” Jackson County رئیس کلانتر معاون Rocky Harnen گفت: AP مدت کوتاهی پس از طلوع آفتاب.

مردم پریدن بر روی یک قایق در پایان حوض به دلیل آتش سوزی مصرف کرده بود وسط بخش بود و این که تنها خود را فرار کنند. اما پس از آن شعله های آتش به که قایق خروج آب به عنوان تنها راه خود را Durham گفت.

“آب شد تنها جایی که آنها تا به حال برای رفتن” دورهام گفت. “این بسیار غم انگیز است. این وحشتناک است.”

اقامت گرجستان مایکل واتسون گفت: عمه خود زندگی با همسر و پنج فرزند در یکی از قایق است که سوخته است. او گفت عمه اش تایید شد در میان مردگان و مقامات هنوز به دنبال دیگر شش تن از اعضای خانواده.

مقامات منتشر نشده نام هر یک از آنان کشته و یا گم شده است. بسیاری از این قایق بودند که نابود شده بود و مردم در آنها زندگی می کنند به طور دائم, اما برخی به طور عمده صرف تعطیلات آخر هفته بر روی آنها دورهام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im