بازماندگان قاتل زنجیره ای (تد باندی) داستان خود را

تولید شده توسط trock

در ساعات اولیه صبح از Jan. 15, 1978, ضارب شکست به چی امگا خانه خواهری در دانشگاه ایالتی فلوریدا و تجاوز جنسی و قتل دو زن است. سپس او ساخته شده راه خود را پایین سالن و حمله کتی کلاینر و هم اتاقی او کارن چندلر در اتاق خود و بعد رفت و چند بلوک پایین و به همین ترتیب bludgeoned رقص, دانشجو, Cheryl توماس.

اگر چه آنها از چپ به شدت مجروح کتی کارن و شریل به طور معجزه آسایی جان سالم به در برد.

یک ماه پس از حملات تد باندی دستگیر شد. در دهه 1970 باندی است که اعتقاد به کشته شدن ده ها تن از زنان در سراسر غرب ایالات متحده است.

رسانه ها شیفته آن مشکوک قاتل زنجیره ای و باندی باقی مانده شیفتگی بیش از 30 سال پس از اعدام شد. اما به عنوان FSU بازماندگان اثبات باندی است که نه تنها جالب بخشی از این داستان است.

ژانویه 15, 1978

کتی Kleiner: در ژانویه سال 1978 من 20 سال است. من در زندگی چی امگا خانه خواهری در FSU پردیس در تالاهاسی.

کتی Kleiner: من خوشحال بود. من با دوستان دیگر. و ایالتی فلوریدا بود فقط یک مکان امن می شود. … وقتی که من نقل مکان کرد و به خانه خواهری من هم اتاقی بود کارن چندلر است.

کارن چندلر: زمانی که من در FSU آن را بسیار به عقب گذاشته است. … آن فقط یک بار.

کارن چندلر: کلاس شده بود برای حدود یک هفته است. و … همه منتقل شد به خانه.

کتی Kleiner: پنج شنبه, ژانویه 14th … من به خانه راه می رفت و من در خواهری. وجود دارد و بچه ها صحبت کردن در مورد شما می دانید که در آن آنها در حال رفتن امشب چه آنها انجام می دهند که آنها دوستیابی, آنچه در حزب … و سپس من تو را دیدم من کتاب های نشسته بر روی تنه و به من گفت: شما می دانید من یک آزمون در روز دوشنبه. من قصد دارم به جلو بروید و در خانه بمانند و مطالعه امشب. … هم اتاقی من کارن در آمد و در همان زمان و او تا به حال یک پروژه دوخت او تا به حال به انجام. او نشسته در تخت او در کنار من است.

Kathy Kleiner and Karen Chandler
برنامه نویس خواهری و هم اتاقی کتی کلاینر و کارن چندلر در یک مهمانی هالووین در اکتبر سال 1977. کارن چندلر

کارن چندلر: و ما صحبت کردیم در حالی که کمی … و سپس کتی خسته شده بود … پس من فقط رفتم جلو و تصمیم به رفتن به رختخواب. … بود شاید حدود نیمه شب. شاید کمی قبل از نیمه شب.

کتی Kleiner: آن شب … من شنیده اتاق خواب ما با شدت بهم زدن درب باز … من باز چشم من کمی به دلیل آن نوع از مرا به آگاهی … و من بیدار به اندازه کافی به دانستن کسی وجود دارد. … من باز چشم من تر و با تمرکز … او مطرح بازوی او … و او تا به حال چیزی در دست خود را. و من فکر کردم آن یک لوله و یا یک چوب. من نمی دانم آنچه در آن بود.

کتی Kleiner: او پایین آمد و به من رسید در این صورت آن را فقط به احساس مانند سوزن و سوزن و چاقو را به من داد.

کتی Kleiner: هم اتاقی من کارن بود در حال حاضر تکان دهنده. و او رفت و به او ضربه … من هنوز بیدار است. و من در حال حرکت است. … پس از او آمد به طرف من ، … و به عنوان من او را بالا بردن بازوی خود را تا این نور میدرخشید به اتاق ما.

کتی Kleiner: و این نور بود که یک ماشین از یکی از خواهران خواهری آمدن به خانه از اواخر تاریخ. … او spooked. … و او در سمت چپ اتاق.

کارن چندلر: چیزی که بعد از من به یاد داشته باشید این است که احساس من بود که برداشته طبقه پایین…. و من به یاد داشته باشید اگر درخواست کتی خوب بود و به آنها گفت: او را برای رفتن به OK. شما نیاز به نگرانی در مورد خودتان.

گزارش های خبری:

… در حالی که کارآگاهان تلاش برای پیگیری یک مرد که خورد به یک خانه خواهری …

… را ترک کرده اند بیشتر coeds اینجا را وحشت زده.

کتی Kleiner: من را روی برانکارد. … و آنجا بود که این همه سر و صدا. وجود چراغ از ماشین های پلیس و آمبولانس. … مردم صحبت و رادیوهای squawking … و من فکر کردم من در یک کارناوال چون ذهن من رفت به جایی که من می تواند درک.

گزارش های خبری:

پلیس می گویند او به سادگی راه می رفت از طریق قفل درب …

… آنها می گویند او مسلح با بلوط سنگین ورود …

کتی Kleiner: My name is کتی کلاینر و من مورد حمله قرار گرفت توسط Ted Bundy.

حملات

کلانتر کن Katsaris | سابق Leon County Sheriff: ساعات اولیه صبح روز ژانویه 15, 1978, من یک تماس بگیرید. و تماس اساسا گفت: “کلانتر — وجود دارد متعدد قتل و ضرب و جرح در دختران است.” آنها به من گفتند این بود که در چی امگا خانه … من مبهوت—

کلانتر کن Katsaris: قبل از اینکه من می توانم خودم حل و فصل را به محقق جنایی کن Katsaris به عنوان نقش من به عنوان کلانتر. من تا به حال به بیش از افکار شخصی من در مورد “این می تواند خود من دختر”.

کلانتر کن Katsaris: من وجود دارد قبل از کتی کلاینر و کارن چندلر آورده بودند در gurneys. من — من گفت: نماز برای هر دو از آنها را به عنوان آنها به من گذشت. … من نمی دانم اگر آنها زنده بودند یا مرحوم در زمان. آنها به من گفتند که دو تن از آنان قطعا مرحوم داخل.

کارن چندلر: من می دانستم که من از خواب بیدار در بخش مراقبت های ویژه … من نمی هر گونه ایده شوید که چرا من وجود دارد اما من می دانستم که چیزی بد اتفاق افتاده بود … من تا به حال حداقل یک جمجمه شکستگی. من فکر می کنم هر استخوان در صورت شکسته بود … و من فک شکسته شد. من تا به حال یک بازوی شکسته و من تا به حال یک زن و شوهر انگشتان دست در دست من است که خرد شد.

Karen Chandler
“من تا به حال حداقل یک جمجمه شکستگی. من فکر می کنم هر استخوان در صورت شکسته بود … و من فک شکسته شد. من تا به حال یک بازوی شکسته و من تا به حال یک زن و شوهر انگشتان دست در دست من است که خرد شد” کارن چندلر گفت: از صدمات. کارن چندلر

کارن چندلر: شاید من شده بود در اتاق من برای یک یا دو روز … و پدر و مادر من بودند و ترس از آنچه که قرار بود به تلویزیون. پس پدرم گفت: “قبل از ما به نوبه خود در تلویزیون من نیاز به چیزی به شما بگویم.” [چوک تا] و او به من گفت در مورد لیزا و مارگارت.

مارگارت بومن, 21, و, مالیات, 20, کشته شده بود فقط پایین سالن از کارن و کتی اتاق در خانه خواهری. آنها هر دو را خفه مورد ضرب و شتم و تجاوز جنسی.

کارن چندلر [گریه]: من نمی توانم تصور کنید که چگونه وحشتناک بود که برای پدر و مادر خود و … آن را بسیار سخت بود چرا که من واقعا نمی توانستم بیان غم و اندوه برای خانواده خود را.

کتی Kleiner: من فک شکسته شد در سه مکان — در اینجا [اشاره به فک]. آن حلق آویز شد … در این مفصل فک. چه آنها قرار داده شد من فک پشت هم و سیم آن را بسته است.

Kathy Kleiner
کتی Kleiner فک شکسته شد در سه مکان. کارن چندلر

در بیمارستان, کتی می تواند به یاد داشته باشید هیچ چیز درباره حمله – او می گوید: این خاطرات باید به آرامی دوباره به او در طول سال.

کتی Kleiner: من به یاد داشته باشید کارآگاهان در اتاق من برای اولین بار قبل از اینکه خانواده من حتی نشان داد سوال من. … اما من قادر و در همه به کمک کارآگاه. … این فقط یک تاری بزرگ تاری به من.

اما معلوم شد چی امگا خانه نشده بود و تنها صحنه جرم که شب.

کلانتر کن Katsaris: ما خارج از آن شب … زمانی که همه ناگهان من یک ارتباط رادیویی از کلانتر, که چیزی است که وجود دارد در رفتن … در یک دوبلکس. یک بانوی جوان که در زندگی وجود دارد به تنهایی و به همسایه شنیدن برخی از ضرب و شتم برخی از تلفن های موبایل. … این است که در کمتر از شش بلوک دور. من با ارسال یک محقق وجود دارد. … و پیدا Cheryl توماس در طبقه– در خون شده بود و به شدت مورد ضرب و شتم.

Cheryl Thomas
Cheryl توماس, رقص عمده در دانشگاه ایالتی فلوریدا زندگی می کردند که خارج از محوطه دانشگاه دچار شدید آسیب به سر در حمله. Cheryl توماس

Cheryl توماس رقص عمده در FSU. مثل چی امگا قربانیان او دچار شدید از ناحیه سر دچار جراحت و به بیمارستان منتقل شد در حالت کما به سر میبرد.

کلانتر کن Katsaris: من فکر کردم: “این می تواند همان فرد؟” و من گفتم: “چگونه ؟ ما باید چنین حضور پلیس … چگونه می تواند که فرد فقط چند بلوک و اعتصاب دوباره؟” آن را غیر قابل تصور بود.

کلانتر کن Katsaris: من یک تماس از کلرادو در مورد فرار جنایی به نام تد باندی. من با نام آن آشنا. آنها گفتند: “آیا شما می دانید Ted Bundy?” به من گفت: “من شنیده ام او را.”

کلانتر کن Katsaris: آنها گفت: … “ما نمی دانیم که در آن او است” … و من نوشت و نام خود را بر روی یک پد قانونی در ماشین من – Ted Bundy. این نام در ارتباط با قتل در تالاهاسی. … (تد باندی) شناخته شده برای فریب زنان دور با جذابیت و سپس ربودن آنها و یا آنها را انتخاب کنید تا در یک ایستگاه اتوبوس و می گویند: “می توانم به شما سوار؟” … اما من فکر نمی کنم که این روش بهره برداری از این مورد بود چیزی نزدیک شبیه به جز حمله به دختران … پس من را که در آن زمان به عنوان جدی است.

گزارش های خبری:

تئودور باندی مظنون به تجاوز به عنف-قتل در موارد حداقل 36 زنان جوان در کالیفرنیا…

… باندی بود که در اف بی آی 10 most-wanted list…

نه هفته پس از حمله

Cheryl توماس: وقتی که من از خواب بیدار در تالاهاسی بیمارستان … من واقعا نمی تواند به شما بگویم که من بود یا که در آن من بود.

Cheryl توماس: من می دانم که من تا به حال درد سر و صورتم خیلی متورم …. پدر و مادر من تا به حال به من بگویید چه اتفاقی افتاده چون من واقعا نمی دانم. … من نمی تواند به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاده است و آنها تا به حال به آرامی شکستن این خبر به من. “شریل شما مورد حمله قرار گرفتند.”

شریل فک شکسته شد در دو مکان او شانه جابجا و او تا به حال پنج جمجمه شکستگی و ترک او را برای همیشه ناشنوا در گوش چپ.

Cheryl Thomas
بازمانده Cheryl توماس ایسنا

Cheryl توماس: من احساس بسیار سپاسگزار زیرا بدیهی است که اگر من تا به حال دو همسایه درب بعدی … به تماس آن شب زمانی که آنها شنیده ام من گریه و ضرب و شتم نوع صدا من می دانم که من نمی — من نمی خواهد که جان سالم به در برد.

به عنوان اخبار غرق در سراسر FSU جامعه شریل باقی مانده در بیمارستان کارن بازیافت در خانه پدر و مادرش در این نزدیکی هست و کتی به خانه رفت به جنوب فلوریدا.

کتی Kleiner: من پرواز به میامی با خانواده من. پدر و مادر من … به من در زمان به یک جراح دهان و دندان … و تا به حال به دوباره شکستن من فک به دلیل آن که قرار بود به انتظارنشسته بودند تا به درستی. … بنابراین در حال حاضر من تا به حال به سیمی بسته های اضافی برای نه هفته است. … پس از آن بود افسرده. … هنگامی که شما دهان خود را سیمی بسته شما باید همیشه به پوشیدن کلیپرز ناخن در یک گردنبند به دور گردن خود چون اگر شما تا به حال شروع به خفگی و یا هر چیز شما باید قادر به برش سیم و قادر به نفس کشیدن.

به کتی و بازماندگان شخص شفا کلانتر Katsaris نگاه راه هایی برای قرار دادن کسی که این کار را به آنها را دور … جستجو برای سرنخ در مکان های غیر سنتی.

کلانتر کن Katsaris: من یک معاینه شخصی مارگارت بومن و لیزا لوی … زمانی که من در هر دو مورد بررسی قرار بدن من پیدا کردم چیزی که من فکر می کنم مهم ترین بود قطعه از شواهد و … بود که نیش علامت گذاری و … است که نیش می زنند خواهد به طور بالقوه قادر به مقایسه با هر کس ما یافت می شود. … به من آن را تقریبا مانند او خروج از هر کس آن را به یک امضا.

علامت گذاری به عنوان یک قاتل

کارن چندلر: من فکر می کنم قبل از تالاهاسی و FSU بود و پیله. … اما این نوع از بستن درب در راه … بود که در پایان “ما امن هستند.”

کتی Kleiner: این نوع بد که شامل من که شب … من نمی توانستم بسته بندی کردن سر من در اطراف آن است.

تونی Cimino | کتی Kleiner دوست: آن را فقط به نظر می رسید سورئال. آن به نظر نمی رسد مانند آن را ممکن است. … بی گناهی در ایالت فلوریدا رفته بود. … دانشگاه خواسته بود اخوت برای داوطلبان … و اگر یک خانم نیاز به رفتن به کتابخانه یا دانشگاه یا هر جای … یکی از ما می رفتن و همراهی او را به هر جا که او بود. … مردان شروع به خواب در لابی از خوابگاه

تونی Cimino: وجود پلیس گشت تمام وقت … که ماه هیچ کس می دانست که اگر آنها نشستن در کنار کسی که مرتکب جرم شده است. … منظورم این است که اگر آنها نمی تواند به شما بگوید که آیا آن چگونه می تواند آنها را به شما بگویم که آن را انجام نمی?

به عنوان ژانویه 1978 کشیده در پلیس شد متوقف کرد. اگر چه آنها تا به حال bitemark مدارک آنها تا به حال هیچ کس به مطابقت آن را به.

کلانتر کن Katsaris: ظرف چند هفته پس از آن خواهر به قتل رسیدند, ما تا به حال اطلاعاتی که a 12-year-old, Kimberly صافی ناپدید شد و از مدرسه اش … بنابراین ما فکر “می تواند از آن ممکن است؟” اما … این 12 سال. ما در حال برخورد با دانشجویان در یک خواهری.

Kimberly Leach
کیمبرلی صافی گتی ایماژ

کیمبرلی صافی ناپدید شده از دریاچه شهر بیش از یک ساعت دور بدن او بعدها توسط یک پارک مجاور. ترس از ناشناخته مهاجم سایه افکنده منطقه تا زمانی که خبر شکست از دستگیری در پنساکولا.

FEBRUARY 15, 1978 | یک ماه پس از حملات FSU

کتی Kleiner: چیزی وجود دارد در تلویزیون … وقتی که … اخبار در آمد.

گزارش خبری: پلیس دستگیر و در این 31 سال پس از شکار کردن با سرعت بالا صبح روز چهارشنبه در پنساکولا فلوریدا. او ادعا کرد که یک دانشگاه ایالتی فلوریدا است ،

Pensacola پلیس کشیده بود بیش از یک سوسک فولکس واگن که در حال رانندگی بود به آرامی. مرموز راننده حاضر به دادن نام خود را.

کلانتر کن Katsaris: آمد برای پیدا کردن البته که خودرو … به سرقت رفته بود از یک محل نزدیک به خانه خواهری.

که در فولکس واگن را داشت و ده ها تن از شناسه و کارت های اعتباری است که دزدیده شده است از اطراف تالاهاسی در هفته قبل است.

bundy-pensacola-vw.jpg
در فوریه 15, 1978, Ted Bundy متوقف شد در حالی که رانندگی این ماشین به سرقت رفته در پنساکولا فلوریدا. او نام خود را نمی دهد و در نهایت گرفته به زندان است. Florida State Archives

کلانتر کن Katsaris: پس از شناسایی برگشتم … این شد … Ted Bundy.

کلانتر کن Katsaris: لحظه ای که من شنیده ام … Ted Bundy, من تا به حال فلش بک, البته, تلفن تماس و … که دقیقا آنچه که ما تا به حال. ما تا به حال تد باندی که آمد به شهر ما.

گزارش خبری: … اگر کسانی که پیوند او را با ده ها تن از فیلم slayings … حق تئودور رابرت باندی یکی از مهمترین و شتاب گیری روند رشد قاتلان در تاریخ است.

لری سیمپسون | بازنشسته دستیار دادستان لئون شهرستان: آقای باندی بوده است … بسیار پرکار serial killer برای سال های بسیاری ،

لری سیمپسون: آن است که بسیار غیر معمول برای آقای باندی به ترک یک بازمانده.

Ted Bundy قتل ولگردی و قانونی شکنی از غرب به پایان رسید زمانی که او به زندان رفت و در سال 1976 اما در پایان سال 1977 او فرار کرده بود و ساخته شده راه خود را به فلوریدا. بلافاصله پس از دستگیری او شد یک مظنون در هر دو FSU و کیمبرلی صافی حملات.

لری سیمپسون: … ما می دانیم که او در اینجا در جایی در مجاورت ژانویه 8th … او اجاره شبانه روزی اتاق در یک خانه شبانه روزی … مجاور به دانشگاه ایالتی فلوریدا پردیس.

باندی بود که در خانه در پردیس دانشگاه. در اطراف این زمان از جنایات غرب باندی حضور داشتند و حتی مدرسه قانون است.

لری سیمپسون: زمانی که آقای باندی در مدرسه بود … او شغل و کار برای مبارزات سیاسی و ظاهرا فوق العاده خوب است. … کاملا وجود دارد هیچ نشانه ای که او قاتل زنجیره ای است که او در نهایت معلوم می شود.

کلانتر کن Katsaris: … جذابیت خود را شوخ طبعی خود را, هوش خود جاذبه همه چیز را در مورد او … او را متفاوت از دیگر قاتلان سریال.

کتی Kleiner: اولین عکس من تو را دیدم از تد باندی پس از آنها او را دستگیر کردند … او به نظر نمی آید مانند یک قاتل زنجیره ای است. او نگاه طبیعی است.

Ted Bundy SLC arrest
Ted Bundy شده بود به اتهام اقدام به آدم ربایی در ایالت یوتا در سال 1976 بود و به اتهام قتل در کلرادو. در اواخر سال 1977 او موفق به فرار از زندان. پادشاه شهرستان بایگانی

بازماندگان آموخته بیشتر در مورد که تد باندی) و خشونت از جنایات او مظنون به ارتکاب.

کارن چندلر: تاریخ یک شوک بود. … من فکر می کنم زمانی که من یاد گرفتم در مورد آن دسته از زنان آن را فقط بسیار زیاد غم و اندوه است. … وجود دارد که همه این خانواده ها که در حال ویران کرد.

در ماه های پس از حملات فلوریدا مقامات ساختمان خود را در مورد بازماندگان به آرامی شروع به حرکت به جلو با زندگی خود را. برای کارن چندلر که با کمال تعجب به معنای حرکت به عقب به چی امگا خانه.

کارن چندلر: زمانی که من برگشتم من فکر می کنم آنها به من فضا. آنها نمی — آن را مانند آنها رفتار شود من به عنوان یک ویژه چین عروسک که آنها نمی توانستم صحبت کنم. من احساس می کردم که هر کس مرا درمان تقریبا مانند آنها تحت درمان بود من قبل از. … پس زندگی … فقط مرتب کردن بر اساس در ادامه مانند من تا به حال هرگز به سمت چپ.

Cheryl سابق, رقص, دانشجو, شد و در حال حاضر مبتلا به تعادل مسائل و نمی دانم چه آینده خود را می خواهم نگاه.

Cheryl توماس: من می دانستم که من می توانم شنیدن دوباره … اما من پرسید: متخصص مغز و اعصاب “من هرگز قادر به رقص دوباره؟” … او گفت: “این کاملا به شما است.” بنابراین, پس از آن من می دانستم که من تا به حال یک گزینه از شما می دانید, آموزش بدن من بیش از همه دوباره یا من نمی dance again. … من تصمیم. من که قرار بود برای رفتن به عقب و به درجه من.

شریل به تگزاس نقل مکان کرد و مورد مطالعه قرار باله در یکی دیگر از دانشگاه. اما برای کتی, زندگی در زمان های مختلف به نوبه خود.

کتی Kleiner: زندگی کاملا تغییر کرده برای من. من رفتن به کالج. من ازدواج کرده بود شش ماه پس از این حمله است. … پدر و مادر من فکر می کنم من نیاز به کسی برای مراقبت از من و به مطمئن شوید که هیچ کس نمی آمد در وسط شب و با حمله دوباره به من … و من خوب بود که.

اما تا آنجا که آنها می خواستند به آنها قرار داده نمی باندی پشت سر آنها. به او را به عدالت آنها مورد نیاز برای آمدن چهره به چهره با مهاجم خود را.

کارن چندلر: ما می خواستیم بیش از هر چیز مطمئن شوید که اگر این مرد است که آن را انجام داد, ما می خواهیم او قفل شده است. … که او هرگز این فرصت را برای صدمه زدن به دیگری است.

سوال باندی M. O.

با گذشت هر روز در رسانه ها به طور فزاینده ای رشد مجذوب با اتهام قاتل زنجیره ای (تد باندی).

گزارش خبری: ماموران اف بی آی و پلیس فلوریدا در حال بازجویی مردی به نام تئودور رابرت باندی … او باقی خواهد ماند در پنساکولا تحت تدابیر شدید امنیتی تا زمانی که مقامات می تواند تعیین اگر او را متهم به دانشگاه ایالتی فلوریدا قتل.

Cheryl توماس: من احساس می کنم مانند آنها بسیار متمرکز در Ted Bundy که من مطمئن هستم که تد باندی لذت بردم از رسانه ها که آنها را فراموش کرده در مورد زنان است.

به عنوان مقامات فلوریدا مورد بررسی قرار باندی آنها اولین سوال چرا روش خود را از حمله تغییر کرده.

کلانتر کن Katsaris: او به طور معمول برگزار شد. او طرح را انتخاب کنید ، و سپس ربودن دختر جوان و … در اینجا آن بود آشکار است که او تا به حال بدست آشفته.

آنها توسعه یک نظریه است که باندی بود در اصل من کاین و هدفمند Cheryl توماس.

Cheryl Thomas
محققان توسعه یافته است که نظریه Ted Bundy بود در اصل من کاین و هدفمند Cheryl توماس. Cheryl توماس

Cheryl توماس: وجود داشته است ، که من دیده بودم سوار دوچرخه خود را با من در خانه است. …Ted Bundy شبیه … من گاهی اوقات تعجب می کنم اگر شاید که او بود.

لری سیمپسون: او تا به حال هیچ شک سربار آن محل ، …و ما بر این باور بودند که آقای باندی رفت و به شریل توماس اقامت … و هنگامی که او در آنجا ظاهرا وجود دارد یک ماشین که خراب شده بود درست در مقابل … و مرد وجود دارد کار بر روی ماشین. … او در بر داشت که نیمه spooked … او سپس رفت … به چی امگا خانه.

و زمانی که حمله خود را در این خواهری قطع شد, باندی بازگشت به شریل است.

کلانتر کن Katsaris: شما می دانید که من نسبت Ted Bundy به یک ماشین کشتار مانند یک کوسه به این دلیل که کوسه فقط تغذیه در یک دیوانگی از هر آنچه در دسترس است. … فقط شبیه کوسه است که نیاز به غذا خوردن او تا به حال نیاز به قتل است.

خود را در مورد تشدید با یک شاهد عینی که قرار باندی در خانه خواهری.

لری سیمپسون: یکی از مجذور امگا خواهر نیتا Neary به خانه آمد آن شب پس از اینکه در تاریخ. او در آمد از طریق پشت درب خانه خواهری و … او را دیدم یک مرد که از طبقه بالا منطقه پایین راه پله.

کارن چندلر: که غیر معمول برای نیتا برای دیدن یک مرد به خاطر هیچ مردان اجازه داده شد به طبقه بالا در خانه خواهری …

لری سیمپسون: او نمی بینم او را به صورت کامل اما او را دیدم مشخصات او… او باز درب جلو و بلافاصله خارج — خانه خواهری.

Neary شناسایی باندی از یک صف. و به عنوان مورد در آمد هم محققان هنوز که قطعه کلیدی از شواهد به تجزیه و تحلیل.

لری سیمپسون: ما گردد یک حکم جستجو به استفاده از به جستجو آقای باندی دهان و به دست آوردن مدل از دندان های خود را … برای مقایسه در برابر نیش علامت تصور که در سمت چپ بود.

Ted Bundy at dentist
محققان به دست آمده حکم جستجو به مقایسه Ted Bundy دندان به این نیش علامت از یکی از قربانیان است. Florida State Archives

کلانتر کن Katsaris: حکم بازرسی دهان خود را احتمالا برای اولین بار در کشور در تاریخ است. … من رفت و به همراه او یک شب من به او گفتم که او را از آمدن با من. … و او رفت و با من به من دندانپزشک منشی … درب را باز کرد تا او را دیدم که ما در یک مطب دندان. … او بلافاصله شروع به جیغ “که در آن من وکیل ؟ من می خواهم وکیل من! شما نمی توانید این کار را انجام!” … او می دانست که دقیقا چیزی بود که ما می رویم به انجام. … هنگامی که ما به عنوان خوانده شده او حکم بازرسی را از دهان خود او متوجه شد که ما می تواند با استفاده از نیروی … او نشسته در صندلی دندانپزشکی. او دهان خود را باز کرد گفت: “آیا آنچه شما باید انجام دهید کن. شما می دانید من یک خشونت آمیز در فرد است.”

دولت خواسته چهار دندان کارشناسان برای مقایسه باندی را قالب به علائم.

لری سیمپسون: تمام چهار نفر از آنها به این نتیجه رسیدند که آقای باندی بود که در سمت چپ نیش خوانده شده را علامت.

کلانتر کن Katsaris: ما با اعتماد به نفس رفتن به هیئت منصفه با شواهد ما بود.

27 ژوئیه 1978 | شش ماه پس از حملات FSU

گزارش خبری: وجود کیفرخواست شب گذشته پس از یک جنایت وحشیانه در تالاهاسی ، و آنچه که غیر معمول بوده و در مورد کیفرخواست بود که چگونه آن تحویل داده شد …

کلانتر کن Katsaris: ما تا به حال رسانه های چاپی و رادیو و رسانه ها و تلویزیون و رسانه ها و… آنها قادر به مشاهده کیفرخواست خواندن آن شب.

کلانتر KATSARIS: من نسخه ای از کیفرخواست به هر یک از شما.

کلانتر KATSARIS: گام به گام با آقای باندی

TED BUNDY: چه چیزی ما را در اینجا کن ؟ بیایید ببینید … اوه به نظر می رسد مانند یک کیفرخواست. همه حق است چرا شما آن را بخوانید به من ؟ اجازه دهید آن را بخوانید. اجازه دهید بروید.

کلانتر KATSARIS [خواندن کیفرخواست]: تئودور رابرت باندی شما در حال شارژ – کیفرخواست دو فقره سرقت دو فقره قتل درجه اول در سه فقره اقدام به قتل در درجه اول.

Ted Bundy indicted
Ted Bundy, چپ, گوش به Leon County Sheriff کن Katsaris می خواند کیفرخواست علیه او. ایسنا

کلانتر کن Katsaris: او بدیهی است که بسیار خوشحال نیست … من نمی اجازه دهید آن را من جلوگیری.

کلانتر KATSARIS [خواندن کیفرخواست]: گفت: تئودور رابرت باندی را به حمله بر Karen چندلر و/یا کتی کلاینر …

جای تعجب نیست که در قانون سابق دانشجویی در زمان یک نقش فعال در دفاع از خود.

لری سیمپسون: آقای باندی در زمان و رسوبات از شاهدان عینی در مورد خودش. … آن را بسیار غیر معمول … اما آقای باندی بود که حقوقی آموزش.

کارن چندلر: من فکر می کنم او اقدام به عنوان وکیل است که او همیشه می خواست می شود … پس از من به یاد داشته باشید هر چیزی در مورد حمله, من فکر می کنم که مفید بود. اما احساس من در آن زمان بود که من نمی خواهم به او نشان دهد هیچ گونه ترس از آنجا که من نمی خواهم او را به فکر می کنم که … هر چیزی در مورد او اذیت من است در زیر پوست من به من می ترساند.

کتی Kleiner: او آنجا نشسته به من نگاه کن. و من به او نگاه کرد و من را من چشم از او. … و او این پوزخند بر روی صورت خود را و … آن هم از نوع ساخته شده من معده بیمار است. اما من می دانستم که من در راه بود و او نبود. و که به من داد برخی از قدرت است.

کارن چندلر: من احساس من تا به حال انجام کار است. … من تا به حال پاسخ پرسش های خود را و من امیدوارم که من به او کاملا بدون رضایت است.

ماه گذشت به عنوان مورد زخم راه خود را به سمت دادگاه. در میامی کتی, Kleiner تلاش خودش را پشت در جهان است.

کتی Kleiner: پس از من حمله کردند من می ترسم از مردان … این چیزی بود که من نمی خواهم به کنترل من است. … و من به کار می رفت در حیاط چوب … چون من نمیفهمد که من قصد دارم برای دیدن بسیاری از مردان … و آن کار می کرد. … که تجربه به من خیلی کمک کرد.

کتی به زودی نیاز است که تازه کشف شده اعتماد به نفس. بازماندگان شد تا برای شهادت در برابر باندی اما این زمان زندگی او در دست خود را.

کتی Kleiner: بدانید که من میخوام باید برای شهادت من فکر می کنم من فقط نیاز به ساخت تا من حل و فصل … و می دانم که این اتفاق خواهد افتاد و … آماده می شود تا آنجا که من می تواند برای آن است. … ما قفل شده است و چشم یک بار دیگر و من خیره در او.

پرونده TED BUNDY

کارن چندلر: من فکر می کنم من همیشه می دانستم که … من قرار بود که به شهادت در دادگاه اگر آن را به دادگاه رفت.

جولای 7, 1979 | باندی را محاکمه می شود

لری سیمپسونوجود دارد که در مجموع رسانه های سیرک … و این اولین پرونده اصلی که در واقع زنده پخش شد آن را به عنوان در واقع رفتن به پایین در دادگاه.

گزارش خبری: تنها یک دوربین ثابت بر روی یک سه پایه نوار دادگاه رسیدگی است. … به عنوان 20 خدمه تلویزیون از سراسر کشور پوشش شده اند محاکمه …

لری سیمپسون: من فکر می کنم آقای باندی بود playin’ به دوربین.

کلانتر کن Katsaris: او یک ضربه واقعی از آن است.

Ted Bundy in court
Ted Bundy شرکت در دفاع از خود به همراه یک تیم از مدافعان. AP

در دادگاه باندی دوباره در زمان فعال نقش خود را در دفاع تیم.

گزارش خبری: با شرکت در دفاع از خود باندی و خود را وکیل امید به متقاعد کردن این داوران که او باهوش و بیان معصوم – یک قربانی شرایط است.

لری سیمپسون: باندی تا به حال مقدار زیادی از تعامل با قاضی است. … او استدلال خود را حرکت. … به عنوان خوب به عنوان یک وکیل می تواند فکر می کنم.

زنان جوان بسته بندی شده دادگاه هر روز برای دیدن ستاره در دست نیست.

گزارش خبری | زن جوان مصاحبه: هر زمان او تبدیل به اطراف من نوعی که احساس “اوه نه. او را تو به من بعدی.

به عنوان سرب دادستان لری سیمپسون احساس فشار به مطمئن شوید که باندی قرار داده بود دور برای همیشه لطفا برای.

لری سیمپسون: این موارد از غرب نمی شد به خصوص قوی موارد است. … ما نیاز به پایان کار در فلوریدا.

بازماندگان احساس می شود که فشار بیش از حد به عنوان Cheryl کارن و کتی هر زمان ایستاده است.

Cheryl توماس: من احساس آن مهم است برای داوران برای دیدن یک فرد واقعی … که تا به حال شده است در معرض چه Ted Bundy انجام داد.

CHERYL توماس [در دادگاه]: من تا به حال پنج شکستگی جمجمه و چند contusions بر سر من …

کارن چندلر: آن را فقط به من ماموریت من برای گفتن داستان. … من واقعا نمی خواهم به نگاه او نمی خواهم به صحبت کردن به او نمی خواست چیزی برای انجام با او.

Kathy Kleiner testifies
بازماندگان کارن چندلر تصویر کتی Kleimer و شریل توماس شهادت در Ted Bundy قتل محاکمه. AP

کتی Kleiner: دفاع خواسته … ‘است که این مرد شما را دیدم شما حمله که شب در اتاق خود را در مجذور امگا?” و من تا به حال به می گویند: “من نمی دانم چرا که من هرگز تو را دیدم چهره اش.” … من می خواستم برای کمک به قرار دادن ناخن در تابوت قرار داده و او را دور برای کمک به دختران دیگر کسی نمی تواند آن را انجام دهد. … من نمی تواند کمک کند.

اگر بازماندگان نمی تواند شناسایی باندی از آن شب کسی دیگری می تواند — خواهر خواهری نیتا Neary:

لری سیمپسون: آیا شما به یاد مردی که شما را دیدم در درب در مجذور امگا خانه در صبح روز ژانویه 15, 1978?

نیتا NEARY: بله من انجام دهد.

لری سیمپسون: آیا شما او را برای ما لطفا ؟

نیتا NEARY: [امتیاز به Ted Bundy]

لری سیمپسون: مرد در کت و شلوار تیره با کراوات قرمز?

شاید دادستان ترین شواهد محکم بود که نیش علامت در سمت چپ بر روی یکی از این قربانیان است.

لری سیمپسون [با نشان دادن یک دندان قالب در برابر نیش علامت عکس]: این عکسی است که از نیش خوانده شده را علامت. و به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد یک خط کش در محل. … و این چیزی است که … پزشکی قانونی دندانپزشک را در دادگاه … [مکان این مدل در سمت راست عکس] … و سپس او تبدیل سر خود را کمی و آن را دوباره و دوباره…. آن را مانند یک دستکش متناسب.

bundy-bite-mark.jpg
نیش علامت یک قطعه بسیار مهم از شواهد در این مورد در برابر تد باندی. لری سیمپسون

اما نیش علامت تجزیه و تحلیل جدید و نسبتا نامشخص علم و همیشه خندان باندی به نظر می رسید با اعتماد به نفس به دادگاه آمد ،

کتی Kleiner: البته من نگران بود وقتی که می رفت به هیئت منصفه. … اما من می دانستم که در قلب من و شواهدی که وجود داشت که او است که در واقع به قتل رسیده ،

جولای 24, 1979 | 18 ماه پس از حملات FSU

لری سیمپسون: داوران خارج شد کمی کمتر از هفت ساعت است. و — بازگشت حکم. … این حکم متهم به گناه در همه می شمارد.

کتی Kleiner: او محکوم شد و در حال حاضر هر آنچه حکم او نمی تواند به اندازه کافی بد تا آنجا که به من مربوط می شد.

لری سیمپسون: جالب است که او به پایان رسید تا در فلوریدا به دلیل … ما بودند بسیار فعال اام دولت است.

Karen Chandler
بازمانده کارن چندلر ایسنا

کارن چندلر: او محکوم به مرگ در روز تولد من … من نمی بر این باورند که مجازات اعدام باید willy-nilly نوع از چیزی که است ، اگر او تا به حال بدست وجود دارد که قرار بود به مرگ. من هیچ شکی در ذهن من است.

پس از FSU محاکمه باندی نیز داشت به جرم قتل 12 ساله کیمبرلی صافی و یکی دیگر از دریافت حکم اعدام است.

Cheryl توماس: پس از محاکمه بود … احساس کردم که آن را فقط رفتن به بیش از همه. و بیشتر در اخبار یا هر چیزی. اما این اتفاق نمی افتد. این احتمالا فقط برای من فکر می کنم که.

به عنوان باندی نشسته در انتظار مرگ بد نامی خود را تنها بزرگ شد. کتاب ها و برنامه های تلویزیون آمد و تمرکز خود را به نظر می رسد خوب و جذابیت. به جای رد آن کتی تصمیم گرفت به آن را در آغوش.

کتی Kleiner: من به عنوان خوانده شده تا آنجا که من می تواند در مورد Ted Bundy … به تماشای تمام فیلم های خود را به دلیل … من فکر می کنم با یادگیری در مورد آن به من کمک کرد به جلو حرکت می کند چرا که … من می خواستم فقط خودم جدا به طوری که او بخشی از من کنه.

در سال 1981 سه سال پس از حملات کتی تا به حال یک پسر مایکل است.

کتی Kleiner: من نمی خواهم او را به می دانم که من می ترسم که من تا به حال حمله شده است. … من فقط می خواستم به یک نرمال مادر با یک بچه عادی … یک شب من قرار دادن او را به رختخواب. … و او به من نگاه کرد و او را لمس کرد ، و او گفت: “مامان چه اتفاقی برای چهره شما مناسب است؟” و من به او گفتم که یک مرد بد آمد به خانه من یک شب … و تا به حال به من صدمه دیده است.

مایکل DeShields | کتی پسر: شما فقط نمی درک که در سن جوانی … شما واقعا نمی توانید آن را نیمه انجام دهند و شما فقط احساس می کنید مانند شما می دانید, “i’m not gonna اجازه دهید کسی به شما صدمه دیده است.”

مایکل DeShields: من احساس کردم که آن را مهم است برای نگه داشتن خود را امن است. او مانند یک فرد دوست داشتنی. چگونه می تواند کسی را که به [عاطفی] — متاسفم.

کتی Kleiner: و من فکر می کنم در ذهن خود او همیشه انجام شده که آن را دوباره اتفاق می افتد. و “من خواهد بود وجود دارد,” شما می دانید “برای کمک به مادر من?”

حرکت رو به جلو

برای بسیاری از 1980s, Ted Bundy شنبه در فلوریدا اعدام جذاب اعتقادات خود. در آن زمان کتی, Kleiner رفت و از طریق یک طلاق و در او متمرکز جوان, پسر مایکل است.

کتی Kleiner: من یک مادر تنها برای 5 سال و او و من با هم. ما بسیار نزدیک است.

مایکل DeShields: رشد مامان من دوست داشتنی ترین, مراقبت, مهربان, شاد, شخص … او هرگز اجازه دهید آنچه رخ داده به او را به او.

کتی حال رشد عادت کرده اند به طرح ریزی یک سخت بیرونی اما با این نرم در سال 1987 زمانی که یک دبیرستان قدیمی, دوست برگشتم به زندگی خود را.

اسکات روبین | کتی شوهر: در طول سال ها من در مورد کتی در حال حاضر و پس از آن. … کتی بسیار خاص و شما می توانم بگویم که او بسیار ویژه ،

کتی Kleiner: من او را به نام و آمد بیش از یک روز برای ناهار در یک آخر هفته و در واقع هرگز به سمت چپ.

اسکات روبین: من احساس انرژی از کتی حق دور زمانی که ما برای اولین بار دیدم یکدیگر … این فقط لبخند او و او واقعا نگاه در چشمان شما و اما چشم خوشحال … همه که با هم تنها بود “رونق”.

اسکات روبین: زمانی که کتی به من گفت که کمی در مورد این حمله توسط Ted Bundy, آن را فقط شنیدم. … او را به گریه در مورد آن … من می خواستم به دور از تمام درد او. و شما نمی تواند به دور از این درد.

کتی Kleiner داستان بقا

در خانواده کتی شادی یافت نشد و او تکیه بر آنها برای پشتیبانی به عنوان باندی را به تجدید نظر در نهایت زد.

کلانتر کن Katsaris: در پایان او چانه زنی برای زندگی خود را. او شروع به اعتراف به قتل. او با اعتراف به قتل 30 … و در حال حاضر او در تلاش بود برای دادن اطلاعات بود اما مبهم است.

کتی Kleiner: “من به شما بگویم که در آن زنان بیشتر به خاک سپرده شد. لطفا مرا بکشند.” و من می توانید تصور کنید کسانی که این آخرین کلماتی که او شنیده ام از قربانیان خود را. “لطفا مرا بکشند.”

ژانویه 24, 1989 | باندی اعدام

گزارش خبری: قاتل زنجیره ای (تد باندی) برنامه ریزی شده به مرگ در فلوریدا صندلی الکتریکی در 7 ساعت…وجود دارد فضای عمومی hanging به صدها آواز و شعار مرگ مجازات هواداران… “bye bye, Ted Bundy, خداحافظی.”

کتی Kleiner: زمانی که این اتفاق افتاد با ما تماس … ما تا به حال در تلویزیون و در آن نقطه ما شاهد پرچم سفید است که آنها را نگه دارید و موج وقتی کسی بوده است برق. اسکات و من نشسته بودند ما کمی مبل در محل سکونت من و گریه کردم. و من گریه کردم. و من برای همه قربانیان است که نمی تواند این را ببینید.

پس از بازمانده Ted Bundy, کتی است که صحبت کردن علنی در مورد تجارب خود را به امید آن ممکن است به دیگران کمک کند.

کتی Kleiner: من فکر می کنم با گفتن داستان من کمک کرد به من زخم التیام یابد. … اما من احساس می کنم که آن را نیز کمک می کند تا مردم را به شنیدن این که من از چیزی بسیار وحشتناک و من آمده ام از طرف دیگر. … من می خواهم مردم بدانند … بدون توجه به آنچه که از طریق آنها رفته است که آنها بیش از حد می تواند آن را انجام دهد.

وجود دارد یک راه برای درمان از تروما. کارن و شریل احساس مانند آنها صحبت کردیم در مورد تد باندی به اندازه کافی.

کارن چندلر: من یک قربانی بودم تا زمانی که من راه می رفت که بیمارستان. من یک بازمانده تا او اعدام شد. … ما باید آمد تا با چیزی است که پس از آن. آن را بخشی از من کنه.

Cheryl توماس: من می خواهم به بیش از Cheryl توماس که مورد حمله قرار گرفت توسط باندی. من می خواهم به فقط Cheryl توماس. … من ازدواج کردم و من تا به حال دو فرزند فوق العاده. … من کارشناسی ارشد در دانشگاه گالودت و کار با شنوایی در رقص است.

کارن چندلر: من تا به حال 40 سال ازدواج … من دو فوق العاده خود کفا کودکان است. من سه فوق العاده نوه. … من واقعا فکر نمی کنم در مورد باندی دیگر.

کتی سفر طول می کشد و او را به تالاهاسی برای اولین بار در بیش از 40 سال است. او را در بخش تشکر سابق کلانتر کن Katsaris.

کتی Kleiner: او کسی که من فکر می کردم در مورد بیش از سال است. و کسی که یک حافظه خوب است.

کن KATSARIS: کتی… شما اینجا من از دیدن شما دوباره. من می توانم آن را باور نمی کند!

کتی KLEINER: از شما بسیار سپاسگزارم

کتی KLEINER: من به دنبال به جلو به انجام این کار است. این چیزی است که من نیاز به انجام است.

Kleiner and Katsaris outside the Chi Omega house
کتی Kleiner می گوید اولین سفر او به تالاهاسی در بیش از 40 سال بود که در بخش تشکر سابق کلانتر کن Katsaris. ایسنا

هم کتی و کن بازگشت به چی امگا خانه.

کتی KLEINER: آن;s عجیب و غریب. این خانه خواهری به نظر می رسد بسیار متفاوت از آن من را خسته نمی کند مانند من فکر کردم این امر … آن را OK به اینجا. من باشه و من با کن تا او را به من دادن قدرت است.

کن KATSARIS: ممنونم.

کتی KLEINER: از همه چیز زندگی می رود. شما را مجبور به نگه داشتن آن رفتن.

لری سیمپسون: این مورد در مورد احتمالا بیش از 100 قربانی که از دست داده و زندگی خود را به خاطر از آقای باندی.

به عنوان زمان حرکت رو به جلو و امیدواریم که از آن خواهد شد به زنان – و نه باندی که به یاد دارد.

لری سیمپسون: او را به ستایش شود. او را سر در گم می شود.

Cheryl توماس: آنها افراد مهم است. آنها از مردم درست مثل من.

کارن چندلر: … زندگی مردم که تا به حال آتی. … و آنها رفته است. و ما تنها به یاد داشته باشید این کار غیر انسانی چیزی.

برای کتی و کارن از خواهران خواهری می داد و همیشه با آنها است.

Lisa Levy and Margaret Bowman
دانشگاه ایالتی فلوریدا دانش آموزان لیزا Levy, 20, سمت چپ و مارگارت بومن, 21) قتل عام شدند توسط Ted Bundy در مجذور امگا خانه خواهری. آنها هر دو را خفه مورد ضرب و شتم و تجاوز جنسی. گتی ایماژ

کارن چندلر: من فکر می کنم در مورد آنها گاهی اوقات هنگامی که من با نوه من و یا زمانی که من بچه بودم. من تعجب می کنم که آنچه در زندگی خود را می تواند بوده است مانند آنچه که آنها انجام داده ایم.

کتی Kleiner: من احساس می کنم که به خاطر من جان سالم به در Ted Bundy و وجود دارد بسیاری از قربانیان که نیست … من نمی خواهم به نگاهی است که — که فرصت به من داده شد و نه خوب با آن است. من می خواهم تا مطمئن شوید که … من به خاطر رفتن به آنها را.

تد باندی اعتراف به حداقل 30 قتل.

اما اعتقاد بر این است که او ممکن است به کشته شدن بیش از 100 نفر از زنان باردار در حداقل شش متحده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de