مقامات در ایالت کالیفرنیا تایید کرد که مظنون به ضرب گلوله فرد مسلح که یک معاون و کشته شدن یک دوم قربانی کرد و چند افسر زخمی شده است در طول ضربات پنالتی در روز پنج شنبه بعد از ظهر. پاسو روبلز پلیس توییتی قبل از آن که گمان می رفت بعد از پلیس بسته در او.

سان لوئیس Obispo شهرستان کلانتر دفتر بعدها تایید کرد که مجروح افسران از گشت بزرگراه کالیفرنیا ، ارریو گراند اداره پلیس و پادشاهان شهرستان کلانتر دفتر. افسران حمل و نقل به منطقه محلی بیمارستان ها در شرایط خوب با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

سان لوئیس Obispo شهرستان کلانتر دفتر ارسال شده در توییتر که وجود دارد تنها یک مظنون در تیراندازی و هیچ اضافی مظنون شدند برجسته در این حادثه.

شدید ایالت manhunt شده بود جریان از روز شنبه برای جیمز میسون لیره که گفته کمین یک San Luis Obispo County معاون بود و می خواستم در قتل یک مرد بی خانمان, CBS San Francisco گزارش شده است. مقامات گفتند لیره با استفاده از یک تفنگ دستی به آتش ده ها تن از دور در پاسو روبلز اداره پلیس اوایل روز شنبه. زمانی که پلیس در پاسخ او شات Nicolas دریفوس, 28 در طرف سر است. دریفوس در حال حاضر دوره نقاهت در بیمارستان است.

مقامات قفل کردن 2-شعاع مایل در انتهای جنوبی پاسو روبلز در نزدیکی رودخانه سالیناس در روز پنج شنبه بعد از ظهر در حدود 2:10 p. m. به عنوان آنها در بسته در لیره.

سان لوئیس اوبیسپو کلانتر, گفت: آن را دریافت یک گزارش از یک افسر به ضرب گلوله در منطقه Ramada درایو و Volpi Ysabel جاده ها است. مأموران اجرای قانون بودند مستقر در منطقه به منظور جلوگیری از لیره از فرار افسران بودند که جستجو در استانبول ،

زخمی افسر منتقل شد به یک بیمارستان محلی برای درمان کرد. بیشتر ماموران در صحنه وارد شده به جستجو برای لیره زمانی که او آتش گشودند و زخمی شدن دو بیشتر است.

کسانی که دو افسر نیز به تخلیه منطقه و بیمارستان برای درمان است. افسران نگهداری جستجو در امتداد رودخانه سالیناس تا زمانی که لیره پنهان در استانبول ، او اقدام به فرار از سنگهایی به سمت بزرگراه 101 هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد.

لیره بود در صحنه مرده با توجه به این بیانیه. ماموران او را حمل دو اسلحه که اعتقاد به سرقت رفته از یک تجاری سرقت در شهرستان سان لوئیس اوبیسپو چند روز قبل.

سان لوئیس اوبیسپو کلانتر ایان پارکینسون گفت: او معتقد است خشونت پلیس تظاهرات الهام لیره. “وجود دارد که مردم نباید در انجام این کار و که انجام کارهای بد اما ما امیدوار هستیم که مردم ما را التیام بخشد از این و جامعه را التیام بخشد از این,” او گفت:.

در علاوه بر این به پاسو روبلز پلیس سن لوئیس Obispo County Sheriff نمایندگان اجرای قانون از همسایه شهرستانها گشت بزرگراه کالیفرنیا و اف بی آی همچنین در پاسخ به پنج حادثه است.

mason-james-lira.jpg
جیمز میسون لیره سان لوئیس Obispo شهرستان کلانتر دفتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im