سوئد سقط جنین: پرستاران شکست در دادگاه اروپایی در مورد

بی بی سی جهان | No comments


دو پرستار را تکذیب کرد شغل به عنوان ماماها در سوئد به دلیل امتناع خود را به انجام سقط جنین از دست داده اند قانونی خود عمل در برابر سوئد در دادگاه اروپایی حقوق بشر است.

سوئد-متولد Ellinor Grimmark و لیندا استین از نروژ شی به سقط جنین به دلیل ایمان مسیحی خود.

قانون در سوئد نیاز به ماماها برای انجام سقط جنین – و چندین سوئدی در دادگاه های حکومت در برابر دو زن است.

آنها سپس به ECHR اما این کاهش را به خود گرفته است.

آنها هر دو آموزش به ماماها دریافت کمک های مالی دولت, اما تبدیل شد به شغل مامایی.

آنها استدلال می کنند که خود را آزادی وجدان نقض شده است و که آنها تا به حال دچار تبعیض است.

پرستاران کردم کمک های حقوقی از ADF بین المللی بخشی از ما-مسیحی بر اساس گروه به نام داد دفاع از آزادی. این کمپین برای آنچه در آن خواستار “آزادی مذهبی تقدس زندگی و ازدواج و خانواده” در سراسر جهان است.

پرستاران نمی تواند درخواست تجدید نظر دوباره به ECHR در حال حاضر که آن را رد کرد و در مورد آنها.

رابرت کلارک معاون مدیر ADF بین المللی به نام تصمیم دادگاه “بسیار ناامیدکننده”. “پزشکی حرفه ای باید قادر به کار بدون اینکه مجبور به انتخاب بین آنها عمیقا برگزار اعتقادات و حرفه خود را,” او گفت:.

اما هانس لینده پیشرو در آموزش جنسی مبارز در سوئد گفت که “نه یک حق انسانی برای کارکنان پرستاری به امتناع از ارائه مراقبت”.

او به خبرگزاری رویترز ECHR تصمیم را “کمک به حفاظت از سلامت زنان حق به خوبی مراقبت با کیفیت و با احترام رفتار شود که به دنبال سقط جنین”.

قضات’ تصمیم گیری در Ms Grimmark شکایت از این گفته شده بود “یک تداخل با آزادی مذهب در ماده نه” کنوانسیون اروپایی حقوق بشر است.

اما آن رفت: “تداخل با متقاضی آزادی مذهب متناسب و موجه با مشاهده دستیابی به یک هدف مشروع.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

قضات گفت که دخالت “تا به حال به طور کافی در قانون سوئد و… به دنبال مشروع هدف حفاظت از سلامت زنان به دنبال سقط جنین”.

“سوئد را فراهم می کند در سراسر کشور خدمات سقط جنین و در نتیجه مثبتی تعهد به سازماندهی آن سلامت سیستم به عنوان یک راه برای اطمینان حاصل شود که ورزش موثر از آزادی وجدان بهداشت حرفه ای در حرفه ای در زمینه جلوگیری نمی کند ارائه خدمات است.”

ECHR همچنین با اشاره به پیدا کردن سوئدی تبعیض که رد Ms Grimmark است. بازرس یافت که ایمان مذهبی بود و نه در موضوع چرا که “یکی دیگر از ماما امتناع بخشی از کار دیگر از دلایل مذهبی نمی خواهد درمان شده اند هر گونه متفاوت از متقاضی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>