سوئد پدر و مادر و معلمان می گویند آنها مجبور به خطر سلامت کودکان با توجه به اجباری در کلاس تحصیل

نیوزویک | No comments

به عنوان عفونت همچنان به رشد در سوئد چندین پدر و مادر و معلمان در کشور باید نگرانی خود را در معرض خطر کودکان (و همه بچه ها در تماس با) صورت با توجه به اجباری حضور در مدرسه مورد نیاز در میان کسانی که از سن شش تا 15 در میان مداوم و همه گیر.

سوئد آمده است تحت انتقاد از پی شیوع آن حرکت جنجالی از تحمیل یک مستند به عنوان بسیاری از کشورهای همسایه آن در اسکاندیناوی انجام داده اند در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

ارشد اپیدمیولوژی بهداشت عمومی آژانس سوئد آندرس Tegnell است که دفاع از کشور ضد قفل استراتژی اذعان کرد در هفته گذشته که تعداد مرگ بود که کمتر از 3000 در آن زمان بود “horrifyingly تعداد زیادی.”

هفته گذشته مرگ و میر شامل یک کودک کمتر از 10 سال بود که در بخش مراقبت های ویژه. در حالی که آن را تا به حال نشده است با تایید این که آیا زمان که کودک درگذشت از SARS-CoV-2 ویروس, تعداد تایید عفونت در میان کودکان همچنان به رشد.

در حداقل 134 کودکان در سن نه سال یا جوانتر آلوده شده اند در حالی که وجود دارد حداقل 319 تایید عفونت در میان کسانی که بین 10 و 19 سال سن با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی آژانس بهداشت عمومی سوئد.

صحبت به رادیو فردا, چند والدین برخی از آنها در شرایط بهداشتی جدی) گزارش کرده اند که با تهدید به جریمه بودن گزارش به خدمات اجتماعی و دیگر پیامدهای برای انتخاب به نگه داشتن فرزند خود را در خانه به حداقل رساندن خطر به زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان زندگی معلمان و دیگر کودکان است.

دکتر کریستوفر Plumberg یک فیزیکدان نظری از دانشگاه لوند سوئد گفت: نیوزویک: “این آژانس بهداشت عمومی نمی رسما به رسمیت شناختن هر یک از فرزندان در سوئد به عنوان “خطر” برای COVID-19 (حتی کودکان از قبل موجود شرایط پزشکی). این غرفه در تضاد کامل با دیگر کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا و انگلیس که در آن کودکان با انواع شرایط از پیش موجود در نظر گرفته شود در خطر است.

“به عنوان یک نتیجه, آژانس ملی برای آموزش و پرورش ایجاب میکند که همه کودکان (سنین 6 تا 15) حضور در مدرسه اگر آنها بدون علائم است. بسیاری از پدر و مادر (با مشروع نگرانی های بهداشتی) که سعی در آموزش فرزندان خود را از خانه هستند که در مواجهه با خدمات اجتماعی تحقیقات جریمه یا تهدید است که فرزندان خود را برگزار خواهد شد بازگشت یک سال,” او اضافه شده است.

“برخی از این پدر و مادر هستند در گروه در معرض خطر خود را به دیگران نگران هستند برای فرزندان خود که خود را مجموعه ای از شرایط پزشکی. آن را به من اعتصاب به عنوان عمیقا غیر اخلاقی در آن بی پروا خطر افتادن در خطر کودکان و خانواده های آنان و جالب اینجاست که می رود در برابر سوئد فلسفه حقوق برابر برای همه است,” او گفت:.

در میان این پدر و مادر است سیسیلیا نیلسون یک 31 ساله با یک دختر هشت ساله و پسر که حضور Skytteanska مدرسه در Ålem یک شهر کوچک در جنوب سوئد است.

صحبت به رادیو فردا, نیلسون گفت: “من آسم شده اند و یک فرد سیگاری پس از آن باعث می شود من بسیار حساس به دستگاه تنفسی عفونت ها و ویروس های دیگر. متاسفانه من شده اند قادر به دریافت یک گواهی نامه از دکتر من که ثابت می کند که من حساس به عفونت…دکتر داده شده است یک بخشنامه است که او تنها می تواند به گواهی به افراد در گروه سنی 70 سال و بالاتر.

“Headmaster از [پسرم] مدرسه بیان کرده است که او را از رفتن به جلو به [مدرسه] هیئت مدیره با توجه به تحمیل جریمه, اگر کودک من نمی بازگشت به مدرسه” و این که این مدرسه با ما تماس بگیرید خدمات اجتماعی بر این فرض استوار است که “کودک است [درمان] بد در خانه, حتی اگر آن است که تنها در مورد غیبت از مدرسه” او گفت:.

“مدیر مدرسه نیز آمده است که فرزند من احتمالا باید انجام دهید این سال یکی از [برنامه درسی] بارها در مدرسه حتی اگر ما به دنبال مدرسه برنامه در صفحه اصلی با تکالیف و کتاب های درسی از مدرسه,” او اضافه شده است.

کودکان از اوا Panarese, 49 که در سن 15 و 12 شرکت در لوند مدرسه بین المللی. صحبت به رادیو فردا, Panarese که نیمی از سوئد و نیمه ایتالیایی گفت: “ما ایتالیایی ها و در نتیجه حساس به COVID-19 ما به عنوان خانواده و دوستان در مستند برای دو ماه.”

Panarese را 55 سال است تا به حال دو شدید قسمت از ذات الریه در کمتر از یک سال و یک فرد سیگاری سنگین و همچنین اضافه وزن “قرار می دهد که او در گروه در معرض خطر اما نه در سوئد,” او گفت:.

“پسر من است گریه هر شب به او می ترسم که او را این ویروس دوباره و کشتن پدرش…وحشتناک برای یک 12-year-old boy. من تهدید شده اند چندین بار به عنوان پدر و مادر دیگر که سالم کودکان باید به مدرسه بروند وجود دارد به عنوان یک تعهد برای والدین و مدارس برای آموزش و پرورش تا 16 سال سن داشتند.

Eva Panarese Swedish family
اوا Panarese (دوم از راست) در تصویر با شوهر و فرزندان.
اوا Panarese

“مدرسه ما که خصوصی است اما یارانه سوئدی بودجه را پذیرفته است عدم حضور کودکان و خانواده های دیگر تا عید پاک. پس از آن از آنها خواسته اند چندین بار به کودکان عقب.

“هفته گذشته من تا به حال به ارسال به دختر من به خاطر او نمی تواند انجام مشق شب خود را به عنوان معلمان و دانش آموزان ممنوع شد برای به اشتراک گذاشتن کار آنها انجام داده بود در کلاس برای آن دسته از کودکان که در خانه ماندن, که من پیدا پوچ…پسر من است هنوز هم در خانه به عنوان او تا به حال بسیار بد ذات الریه آغاز ماه مارس و پس از آن است که هنوز دوره نقاهت.

“حتی اگر ما یک نفر در خانه در معرض خطر کودکان سالم موظف به رفتن به مدرسه که دوباره پوچ است زیرا آنها می تواند ویروس را پشت در خانه. برای سوئد در این مسئولیت فرد در معرض خطر برای منزوی کردن خودش و جلوگیری از تماس با کودکان (به عنوان برای همه افراد بالای 70 در حال حاضر در سوئد). چگونه می توانیم این کار را انجام? ما لازم نیست یکی دیگر از خانه,” او اضافه شده است.

Rikard Engblom, 58, پدر چهار فرزند از جمله آنهایی که در سن 16 14 و 10 شده رو شبیه ناکامی. 14-year-old daughter به تازگی ذات الریه ساخته شده است که او به ویژه آسیب پذیر است. Engblom گفته شده است که مدرسه را به او گزارش به خدمات اجتماعی باید فرزندان خود را باید از مدرسه غایب او گفت: عصر ایران.

“شده است وجود دارد مقدار زیادی از ایمیل به جلو و عقب [ای]. مدارس باید نرم تا کمی و ارسال تکالیف به آنها را آنلاین. ما توافق کرده اند که به آنها ارسال [فرزندان] در مدرسه هنگامی که وجود دارد یک تست اما پس از آن آنها می توانید نشستن در یک اتاق جداگانه,” او گفت: عصر ایران.

“صحبت کردن به کشورهای دیگر نظر در سوئد برای پدر و مادر پوچ است. وجود دارد بسیاری از پدر و مادر در اینجا در بالای نگرانی از [آلوده شدن با] COVID-19 که خیلی می ترسم از دست دادن فرزندان خود را به خدمات اجتماعی به طوری که آنها در پریشانی. شما فقط می خواهم به خود را دنبال شهود طبیعی: برای محافظت از خانواده خود را.

“اگر COVID جهش ژنتیکی و به طور ناگهانی شروع به هدف قرار دادن کودکان ؟ موج دوم آنفلوآنزای اسپانیایی زمان زیادی از جوانان است. من صمیمانه امیدواریم که تاریخ تکرار نمی کند خود را,” او گفت:.

معلمان نیز در مواجهه با خطرات همان کودکان که نیاز به حضور در مدرسه مانند Andreia رودریگز یک 26 ساله پیش دبستانی معلم است که با این نسخهها کار در Altorps Förskola (Altorps پیش دبستانی) و زندگی در سللنتونا حومه پایتخت سوئد استکهلم. رودریگز همچنین راه اندازی یک تظاهرات آنلاین صحبت کردن در برابر مقررات جاری لازم الاجرا توسط دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. آن پشتیبانی شده توسط یک Facebook گروهی به نام #SaveSweden که دارای بیش از 1000 عضو دارد.

رودریگز معتقد است که او شده است در معرض این ویروس به دلیل نامزد او را با این نسخهها کار در فرودگاه و “او تمام علائم, بنابراین من نمی تواند باور کند که من آن نیست [ویروس] در حالی که با هم زندگی با او گفت:” نیوزویک.

“من احساس نمی خوب در همه مورد نیاز برای ادامه کار در مهد کودک در طول بیماری همه گیر…من نگران هستم هم برای خودم و کسانی که در اطراف من. آن را نیز مربوط است که حتی افراد بدون هر گونه عوامل خطر مرگ به دلیل COVID-19 که باعث می شود من احساس می کنم که هیچ کس می تواند احساس کاملا امن در حال حاضر.

“در همان زمان من نگران هستم برای بچه ها من با کار در مدرسه به دلیل ما نمی توانیم ادعا می کنند که ما می تواند امنیت خود را تضمین کند. کودکان فوت کرده اند از این ویروس و حتی اگر آن را نادر آماری ما نمی توانیم ادعا می کنند که هیچ خطرات وجود دارد.

“ما تا به حال بسیاری از مردم در میان کارکنان و در میان دانش آموزان نشان داده اند که علائم COVID-19 اما از آنجا که در سوئد مردم تنها مورد آزمایش قرار زمانی که آنها در شدید نیاز به مراقبت در بیمارستان ما هرگز به نقطه از داشتن یک مورد تایید شده.

“تنها اقدامات فوق العاده ای که گرفته شد از آنجایی که این بحران آغاز شد که ما در خارج با بچه ها خیلی بیشتر در حال حاضر. در راه است که قرار است ما را قادر به کاهش خطر گسترش ویروس پس از سوئد مقامات ادعا می کنند که خطر انتقال بسیار پایین است که مردم خارج از منزل,” او گفت:.

Kungstradgarden in Stockholm, Sweden, April 2020
یک پسر اجرا می شود پس از مرغ دریایی در Kungstradgarden در استکهلم سوئد در آوریل 20, 2020 طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که کودکان و کارکنان گفت: به خود منزوی کردن اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از آنها نیز انتظار می رود به بازگشت به مدرسه پس از دو روز از نشان دادن هیچ نشانه است که در مورد به عنوان “کارشناسان در سراسر جهان و حتی کسانی که [سازمان بهداشت جهانی] را توصیه می کند بسیار طولانی علامت رایگان دوره بعد از اینکه بیمار قبل از آن در نظر گرفته شده است امن برای بازگشت به کار/مدرسه” رودریگز گفت.

اکثریت زیادی از همکاران او که نگران وضعیت اشتراک نظر همان است که آن را فقط بیش از حد خطرناک برای بچه ها در مدرسه در طول بیماری همه گیر.

“برخی از ما ابراز این نگرانی های من شامل اما ما ملاقات با انفعال. وجود دارد به طور کلی یک ذهنیت از پذیرش آنچه مقامات تصمیم می گیرید در اینجا در سوئد و از این قاعده مستثنی است. تعداد بسیار کمی از مردم سوال مسخره دستورالعمل که ما خواسته شده است که به دنبال.

“حقوق بشر از آن دسته از کودکان و پدر و مادر هستند که نقض شده و این وضعیت تا به آنها رسیدگی شود بلافاصله…مردم در مدارس با وجود اینکه تایید موارد COVID-19 در خانواده خود…وجود دارد که ممکن است اجتماعی فاصله اقدامات است که احتمالا می تواند اجرا شود وقتی که می آید به کودکان” یادداشت Rodrigues.

رودریگز’ نگرانی شده اند و تکرار توسط دیگران مختلف در کشور است. در اوایل این ماه یک گروه از 18 معلمان و پدر و مادر و دیگران منتشر شده یک نامه مشترک به یک روزنامه سوئدی در اعتراض علیه این اجباری مدرسه مورد نیاز برای ریسک هایی که با آن آمده است. نامه ای بود که به منظور بالا بردن آگاهی در مورد این مسئله و به اصرار مقامات برای تغییر زمان تنظیم.

صحبت کردن ,Newsweek, همکاری, نویسنده, نامه, لیزا Meyler گفت: “من در واقع با انتشار نامه ای مشابه در آغاز ماه آوریل با بیش از 200 پدر و مادر ثبت نام. و این وضعیت فقط بدتر پس بنابراین من نوشت: این یکی با 18 دیگر پدر و مادر و پدر و مادر رضاعی co-امضای برخی از آنها معلمان با سایر مشاغل است.

“ظالمانه ترین بخشی از مشکل این است که آژانس بهداشت عمومی و ملی مدرسه آژانس به وضوح دولت که حتی پدر و مادر در گروه های در معرض خطر هستند مجاز به کودکان خود به مطالعه از خانه در این زمان فوق العاده ای. کودکان در نظر گرفته نمی شود در هر گروه های در معرض خطر همیشه با توجه به آژانس بهداشت عمومی و آن این است که اعلام در وب سایت خود را که حتی کودکان که به بیماری یا شرایط مشابه به عنوان بزرگسالان در گروه های در معرض خطر’ در نظر گرفته شده به عوامل خطر,” او اضافه شده است.

Meyler همچنین با اشاره به عدم اقدامات پیشگیرانه اجرا در مدرسه تنظیمات: “هیچ یک از توصیه های اجتماعی فاصله و پیشگیری از بیماری ها و یا تعداد بسیار کمی است که به بقیه جامعه قابل اجرا در مدرسه تنظیمات و هیچ اجباری هستند. برخی از مدارس حتی نگه دارید تا فعالیت های مانند سفر و بازدید از اماکن عمومی که در آن کودکان در حال انتظار برای شرکت در.

“هزاران نفر از پدر و مادر در سراسر کشور که خود عوامل خطر و یا نمی خواهید به خود را در معرض خطر سلامت کودکان در یک محیط بدون اجباری اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس و…مورد آزار و اذیت با تهدید از گزارش به خدمات اجتماعی و یا با جریمه و بسیاری از آنها در گزارش [برای خدمات اجتماعی]. تنها چیزی که آنها می خواهند به انجام است که محافظت از خانواده و فرزندان خود زندگی می کند و سلامت” Meyler گفت: عصر ایران.

جنیفر Luez, 47, یکی دیگر از شرکت امضاء کننده این نامه منتشر شده در اوایل این ماه نگه داشته است کودکان خود را در خانه پس از حدود اواسط ماه مارس به دلیل یکی از پسران او “دارای یک سیستم ایمنی خطر بیافتد و من خودم را به یکی از خطر دسته بندی به عنوان خوب,” او گفت: عصر ایران.

“من حاضر به ارسال من سالم کودک به مدرسه در حالی که بقیه خانواده خود در انزوا که کاملا خالی از لطف خود انزوا برای محافظت از خودم و پسرم. سوئد و دستورالعمل های مربوط به این کار را به هیچ وجه حس در همه. آنها حتی تا آنجا پیش رفت به صراحت اشاره می کنند که کودکان را متعلق به هر یک از رسمی گروه های در معرض خطر آنها منتشر شده است. این به این معنی است که در حالی که بزرگسالان مبتلا به سرطان در نظر گرفته شود در گروه های در معرض خطر سرطان هستند. همان می رود برای بیماریهای نقص ایمنی (که پسر من می افتد در زیر).

Sergels Torg Square on May 8, 2020 in Stockholm, Sweden
یک پسر اجرا می شود بیش از Sergels Torg مربع به عنوان مردم لذت بردن از آب و هوای گرم در 8 مه سال 2020 در استکهلم سوئد در میان COVID-19 بیماری همه گیر.
گتی ایماژ

“وجود دارد هیچ دلیلی برای اجباری تحصیل در طول این زمان. این تصمیم باید به پدر و مادر و نه به دولت که توسط راه نمی تواند پاسخگو باید فرزند من مریض و یا می میرند به دلیل تصمیم خود را,” او گفت:.

“اکثر مدارس در سوئد در حال بنا به گزارش ها بیش از قادر به تنظیم آموزش از راه دور از طریق آنلاین ترم حداقل از یک فن آوری چشم انداز. اما دولت ‘سرسختانه ظریف’ به نیاز داشتن بچه ها حضور فیزیکی در مدرسه شاید نگران است که اجازه می دهد مدرسه در منزل در طول همه گیر خواهد شد و منجر به پدر و مادر بیشتر خواستار امکان از مدرسه در منزل پس از همه گیر “چیزی است که دولت سوئد است که با خشونت در برابر” Luetz اضافه شده است.

“سوئد بسیار دیجیتالی جامعه است. مدرسه ما تا به حال هیچ مشکلی ندارند به ترتیب تحصیل آنلاین برای هر دو فرزندان من از طریق گوگل دیدار و گوگل درس. آنها حتی مرتب در یک درس برای پسر من مبتلا به اوتیسم. آنها مرتب برای ما برای به دست آوردن تجهیزات لازم برای انجام آزمایش های فیزیک در اینجا در خانه و فیلم آنها و پس از آن آنها می آیند و بلند کردن تجهیزات, دوباره,” او گفت:.

“حدود 1000 معلمان نوشت: یک مقاله در یکی از عمده سوئدی روزنامه آفتونبلادت, و خواستار امکان را به درس از طریق آنلاین از صفحه اصلی. ما تکنولوژی را [به آن رخ می دهد]. همه بچه ها در مدرسه یک لپ تاپ پس از آن می تواند به راحتی انجام می شود” Engblom گفت: عصر ایران.

Panarese یادداشت: “من به طور کامل در برابر سوئد و راه های مدیریت COVID-19 به عنوان من درک می کنم که در دراز مدت مستندات واقعا ممکن است. اما اگر وجود دارد افراد در معرض خطر آنها باید به دقت تحت نظارت و محافظت شده است. نیز وجود دارد هیچ تست در اینجا (فقط افرادی که در بیمارستان و بهداشت و درمان کارکنان تست) پس چگونه آنها می دانند که چگونه بسیاری از مردم COVID-19 و کجا؟”

ترکیبات این موضوع بوده است عدم شفافیت در مدارس وقتی که می آید به گزارش عفونت در میان کارکنان یا دانش آموزان است.

رودریگز گفت نیوزویک “من می دانم که این مدارس در سوئد شده اند و شفاف در مورد وجود COVID-19 موارد در امکانات…من می دانم که از مدارس دیگر است که دروغ به پدر و مادر در مورد این واقعیت است که وجود دارد کارکنان یا دانش آموزان آلوده به ویروس. ما شده اند به طور مستقیم گفت: در محل کار به بحث در مورد موارد احتمالی وجود دارد اما پیام بین خطوط در سوئد است که آن را خوب است برای گسترش وحشت. این پیام می آید از بالا,” او اضافه می کند.

شده اند وجود دارد چند موارد گزارش شده از عفونت در مدارس از جمله مرگ یک معلم که پدر و مادر شده اند مطلع با توجه به چچنی Plumberg a 33-year-old mother مستقر در شهر لوند در جنوب سوئد است.

“اخیرا یک معلم در یک مدرسه ابتدایی در اوپسالا شد آلوده coronavirus—اما مدرسه و اوپسالا شهرداری انتخاب را به اطلاع متولیان و دانش آموزان است.

“یک معلم با COVID-19 مرده است و بسیاری از معلمان مبتلا شده به این بیماری در مدرسه در Kåge. در حال حاضر پدر و مادر سوال که آیا مدیریت مدرسه نمی توانست به ارائه اطلاعات بیشتر در اوایل.

“هنگامی که کارکنان در یک مهد کودک در شهر مالمو آزمایش مثبت برای coronavirus COVID-19 اصل خواسته همکاران به نگه داشتن آن مخفی از پدر و مادر در مقابل مهد کودک افشای اطلاعات در شپش و بیماری های معده,” او گفت:.

با وجود رشد سرخوردگی و ترس در میان والدین و معلمان Tegnell معتقد است نگه داشتن کودکان دور از مدرسه است ، “شما نمی تواند نگه داشتن کودکان خود را در خانه [در طول همه گیر]. یک قانون وجود دارد و گفت که کودکان برای رفتن به مدرسه گفت:” نیوزویک.

“کودکان به طور کلی در معرض خطر هستند [از COVID-19 عفونت]. پدر و مادر نگرانی بیش از خطر عفونت را برای فرزندان خود است نه یک دلیل خوب به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را در خانه.

“بعضی از بچه ها البته باید بسیار جدی شرایط و آنها نباید در جامعه به طور کلی. و باید آن را به کار گرفته توسط متخصصان اطفال. این است که یک مشکل جدید,” او اضافه شده است.

در حالی که وجود داشته است و هیچ تایید COVID-19 مرگ و میر در میان کودکان تا کنون با توجه به آژانس بهداشت عمومی سوئد Tegnell ادعا وجود دارد “حدود 200 مورد تأیید میان زیر سن 20 سالگی است که بسیار بسیار کم تعداد است.” این است که نسبتا زیادی دست کم گرفتن فوق ارقام از آژانس بهداشت عمومی سوئد نشان می دهد که وجود دارد حداقل 453 تایید عفونت در میان کسانی که در سن 19 یا جوان.

Tegnell بستری او نمی دانست که چگونه بسیاری از, اگر وجود دارد هر گونه معلمان که مرده بود پس عفونت “اما ما در حال انجام یک تحقیق [یک مطالعه که هنوز منتشر شود] که به نظر می رسد نشان می دهد که معلمان باید کمتر در معرض خطر سقوط بیمار [با COVID-19] از جمعیت به طور کلی….بدیهی است چرا که آنها [معلمان] وجود داشته باشد در یک محیط که در آن خطر آلوده شدن پایین تر از بودن در یک نوع طبیعی, اتاق کار و یا محل کار,” او گفت: عصر ایران.

“ما را دیده اند هر گسترش و یا شیوع بیماری در مدارس. هر زمان که از آن بررسی شده است وجود دارد هرگز بیش از حد موارد در مدارس,” او اضافه شده است.

نیوزویک در تماس است سوئد وزارت بهداشت و امور اجتماعی و کرون وزارت آموزش و پرورش برای اظهار نظر.

رمان coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین آلوده بیش از 4.4 میلیون نفر در سراسر جهان است. بیش از 1.5 میلیون باید گزارش بهبود در حالی که بیش از 302,400 رخ عفونت با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان کشورهایی با بیشترین تایید COVID-19 موارد است.

statista, covid19, coroanvirus,
یک نمودار نشان می دهد که در مقایسه با بیشتر دانستن موارد COVID-19.
Ana ortega

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>