جدید سوئیس پرداخت مکانیزم راه اندازی کرده است که اجازه می دهد تا کمک های بشر دوستانه ارسال می شود به ایران بدون سقوط ناپاک از آمریکا.

سرطان و بیماران پیوند برای اولین بار بهره مند شده اند.

این در حالیست که کانال بود موضوع را به “سخت سعی و کوشش به دلیل اقدامات برای جلوگیری از سوء استفاده توسط رژیم ایران”.

انسانی منابع معاف از تحریم های آمریکا است اما این اقدامات باید منصرف چندین بانک های خارجی را از انجام هر کسب و کار با تهران ،

دولت سوئیس گفت: پرداخت جدید ساز و حصول اطمینان از که شرکت های مستقر در سوئیس تا به حال یک “پرداخت امن کانال با یک بانک سوئیس که از طریق آن پرداخت خود را برای صادرات به ایران تضمین شده است.”

“در این راه سوئیس کمک به تامین جمعیت ایران با محصولات کشاورزی و مواد غذایی و دارو و تجهیزات پزشکی. این است که در همراهی با سوئیس بشردوستانه سنت” آن را گفت.

تحت قوانین جدید ساز و ایالات متحده فراهم می کند و اطمینان داد که معاملات در حال نقض تحریم های دولت سوئیس بیانیه اضافه شده است.

در نوبت صادرکنندگان و شرکت بانک ارائه اطلاعات در کسب و کار خود را از فعالیت های همکاران در ایران.

به عنوان یک خلبان معامله پرداخت شده بود برای حمل و نقل از داروهای ضد سرطان و داروهای مورد نیاز برای پیوند اعضا به ارزش برخی از €2.3 m ($2.55 m; £1.9 m).

وزارت خزانه داری آمریکا تایید کرد, تکمیل اولیه معاملات مالی از طریق مکانیسم پرداخت و گفت آنها ارائه “مدل برای تسهیل بیشتر بشردوستانه صادرات به ایران”.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: تا به حال اعتماد به نفس کامل است که مکانیزم “را بهبود جریان کالاهای بشردوستانه به مردم ایران است.”

“بشردوستانه معاملات در حال حاضر اجازه ما تحت تحریم برنامه و تشویق شرکت ها برای استفاده از این بشردوستانه ساز,” او اضافه شده است.

آمریکا دوباره تحریم های اقتصادی بر ایران پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رها نقطه عطفی در مقابله مارس 2018 با هدف مهار ایران هسته ای.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقای ترامپ گفت که او می خواهد به درخواست “حداکثر فشار” بر دولت در تهران به آن را وادار به مذاکره کرد ،

راه اندازی پرداخت جدید کانال می آید پس از یک قله ایران و آمریکا تنش است.

در ماه ژانویه بالا ايراني, فرمانده نظامی ژنرال قاسم سلیمانی در عراق کشته شد در حمله پهپاد.

روز بعد ایران, سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای جت مسافربری با 176 در هیئت مدیره – نظامی گفت: این اشتباه بود برای ما موشک کروز.

کشته شدگان شامل ده ها تن از ایرانیان و کانادایی و همچنین اتباع اوکراین و انگلستان و افغانستان و آلمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im