رای دهندگان در سوئیس رفتن به پای صندوق های رای در روز یکشنبه برای تصمیم گیری در یک پیشنهاد به تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسی مجازات توسط قانون است.

تبعیض به دلیل نژاد یا دین است, در حال حاضر غیر قانونی در کشور است.

در حال حاضر اعضای سوئیس LGBT community امیدوارم که آنها بیش از حد خواهد شد حمایت قانونی.

اما مخالفان این قانون استدلال می کنند آن را می تواند محدود کردن آزادی بیان است.

“بسیاری از مردم سوئیس تمایل به overrate مدرن چگونه کشور ما است” توضیح می دهد که آنا Rosenwasser از سوئیس, لزبین سازمان است.

  • چرا برخی از مکان های گی-دوستانه و نه دیگران ؟
  • “من ترک من و خانواده من خوشحال آن’

او اشاره می کند که در رنگین کمان نقشه از 49 کشور’ احترام به حقوق بشر در سوئیس صفوف فقط 23. “این ممکن است غنی اما آن را واقعا نمی مدرن و در عین حال. ما هیچ قوانین در خصوص تبعیض بر اساس گرایش جنسی.”

به حمایت از او استدلال که عدم حمایت قانونی باعث آسیب به جامعه همجنسگرا, Ms Rosenwasser نقل نرخ خودکشی: “در میان عجیب و غریب مردم در سوئیس از آن است که پنج برابر بیشتر نسبت به جنس مخالف مردم. که کاملا چیزی را نشان می دهد که چگونه ما احساس نمی امن نشده است.”

که در برابر آن ؟

“ما حتی نمی دانیم, اگر, جوک در مورد همجنسگرایان را مجاز,” بنیامین فیشر از جناح راست حزب مردم سوئیس گفت: سوئیس تلویزیون.

“برخی می گویند بله برخی می گویند هیچ آنها را مجازات می شود. ما در یک کشور با آزادی بیان مردم باید اجازه داده شود به فکر می کنم و می گویند آنچه آنها دوست دارند حتی اگر آن را کمی احمق یا بی مزه.”

وجود مخالفت بیش از حد از برخی از گروه های مذهبی. اگرچه سوئیس کلیسای اصلاح شده حمایت کرده است قانون جدید سوئیس انجیلی داد که از حمایت قابل توجهی در مناطق روستایی است که شک و تردید.

  • اسقف همجنسگرا نمی خواهد فشار برای ازدواج همجنسگرایان
  • چرا چین همجنسگرایان پنهان کردن هویت خود در سال جدید قمری

“کلیساهای ما دیدن ازدواج یک مرد و یک زن به عنوان تنها زن و شوهر آنها می خواهند به ازدواج” توضیح می دهد که دبیر کل اتحاد مارک Jost.

“ما فقط می خواهم به رایگان به بگو خب, ما می خواهم به افتخار ازدواج یک مرد و یک زن است.’ و ما نمی خواهیم در معرض خطر اگر ما به اشتراک گذاری این نظر و درمان زوج های دیگر در یک راه متفاوت است.”

در رابطه با مشارکت در حال حاضر قانونی در سوئیس و یک لایحه به legalise ازدواج همجنسگرایان در راه خود را از طریق پارلمان. مارک Jost نیست راحت با این تحولات با وجود شرایط خانواده است که ممکن است باید او را تشویق به سوی یک دیدگاه متفاوت است.

“پدر من است گی و زندگی در یک اتحادیه مدنی, و البته ما مخالف خیلی از سوالات شخصی” او توضیح می دهد. “اما ما هنوز یک رابطه خوب است. این مهم است برای نشان دادن این امکان به صورت مسالمت آمیز مخالف سوال مهم در زندگی است.”

چقدر بد است که تبعیض ؟

حامیان این قانون استدلال می کنند که هیچ پیگرد قانونی خواهد داشت به صورت خصوصی در نظرات و یا اعتقادات مذهبی. اما آنها می گویند این قانون باید حفاظت از جامعه همجنسگرایان از تبعیض و تجاوز.

اعضای جامعه همجنسگرا مصاحبه با سوئیس 20 Minuten کاغذ گفت: آنها اغلب از نظر جسمی حمله کردند و بعضی حتی به بیمارستان منتقل شد. گروه دیگر از مردان جوان گفت: همان کاغذ آنها احساس آن را ok به آمار آشکارا همجنسگرا حتی نشان می دهد آنها می توان به “درمان با چند مشت”.

این نقطه می گوید مبارز جسیکا Zuber که در آن بحث بر سر آزادی بیان بیش از حد می رود.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“آزادی بیان در یک لیبرال دموکراسی تنها می رود تا آنجا که به حق فردی به کرامت انسانی است حفاظت شده,” او می گوید. “اگر این قانون است و گذشت آن است که قوی نسبت به ثبت نام پذیرش کرامت انسانی از همه مهم نیست که چه جهت گیری جنسی خود را.”

  • این فیلم در مورد گی تکان دادن تا گرجستان
  • این منطقه که ميوه ها که شما می توانید عشق

که می تواند یک نشانه مهم برای آنا Rosenwasser که می داند چه می خواهم آن را احساس مضطرب در مورد ابراز هویت او است.

“من در واقع مورخ مردان برای 10 سال. در حال حاضر من یک دختر, و ما راحت زن و شوهر کنیم دست نگه دارید. اما شرایطی وجود دارد که در آن ما نمی خواهد نگه داشتن دست ها در جهت احساس امن تر.

“من نمی توانم به یاد داشته باشید هر وضعیت زمانی که من با یک مرد که در آن من در واقع اجازه دهید دست خود را به احساس امن تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im