Cهینا رمز و راز جدید کروناویروس در حال گسترش سریع است. بیش از 2,700 مردم شناخته شده هستند و آلوده و حداقل 80 مرگ و میر ثبت شده است.

بخش عمده ای از موارد شده اند محدود به چین اما این ویروس به تدریج گسترش بیشتر afield. تا کنون موارد تایید شده اند در بیش از 13 کشور از جمله فرانسه و استرالیا و ایالات متحده است.

حداقل 70 نفر آزمایش شده در انگلستان و بهداشت عمومی انگلستان (PHE) فکر می کنم آن را “به احتمال زیاد” این ویروس به زودی کشف در اینجا هر چند همه تست شده اند منفی به تاریخ.

کارشناسان شده اند هشدار برای سال های سال است که جهان بسیار دیر عمده شیوع بیماری و پس از آن است که معقول آماده می شود.

این راهنمای عملی طراحی شده است به شما در حفظ و امن خواهد شد و به روز رسانی روزانه. آن است که بیمه را با مشاوره از کارشناسان برجسته از بیمه خدمات درمانی و فراتر از آن.

عابد با پوشیدن ماسک محافظ ارائه می دهد نماز در بانکوک پس از تایلندی سلامت رسمی تایید آن یافت می شود دو مورد از coronavirus

اعتبار:
RUNGROJ YONGRIT/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/رکس

چه coronaviruses?

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که سرچشمه در حیوانات قبل از پرش به انسان است. هفت جدید از جمله ویروس یافت شده در انسان با چهار باعث تنها خفیف سرماخوردگی-علائم مانند.

اما دو – سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) و سندرم حاد تنفسی (سارس) – بسیار شدید داشتن به کشته شدن بیش از 1500 نفر بین آنها است.

یکدور 15 تا 20 درصد از بیمارستان موارد شدید و جاری مرگ و میر می ایستد و در حدود دو درصد است. این بسیار بالا است اما ممکن است به دلیل مقامات آگاه از موارد خفیف این بیماری است.

چه علائم کروناویروس جدید?

یکccording به بیمه خدمات درمانی و این که علائم ووهان coronavirus معمولا عبارتند از:

 • احساس خستگی
 • دشواری تنفس
 • درجه حرارت بالا
 • سرفه و/یا گلو درد

این علائم شبیه به سایر بیماری های تنفسی از جمله سرماخوردگی به خودی خود یک نوع از coronavirus. بنابراین اگر شما علائم زیر را در نظر بگیرید:

 • آیا شما در سفر دو هفته گذشته به یک منطقه در معرض خطر?
 • آیا شما شده است در تماس با کسی است ؟

زمانی که من باید به دنبال کمک های پزشکی?

اگر شما در سفر به شهر ووهان در چین (و یا دیگری به طور قابل توجهی تحت تاثیر منطقه) در دو هفته گذشته شده اند و یا در تماس با کسی که احساس ناخوشی تماس NHS 111 برای مشاوره در حال حاضر.

نه مستقیما به یک عمل جراحی پزشک یا بیمارستان به عنوان اگر شما از این ویروس شما در معرض خطر گسترش آن به دیگران است.

چگونه coronaviruses منتقل می شود ؟

مانند دیگر coronaviruses – مانند سرماخوردگی – ویروس است گسترش از طریق قطرات زمانی که یک فرد سرفه یا عطسه. همچنین می توان هنگامی که کسی را لمس آلوده سطح مانند دستگیره درب.

ثانیهospitals نیز مکان های کلیدی برای “سوپر پخش” حوادث – هنگامی که یک بیمار آلوده به بسیاری از مردم است. در زمانی که بیمار وارد بیمارستان با مبهم علائم تنفسی سلامت کارگران نمی دانند ممکن است آنها نیاز به اقدامات احتیاطی خاصی مانند پوشیدن ماسک و یا نگه داشتن آنها را دور از دیگر بیماران است.

شیوع سرچشمه از حیوانات و منبع است که تصور می شود یک بازار غذاهای دریایی در ووهان که همچنین معامله در سایر حیوانات زنده مانند marmots و خفاش ها.

چگونه می توانم محافظت از خودم از ابتلا به کروناویروس جدید?

ثانیهو بهداشت است که اولین و مهم ترین خط دفاع.

مانند سرماخوردگی و آنفولانزا اشکالات این ویروس جدید است که تصور می شود از طریق قطرات زمانی که یک فرد سرفه یا عطسه. قطرات زمین در سطوح و برداشت در دست دیگران و گسترش بیشتر است. مردم گرفتن ویروس زمانی که آنها را لمس آلوده خود را در دست خود را به دهان و بینی و یا چشم.

این شرح است که تنها مهم ترین چیز شما می توانید برای محافظت از خودتان است برای نگه داشتن دستان خود را تمیز شستن آنها را اغلب با آب و صابون و یا یک دست sanitising ژل.

همچنین سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به دهان و بینی و یا چشم با دست نشسته – چیزی است که همه ما ناخودآگاه به طور متوسط حدود 15 بار در ساعت.

Oپرسم نکات عبارتند از:

 • حمل یک دست sanitiser با شما را به تمیز کردن مکرر از دست آسان
 • همیشه دستان خود را قبل از شما غذا خوردن
 • به خصوص مراقب باشید در شلوغ فرودگاه ها و دیگر سیستم حمل و نقل عمومی در مورد دست زدن به همه چیز و سپس دست زدن به صورت خود را
 • حمل یکبار مصرف بافت با شما و همیشه خود را پوشش بینی و دهان هنگام سرفه یا عطسه قبل از دفع بافت با دقت (گرفتن آن بن آن کشتن آن)
 • به اشتراک نمی تنقلات از بسته ها یا کاسه که دیگران در حال فرو بردن انگشتان خود را به
 • اجتناب از دست دادن یا بوسیدن گونه اگر شما مشکوک به ویروس در گردش
 • به طور منظم تمیز نیست فقط دست خود را, اما معمولا استفاده می شود سطوح و دستگاه های شما را لمس و یا رسیدگی

آن را فقط قطرات از بینی و دهان است که گسترش این ویروس ؟

Probably اما آنها تا حد زیادی شایع ترین خطر است.

بیمه خدمات درمانی است که ارائه مشاوره به پزشکان است که این ویروس نیز به احتمال زیاد موجود در سایر ترشحات بدن از جمله خون و مدفوع و ادرار.

در اینجا دوباره دست و سطح بهداشت کلیدی است.

چگونه می تواند آن را بر من و خانواده و به خصوص کودکان ؟

کودکان در حال عمده ای بردار برای گسترش قطرات مبتنی بر ویروس ها به دلیل تعامل آنها از لحاظ فیزیکی بسیار با یکدیگر هستند و نه بهترین در تمیز نگه داشتن خود.

ثانیهowever شما تا حد زیادی می تواند کاهش خطر است که کودکان مطرح از گسترش بیماری توسط:

 • تا برای آنها توضیح دهد که چگونه میکروب گسترش و اهمیت خوب دست و صورت بهداشت

 • نگه داشتن خانواده و سطوح, تمیز, به خصوص آشپزخانه و حمام و دستگیره درب

 • با استفاده از پاک کردن پارچه برای پاک کردن سطوح, بنابراین شما لازم نیست انتقال میکروب از یک سطح به دیگری

 • هر کس خود را حوله و مطمئن شوید که آنها نمی دانند برای به اشتراک گذاشتن مسواک و غیره

 • نگه داشتن خانه خود را خشک و روح (اشکالات رشد در محیط های کپک زده)

آنچه درباره ماسک های صورت, انجام کار می کنند ؟

کاغذ ماسک صورت نیست به طور کلی توصیه می شود توسط بیمه خدمات درمانی برای شهروندان عادی – با همین دلیل خوب.

آنها بد اتصالات و آنچه که حفاظت از آنها ممکن است در ابتدا با ارائه زودی منقضی می شود. بدتر در طول زمان آنها می تواند تبدیل به مرطوب فراهم کردن محیط مناسب برای میکروب ها به رشد در. آنها نیز تبدیل به یک خطر برای دیگران اگر سردستی دور انداخته.

یک استثنا برای این خواهد بود اگر شما نمایش علائم مانند سرفه یا عطسه – سپس یک ماسک ممکن است کمک به شما جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران در مکان های شلوغ.

در بیمارستان و کارکنان بهداشتی درمانی در درمان بیماران مبتلا به این ویروس را ماسک می پوشند اما این متخصص دستگاه ها و سخت وجود دارد پروتکل های آنها باید به دنبال اطمینان حاصل شود که آنها باقی می ماند امن و موثر است.

می توانید جدید کروناویروس درمان می شود ؟

Tدر اینجا این است که هیچ درمان ساده برای برای coronaviruses جدید – فقط به عنوان وجود دارد هیچ درمان قطعی برای سرماخوردگی.

منازت بیشتر موارد شدید این ویروس باعث ذات الریه یک عفونت است که شعلهء ریه و باعث تنفس مشکل است. این جایی است که خطر اصلی نهفته است.

پنومونی ویروسی نمی تواند تحت درمان با آنتی بیوتیک و برای لحظه ای حداقل وجود دارد داروهای ضد ویروسی برای این ویروس خاص.

به جای تمرکز پزشکان در حمایت از بیماران ریه تابع به عنوان بهترین آنها می توانند. آنها ممکن است اکسیژن داده شده و یا قرار داده شده در دستگاه تنفس (ونتیلاتور) در موارد شدید.

پیتر Horby استاد در حال ظهور بیماری های عفونی و جهانی سلامت در مرکز پزشکی گرمسیری و بهداشت جهانی در دانشگاه آکسفورد گفت: این بیماری با مته سوراخ کردن همه نشانه هایی از یک “کلاسیک پنومونی ویروسی”.

“در حال حاضر هیچ آنتی ویروسها برای این, بنابراین مراقبت از این است که فقط حمایت حمایت از ریه ها و اندام های دیگر تا زمانی که بیماران بهبود می یابند,” او گفت:.

علائم دیگری مانند تب و ناراحتی خواهد شد و درمان با استفاده از داروهای شایع مانند آسپرین و ایبوپروفن.

برخی از گروه های از مردم در معرض خطر بیشتری نسبت به دیگران ؟

اطلاعات فیلتر کردن چین نشان می دهد که مردم از همه سنین در معرض خطر ابتلا به ویروس. ووهان سلامت کمیسیون در بیانیه ای گفت که 60 اخیر موارد در محدوده سنی 15 تا 88.

اما همانطور که با بسیاری از بیماری های تنفسی آن است که به احتمال زیاد به جوان و پیر که بیشتر در معرض خطر پس از آلوده. مردم با کاهش شانس زنده ماندن پنومونی عبارتند از:

 • کسانی که بیش از سن 65

 • کودکان با سن کمتر از دو

 • People با شرایط بهداشتی اساسی و یا ضعف سیستم ایمنی

 • به عنوان داده ها تجمع می یابد, یک تصویر بسیار واضح تر از خاص گروه های در معرض خطر برای ویروس جدید ظهور خواهد کرد و به روز خواهد شد در اینجا.

  است وجود دارد یک واکسن جدید کروناویروس?

  Tدر اینجا این است که در حال حاضر هیچ واکسنی اما محققان در ایالات متحده و بریتانیا و چین در حال حاضر شروع به کار بر روی یک تشکر به چین اعلان های ویروس کد ژنتیکی.

  هر گونه بالقوه واکسن در دسترس نخواهد بود تا یک سال و به احتمال زیاد خواهد بود با توجه به سلامت کارگران بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس ،

  در حال حاضر آن است که یک مورد از مهار. چین شروع به ساخت چندین 1,000-تخت بیمارستان به درمان بیماران که در آن امید به پایان برساند در روز.

  ظرفیت برای درمان بیمارانی که نیاز به هر دو تهویه و انزوا را نیز می توان بزرگترین چالش برای بیمه خدمات درمانی اگر این ویروس طول می کشد خاموش در انگلستان است.

  چه توصیه به دولت انگلستان صادر می شود ؟

  علاوه بر مشاوره در مورد علائم بالا دولت بریتانیا بوده است مشاوره در برابر “همه اما ضروری” سفر به ووهان.

  خارجی و مشترک المنافع نیز در حال حاضر به دنبال در گزینه های به تخلیه انگلیسی citiziens در منطقه:

  “ما در حال کار را در دسترس یک گزینه برای اتباع بریتانیا را ترک هوبئی استان” آن را در بیانیه ای گفت.

  منf شما یک ملی بریتانیا در هوبئی استان و نیاز به کمک با ما تماس بگیرید:

  • 24/7 شماره: +86 (0) 10 8529 6600
  • FCO: (+44) (0)207 008 1500

  اعلام شرح زیر است آمریکا تصمیم بیش از آخر هفته به منشور 230-صندلی هواپیما و تخلیه شهروندان در ووهان.

  کارگران اسپری محلول ضد عفونی کننده در ورود لابی دلیل افزایش نگرانی های عمومی بیش از این ممکن است گسترش از یک کروناویروس جدید در فرودگاه بین المللی اینچئون در کره جنوبی

  اعتبار:
  Suh Myung-geon/Yonhap

  آنچه اتفاق می افتد در انگلستان فرودگاه ؟

  Public بهداشت انگلیس اعلام کرد: “افزایش نظارت بر پروازهای مستقیم” از چین و کوچک روتا از پزشکان در دست در هیترو به ارائه اطلاعات و مقابله با موارد ممکن است.

  در دیگر عمده hub فرودگاه در سراسر جهان مقامات بیشتر رفته اند و در حال چک کردن مسافران درجه حرارت در هنگام ورود و توزیع دست sanitisers برای مبارزه با گسترش ویروس.

  اما غربالگری می توانید انتخاب کنید تا هر کس به عنوان دوره کمون ابتال به این ویروس و شروع علائم است که بین شش تا 10 روز است.

  پروفسور دیوید Heymann بیماری های عفونی متخصص در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: “متوسط غربالگری میدارد تا مردم با تب – اما مردم می توانند آسپرین اگر آنها می خواهند به سفر و نمی خواهید برای دریافت برداشت. بهترین کاری برای انجام این است که آموزش مردم – اگر شما بیمار هستید شما باید به یک پزشک” او گفت:.

   

  چه تفاوت بین یک کروناویروس و آنفولانزا ویروس ؟

  Coronaviruses و ویروس آنفلوآنزا ممکن است باعث علائم مشابه اما از نظر ژنتیکی آنها بسیار متفاوت است.

  “ویروس آنفولانزای جوجه کشی بسیار سریع – شما تمایل به دریافت علائم دو تا سه روز پس از آلوده شدن اما coronaviruses را بسیار طولانی” گفت: پروفسور نیل فرگوسن, یک بیماری شیوع دانشمند در امپریال کالج لندن است.

  “[با] ویروس آنفلوآنزای شما را تبدیل به ایمنی وجود دارد اما بسیاری از ویروس های مختلف در گردش. Coronaviruses نمی تکامل در همان راه به عنوان flu با تعداد زیادی از گونه های مختلف, اما به همان اندازه بدن ما تولید نمی کند بسیار خوب ایمنی,” او اضافه شده است.

  چه خطرات ارائه شده اگر coronavirus جهش ژنتیکی?

  Chinese مقامات هشدار داده اند که این ویروس در حال حاضر شروع به جهش که بدان معنی است که این احتمال وجود دارد که این بیماری می تواند شروع به آلوده کردن بسیاری از مردم است.

  “نگرانی این است که اگر شما یک ویروس جدید است که کاوش در انسان میزبان این امکان وجود دارد که آنها ممکن است جهش و گسترش بیشتر به راحتی در انسان” جاناتان توپ, استاد مولکولی ویروس شناسی در دانشگاه ناتینگهام به تلگراف گفت.

  این توالی ژنتیکی این ویروس را نشان می دهد آهسته جهش نرخ گفت: پروفسور فرگوسن.

  “می تواند از آن جهش به تبدیل شدن به بیشتر کشنده و مسری مبتلا? که حدس و گمان” او گفت:.

  چگونه این coronavirus مقایسه با گذشته تنفسی شیوع?

  تیاو در سال 1918 اسپانیایی به آنفلوانزا یا H1N1 ویروس باقی می ماند مخرب ترین آنفولانزای همه گیر در تاریخ مدرن است. این بیماری جاروب در سراسر جهان است و تخمین زده می شود که باعث از بین 50 و 100 میلیون مرگ و میر.

  یک نسخه جدید از همان ویروس نیز پشت 2009 شیوع آنفولانزای خوکی است که فکر را کشته اند به عنوان بسیاری از 575,400 مردم است.

  دیگر عمده شیوع آنفلوانزا شامل آنفولانزای آسیایی در سال 1957 میلادی که منجر به حدود دو میلیون مرگ و میر و هنگ کنگ آنفولانزا 11 سال بعد که به کشته شدن یک میلیون نفر است.

  اما شیوع کروناویروس شده به مراتب کوچکتر است. سارس در نهایت به 27 کشور در مجموع آلوده کردن حدود 8000 نفر و کشتن 700.

  Mers از سوی دیگر ثابت شده است که کمتر مواد منفجره اما محکم تر – آن را برای اولین بار پدید آمده در سال 2012 در اردن هنگامی که آن را شروع به پریدن کرد از شتر به انسان و پس از آن در سراسر شبه جزیره عربستان.

  در حدود 2500 مورد از این بیماری شناسایی شده اند که تا کنون و در حالی که این بیماری ضربه اوج از بیش از 600 نفر در سال 2014 هنوز هم وجود دارد بیش از 190 مورد در سال گذشته است. آن است که کشنده تر از سارس و ادعا کرده است در حدود 850 زندگی در کل.

  چه می توانید انجام دهید به منظور محدود کردن خطر ابتلا به کروناویروس جدید?

  تیاو خطر به انگلستان باقی می ماند. اما هر کسی که به سفر به چین و نگران ابتلا به این ویروس نیاز به اقدامات اساسی بهداشت اقدامات احتیاطی.

  Mآریا ون Kerkhove بازیگری سر از ظهور بیماری های عفونی در که گفت: “Coronaviruses به طور معمول باعث بروز علائم تنفسی بنابراین توصیه می کنیم دست پایه بهداشت از جمله شستن دست ها در آب و صابون و تنفسی بهداشت بنابراین وقتی شما عطسه عطسه به آرنج خود را.”

  او هشدار داد در برابر هر گونه تماس های غیر ضروری با حیوانات زنده در چین است.

  نیک پروسه فین معاون مدیر ملی عفونت خدمات در بهداشت عمومی انگلستان افزود: “افراد باید به دنبال توجه پزشکی اگر آنها دچار علائم تنفسی در 14 روز پس از بازدید از ووهان یا در چین یا در بازگشت خود به انگلستان اطلاع رسانی سلامت خود خدمات قبل حضور خود را در مورد سفر اخیر به شهر.”

  محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im