پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ترکیه رئیس جمهور هشدار داده است دولت سوریه که آن را “پرداخت بسیار سنگین قیمت” برای حمله به سربازان ترکیه در شمال غرب سوریه است.

پنج سرباز کشته شدند در مخالفت برگزار شد استان ادلب در روز دوشنبه به عنوان ارتش سوریه در ادامه توهین آمیز.

نیروهای ترکیه رخ داد ده ها تن از اهداف در پاسخ اما رئیس جمهور رجب طیب اردوغان گفت: “آن را ادامه خواهد داد.”

در همین حال ارتش سوریه در آمد به دست آوردن کنترل کامل این کشور را اصلی شمال-جنوب بزرگراه.

به ناظر حقوق بشر سوریه (SOHR) بریتانیا بر اساس نظارت, گروه, گزارش صبح روز سه شنبه که آنها تا به حال رانده شورشیان و جنگجویان جهادی از آخرین بخش از M5 که آنها برگزار می شود فقط در غرب شهر حلب.

اما هیچ نشانه ای نیز از ارتش و یا رسانه های دولتی و درگیری شد و بنا به گزارش ها در حال انجام همراه بخش هایی از بزرگراه در روز سه شنبه بعد از ظهر.

دولت کنترل نمی شود کل بزرگراه M5 که متصل حلب با سرمایه دمشق و مرز با اردن از سال 2012.

همچنین در روز سه شنبه کشته شد بنا به گزارش به ضرب گلوله در نزدیکی روستای Nayrab و جنوب شرق مخالفان-برگزار در شهر ادلب کشته شدن خدمه آن. ویدئوها به نظر می رسد برای نشان دادن هلیکوپتر روی آتش قبل از آن کاهش یافت به زمین.

و 12 غیر نظامی شش نفر از آنها کودکان بودند کشته و 30 زخمی شدند, در حملات هوایی در Sinaa و Jalaa مناطق ادلب شهرستان با توجه به SOHR.

ترکیه حامی مخالفان با ارسال نیروهای نظامی به ایران تحت توافق با دولت سوریه متحدان روسیه و ایران – در آستانه سال 2017 و 2018 سوچی پیمان – که به دنبال de-تشدید خصومت.

تا کنون در این ماه ارتش سوریه آتش توپخانه کشته شدن 12 نظامی ترکیه پرسنل و یک پیمانکار غیر نظامی.

ترکیه وزارت دفاع گفت: نیروهای ترکیه در پاسخ به روز دوشنبه حمله با ضربه 115 دولت سوریه اهداف و “خنثی سازی” 101 سربازان. با این حال ارتش سوریه گزارش نشده هر تن رسیده است.

در یک سخنرانی در آنکارا روز سه شنبه رئیس جمهور اردوغان گفت: “ما به پاسخ لازم را به طرف سوری در بالاترین سطح است. به ویژه در ادلب آنها آنچه را که آنها سزاوار. اما این کافی نیست. آن را ادامه خواهد داد.”

“بیشتر آنها حمله سربازان ما سنگین تر قیمت آنها پرداخت خواهد شد. ما خواهد شد به اشتراک گذاری این مراحل را با فردا,” او اضافه شده است.

ترکیه دولت خبرگزاری گفت: تازه کاروان از خودروهای نظامی و کماندوهای فرستاده شده بود به ادلب به تقویت ترکی موقعیت وجود دارد اضافه کردن به صدها تانک و هزاران نفر از سربازان بنا به گزارش مستقر در هفته گذشته.

ارتش سوریه بعد گفت: ترکیه شد “افزایش اعمال پرخاشگری با هدف قرار دادن مناطق پر جمعیت برای کمک به تروریست ها” که آن را در پاسخ به حملات.

در همین حال روسیه خواستار de-تشدید موافقت نامه اجرا شود و هشدار داد که در نظر گرفته غیر قابل قبول “هر گونه فعالیت های تروریستی علیه سوریه نیروهای مسلح و امکانات نظامی”.

ارتش سوریه گفت سربازان خود را که پشتیبانی شده توسط ایران مورد حمایت شبه نظامیان و حملات هوایی باید دوباره بیش از 600 کیلومتر مربع (231 مایل مربع) از قلمرو و “آزاد” ده ها تن از شهرها و روستاها در روزهای اخیر.

حداقل 373 غیرنظامیان کشته شده اند و 689,000 دیگران فرار کرده اند خانه های خود را از تهاجمی آغاز کرد و در ماه دسامبر با توجه به سازمان ملل متحد.

“این است که از تجزیه و تحلیل اولیه ما بیشترین تعداد افراد آواره در یک دوره پس از بحران سوریه آغاز شد و تقریبا نه سال پیش” سخنگوی دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه گفت: در روز سه شنبه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم آواره در حال حرکت به شمال و غرب به سمت مناطق نزدیک مرز ترکیه که در حال حاضر به سر می برند و در جایی که کمبود وجود دارد و از سرپناه مناسب. بسیاری از آنها مجبور شده اند به اردوگاه در زمین های کشاورزی بدون زیرساخت در شرایط سخت زمستان.

پزشکان بدون مرز هشدار داد که مهم تعداد بيمارستان ها بوده و آمار و یا تا حدی یا به طور کامل نابود شده در چند ماه گذشته به این معنی است که مردم زخمی شدند و تلاش برای حتی دسترسی به امکانات بهداشتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su