جنگ سوریه: ‘بسیار محتمل’ ارتش سوریه زخمی اهداف سازمان ملل متحد


سازمان ملل متحد پنل می گوید آن را “بسیار محتمل” است که نیروهای دولتی بودند در پشت حمله سال گذشته در چهار تاسیسات غیرنظامی در شمال غربی سوریه است.

یک مدرسه و یک مرکز بهداشت و درمان, یک بیمارستان و یک مرکز مهد کودک در مخالفان-برگزار مناطق ضربه شد در حملات هوایی. هنوز سه نفر در یک لیست از سایت های محافظت شده.

سازمان ملل متحد هیئت مدیره از پرس و جو پیدا کردم آن را “قابل قبول” دولت همچنین حمله به یکی دیگر از مرکز بهداشت و درمان.

دولت نشده است.

سازمان ملل متحد هیئت مدیره همچنین گفت که “محتمل” است که نیروهای مخالف بودند پشت یک ششم حمله یک فلسطینی در اردوگاه پناهندگان.

دولت سوریه قبلا گفته امکانات را هدف قرار گرفته شده بود بیش از آنچه در آن در نظر گرفته شده گروه های تروریستی است.

در سپتامبر گذشته دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ تشکیل سه عضو هیئت تحقیق به منظور بررسی حوادث که در آن تأسیسات غیرنظامی در سازمان ملل متحد “deconfliction لیست” و یا کسانی که پشتیبانی شده توسط این سازمان تخریب شد یا آسیب دیده به عنوان یک نتیجه از عملیات نظامی در داخل و اطراف مخالفان دژ استان ادلب.

یک “د-تشدید منطقه” تاسیس شد وجود دارد در سال 2017 توسط روسیه است که پشتیبانی از بشار اسد و ترکیه که پشت مخالفان.

خلاصه ای از گزارش هیئت تحقیق گفت: آن را “بسیار محتمل” دولت سوریه و یا متحدان آن انجام حملات هوایی در زیر امکانات هر چند از آن اشاره کرد که شواهد کافی نبود برای رسیدن به یک قطعی پیدا کردن:

  • شهید رسول اکرم (ص) علی ابراهیم آل احمد متوسطه در Madiq قلعه حماة استان در 28 آوریل 2019
  • Rakaya مراقبت های بهداشتی اولیه مرکز در Rakaya Sijneh, استان ادلب در 3 مارس 2019
  • Kafranbel فولاد بیمارستان در Kafranbel, ادلب در 4 جولای سال 2019
  • Ariha حفاظت مرکز در Ariha, ادلب در 28 جولای سال 2019

هیئت مدیره گفت که “محتمل” است که آسیب به کفر Nabutha مراقبت های بهداشتی اولیه مرکز و واحد فولاد در کفر Nabutha حما استان در 7 مارس سال 2019 نسبت به دولت سوریه و متحدان آن است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آن را نیز در بر داشت که آن را “محتمل” است که گروه های مخالف مسلح و یا جهادی داد حیات تحریر الشام شلیک پرتابه در Nayrab فلسطین در اردوگاه پناهندگان در استان حلب در 14 مارس 2019. این حمله به کشته شدن 11 نفر از جمله پنج کودک.

در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد, Mr اشاره به این حادثه تلخ گفت: او با توجه به این گزارش “با برخی از مسائل پیچیده مطرح شده از جمله این سوال که طرفین مناقشه باید با توجه به اطلاعات در نظر گرفته شده برای حمایت از deconfliction”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im