تجزیه و تحلیل تصاویر ماهواره ای در جنوب و شرق سوریه را در استان ادلب نشان می دهد بخش بزرگی از این منطقه در حال حاضر غیرقابل سکونت.

یک گزارش توسط دانشگاه هاروارد نجات کودکان و چشم انداز جهانی گفت: تقریبا یک سوم از ساختمان ها در دو شهر شده بود آسیب دیده و یا تخریب شده در دولت تهاجمی در مخالفت آخرین سنگر.

تصاویر دیگر نشان داد زمینه پر کردن با اردوگاه برای آوارگان.

تقریبا یک میلیون غیر نظامی فرار کرده اند خانه های خود را از ماه دسامبر به تنهایی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

صدها نفر نیز کشته شده در این دوره اکثریت قریب به اتفاق آنها قربانیان حملات توسط دولت سوریه و متحدان آن با توجه به سازمان ملل متحد.

روز سه شنبه سازمان ملل متحد امداد اورژانس هماهنگ هشدار داد که آواره شدند “تلاش برای زنده ماندن در شرایط اسفبار” با بسیاری مجبور به خوابیدن در فضای باز است.

ادلب آخرین منطقه هنوز تحت کنترل جهادگران و ترکیه-حمایت شورشیان که در تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور سوریه بشار اسد از سال 2011 است.

در سالهای اخیر هجوم آوارگان به دو برابر جمعیت استان به حدود سه میلیون نفر از جمله یک میلیون کودک.

یک سری از تصاویر ماهواره ای, تجزیه و تحلیل سیگنال برنامه در دانشگاه هاروارد بشردوستانه ابتکار عمل نشان دهد و این تاثیر در دو منطقه ادلب پس از سال 2017 از حملات راه اندازی شده توسط دولت با کمک روسیه حملات هوایی و ایران-حمایت شبه نظامیان.

در مناطق مورد بررسی قرار گرفت محققان تخمین زده است که نزدیک به یک سوم از ساختمان شده بود به طور کامل و یا جزئی تخریب شده توسط بمباران هوایی و مبارزه با زمین.

با ساکنان پس از فرار در قبل یا در طول دولت توهین آمیز سازمان بر این باورند که تخریب خانه و حیاتی غیر نظامی و زیرساخت های آن را تقریبا غیر ممکن است برای خانواده ها برای بازگشت به این مناطق در آینده نزدیک با توجه به گزارش.

تصاویر دیگر نشان می دهد دو جابجایی اردوگاه در شمال ادلب است که تقریبا دو برابر و سه برابر شده در منطقه از سپتامبر 2017 و فوریه سال 2020 با توجه به گزارش.

اردوگاه ها دیده می شود گسترش بیش از آنچه بود که قبلا زمین های کشاورزی. در هر دو تراکم جمعیت به نظر می رسد به رشد حاد بین 2018 و 2019 با افزایش قابل توجهی بیش از سال گذشته است.

“بمباران بی امان همه اما خالی کردن قطعات زیادی از ادلب در عرض چند هفته با عواقب فاجعه بار برای صدها هزار نفر از کودکان و زنان گفت:” سونیا Khush, سوریه, کشور, مدیر برای نجات کودکان.

“نیم میلیون نفر از کودکان در حال کهنه در اردوگاه ها و پناهگاه ها در مرز با ترکیه بدون دسترسی به اصول اولیه یک زندگی مناسب و معقول: یک جای گرم به خواب آب تمیز, مواد غذایی مغذی و آموزش و پرورش. خانواده ها هستند که فشرده فراتر از نقطه شکستن و همکاران ما بر روی زمین در حال غرق مقیاس نیاز دارد.

“جهان نمی تواند ادامه به تماشا و صبر کنید در حالی که کودکان کشته و مجروح و آواره در چنین مقیاس گسترده,” او اضافه شده است.

در هفته های اخیر ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای خود را به ادلب برای حمایت از مخالفان سوریه باعث درگیری با نیروهای دولتی.

روز پنج شنبه رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان برگزار خواهد شد مذاکرات در مسکو با همتای روسی خود ولادیمیر پوتین. آقای اردوغان گفته او هدف کارگزار بس.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im