جنگ سوریه: نیروی هوایی ارتش سوریه پشت 2017 شیمیایی حملات OPCW می یابد

سلاح های شیمیایی ناظر است به این نتیجه رسیدند که نیروی هوایی ارتش سوریه با انجام سه حمله در ماه مارس سال 2017 مربوط به عصب عامل سارین یا کلر.

سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) گفت: 106 نفر تحت تاثیر این حوادث در این کشور را برگزار کرد Latamina.

آخرین یافته ها برای اولین بار منتشر می شود تحقیقات و شناسایی تیم (IIT).

دولت را رد کرده است تا کنون با استفاده از سلاح های شیمیایی.

اما یک مشترک سازمان ملل متحد OPCW ماموریت نیز متهم نیروهای دولتی با استفاده از سارین در حمله به شهر خان Sheikhoun که بنا به گزارش ها از کشته شدن بیش از 80 نفر تنها چند روز پس از این حوادث در نزدیکی Latamina.

همچنین به این نتیجه رسیدند که نیروهای دولتی تا به حال با استفاده از کلر به عنوان یک سلاح در موارد دیگر در طول جنگ داخلی.

بمبی تاسیس شد OPCW کشورهای عضو در سال گذشته پس از روسیه – که نیروهای حمایت از ارتش سوریه – وتو قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل برای تمدید ماموریت مشترک سازمان ملل.

آن را وظیفه بود با شناسایی عاملان استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه به عنوان تعیین شده توسط جداگانه OPCW ماموریت حقیقت یاب.

  • کلر به احتمال زیاد مورد استفاده در دوما حمله – OPCW
  • سارین “استفاده در مارس 2017 حمله در سوریه’

به گزارش بمبی با تمرکز بر حوادث در Latamina حدود 40 کیلومتر (25 مایل) شمال غرب شهر حما در اواخر ماه مارس سال 2017.

محققان در مصاحبه با شاهدان تجزیه و تحلیل نمونه ها و باقی مانده های جمع آوری شده در این سایت از حوادث بررسی علائم تلفات و کادر پزشکی بررسی تصاویر و مشورت کارشناسان با توجه به OPCW.

بر اساس اطلاعات به دست آمده بمبی در نتیجه وجود دلایل منطقی به این باور است که:

  • در 24 مارس یک فروند Su-22 هواپیمای نظامی متعلق به 50 تیپ از 22 درجه تقسیم نیروی هوایی سوریه, خروج از Shayrat هوایی کاهش یافته است یک M4000 هوایی بمب سارین در جنوب Latamina موثر بر 16 نفر
  • در 25 مارس به سوریه نیروی هوایی هلیکوپتر خروج از حما هوایی کاهش یافته است یک سیلندر در Latamina بیمارستان. سیلندر را از طریق شکست سقف شکافته و منتشر کلر موثر بر 30 نفر
  • در 30 مارس یک فروند Su-22 متعلق به 50 تیپ از 22 درجه تقسیم نیروی هوایی سوریه, خروج از Shayrat هوایی کاهش یافته است یک M4000 هوایی بمب سارین در جنوب Latamina موثر بر 60 نفر

بمبی Co-ordinator, Santiago Oñate-لبرد گفت: “حمله از جمله یک ماهیت استراتژیک را تنها گرفته شده و بر اساس دستور از مقامات بالاتر از جمهوری عربی سوریه فرماندهی نظامی.”

مدیر کل OPCW فرناندو آریاس تأکید کرد که بمبی بود “نه قضایی یا شبه قضایی با اقتدار به فرد اختصاص مسئولیت کیفری”.

“این است که در حال حاضر به [OPCW] شورای اجرایی و کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون سلاح های شیمیایی سازمان ملل متحد دبیر کل و جامعه بین المللی به عنوان یک کل را به هر گونه اقدام بیشتر آنها گمان مناسب و ضروری است,” او اضافه شده است.

بمبی نیز خواست که به بررسی شش حوادث دیگر در آن OPCW ماموریت حقیقت یاب به این نتیجه رسیده یک ماده شیمیایی سمی است که به احتمال زیاد به استفاده شده است به عنوان یک سلاح.

  • چرا با وجود جنگ در سوریه است ؟
  • ‘بسیار محتمل’ ارتش سوریه ضربه درمانگاه – سازمان ملل متحد

آنها شامل یک در محاصره مخالفان-برگزار در شهر دوما در 7 مارس سال 2018 که پزشکان گفت: کشته شدن بیش از 40 نفر.

این مرد گفت: سال گذشته که داده ها را به “دلایل منطقی است که استفاده از یک ماده شیمیایی سمی به عنوان یک سلاح صورت گرفت” و این که “مواد شیمیایی موجود واکنش کلر”. اما آن را نمی توانید سرزنش به خاطر آن بود که در آن دستور به انجام این کار.

آمریکا و انگلستان و فرانسه را متهم کرد نیروهای دولتی سوریه با استفاده از سلاح های شیمیایی در دوما. اما دولت و روسیه گفت: این حادثه بود “صحنه” توسط کارگران نجات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im