ترکیه نمی خواهد اجازه دهید به سوریه دولت دست آوردن زمین بیشتر در مخالفت دژ استان ادلب رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان می گوید.

آقای اردوغان به خبرنگاران گفت که روسیه و حمایت نیروهای دولتی شد “رانندگی بی گناه و عزادار مردم در ادلب به سمت مرزهای ما”.

بیش از نیم میلیون نفر از شهروندان مجبور به ترک خانه های خود از دولت راه اندازی یک حمله در ماه دسامبر.

آقای اردوغان هشدار پس از هشت پرسنل نظامی ترک کشته شدند.

ترکیه وزارت دفاع گفت: هفت سرباز و یک غیر نظامی کشته در ادلب روز دوشنبه زمانی که آنها پوسته توسط ارتش سوریه و با وجود اینکه گفته از موقعیت خود را. در پاسخ ترکی نیروهای “neutralised” 76 سوریه سربازان آن اضافه شده است.

رسانه های دولتی سوریه گفت: هیچ تلفات وجود دارد. اما ناظر حقوق بشر سوریه بریتانیا بر اساس گروه نظارت گزارش شده است که حداقل 13 سربازان کشته شده ترکیه آتش سوزی در ادلب و همسایه لاذقیه و حما استان.

ارتش ترکیه به اعزام نیروهای نظامی به ایران برای نظارت بر 2017 د-تشدید توافق میانجیگری ترکیه و روسیه شده است که بارها و بارها نقض شده است.

آن امیدوار است این توافق خواهد جلوگیری از یک دولت حمله که سازمان ملل متحد گفت: تهدید به ایجاد بدترین فاجعه انسانی قرن 21.

“سوریه در حال حاضر در تلاش برای خرید زمان رانندگی کسانی که بی گناه و عزادار مردم در ادلب به سمت مرزهای ما” آقای اردوغان به نقل از به نقل از رسانه های ترکیه. “ما نمی خواهد اجازه می دهد سوریه از این فرصت برای به دست آوردن زمین وجود دارد.”

رئیس جمهور همچنین گفت: ترکیه و روسیه – که برگشت طرف مخالف در سوریه را نه سال جنگ داخلی – باید به دنبال حل و فصل اختلافات خود را.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای ما به درگیر در یک جنگ یا یک تناقض جدی با روسیه در این مرحله است.”

“البته ما از نشستن و بحث در مورد همه چیز. نه با خشم ، زیرا کسانی که نشستن با خشم و با ضرر و زیان,” او اضافه شده است.

روز جمعه آقای اردوغان تهدید به استفاده از نیروی نظامی اگر وضعیت در ادلب بود “نه بازگشت به حالت عادی به سرعت”.

ترکیه در حال حاضر میزبانی 3.6 m پناهندگان سوری و می گوید: آن را نمی خواهد بود قادر به اداره یک تازه هجوم آوارگان.

یک مقام امنیتی گفت: خبرگزاری رویترز که وجود دارد متناوب درگیری بین ترکیه و سوریه روز سه شنبه در اطراف شهر از Saraqeb که سابقه تقاطع M4 و M5 بزرگراه.

به ناظر حقوق بشر سوریه گفت: نیروهای دولتی شدند و در حال پیشروی در شرق Saraqeb حومه گرفتن چندین روستا. دولت و جنگنده های روسی نیز انجام شدید حملات هوایی در مناطق اطراف آن اضافه شده است.

دولت و روسیه اصرار داشت که آنها هدف قرار دادن شبه نظامیان جهادی, اما فعالان گفته اند که غیرنظامیان و زیرساخت های غیر نظامی مورد حمله قرار دارد.

حقوق بشر سازمان ملل متحد است, تایید مرگ حداقل 83 غیرنظامی بین 20 و 30 ژانویه به تنهایی در حالی که بیش از 1500 مرگ و میر ثبت شده در نه ماه گذشته.

و امداد سازمان ملل متحد به مقامات هشدار داد و گفت 520,000 از 3m زندگی مردم در ایران در اکثریت قریب به اتفاق آنها را زنان و کودکان فرار کرده بود خانه های خود را پس از 1 دسامبر.

اضافی 280,000 زندگی مردم در مراکز شهری در M4/M5 بزرگراه محور بودند در خطر قریب الوقوع جابه جایی اگر عملیات نظامی ادامه داد: آنها گفت.

“بسیاری از آواره را با هیچ چیز باقی مانده اما لباس خود را پشت و یا آنچه آنها می تواند شمع بر روی متزلزل وسایل نقلیه” ینس Laerke سخنگوی دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه به خبرنگاران در ژنو است.

“آنها به فوریت نیاز به سرپناه و غذا و آب و فاضلاب, پشتیبانی, پشتیبانی بهداشت اضطراری آموزش و پرورش و نه حفاظت.”

آن مرکب است در حال حاضر وخیم انسانی وضعیت بر روی زمین ناشی از جابه جایی بیش از 400 ، 000 نفر دیگر بین آوریل و اوت.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im