Tablighi Jamaat: دهلی Nizamuddin رویداد جرقه عظیم جستجو برای Covid-19 موارد


مقامات در سراسر هند در حال جستجو برای صدها نفر از مردم که با حضور در یک رویداد مذهبی در پایتخت است که در تنظیم کردن چندین Covid-19 خوشه.

حداقل شش منطقه باید موارد گزارش شده است که می تواند به طور مستقیم ترسیم به روز طولانی جماعت در مسجد است.

مقامات دهلی نو در حال حاضر پاکسازی ساختمان که در آن بیش از 1000 نفر در رشته شده اند از آنجا که دولت تحمیل یک مستند در هفته گذشته.

حداقل 24 آزمایش مثبت تا کنون دولت وزیر بهداشت گفت.

آنها در میان برخی از 300 نفر نشان داد که علائم و منتقل شده اند به بیمارستان های مختلف آزمایش می شود او به رسانه ها گفت. یکی دیگر از 700 منتقل شده به مراکز قرنطینه او اضافه شده است.

  • زنده: آخرین به روز رسانی در coronavirus بحران

اعتقاد بر این است که عفونت ناشی شد واعظان که این رویداد حضور داشتند از اندونزی.

مقامات دولتی را به نام برای عمل به کار گرفته می شود در مقابل, مسجد, مقامات, اما آنها هرگونه تخلف است.

گزارش رسانه های محلی می گویند که Nizamuddin – محل که در آن مسجد واقع شده محاصره و بیش از 35 اتوبوس حامل مردم به بیمارستان ها و یا مراکز قرنطینه.

جماعت – بخشی از یک قرن 20th جنبش اسلامی به نام Tablighi Jamaat – شروع در پایان ماه فوریه اما برخی از رویدادهای اصلی برگزار شد در اوایل ماه مارس.

معلوم نیست اگر این رویداد یکی و یا حتی اگر برگزارکنندگان نگهداری فهرستی از بازدید کنندگان به عنوان افراد با حضور در این رویداد در سراسر با برخی از ماندن و دیگران ، حتی در خارج از کشور بازدید کنندگان برخی از آنها واعظان سفر به دیگر نقاط کشور که در آن آنها باقی می ماند در مساجد محلی و مردم ملاقات کرد.

بنابراین مقامات هیچ راه آسان برای پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم با حضور در این رویداد و یا جایی که آنها رفت. اما آنها در حال حاضر شروع به ردیابی و تست.

دولت جنوب Telangana گزارش یکشنبه شب که شش نفر بود که با حضور در این رویداد کشته شدند از ویروس. دولت افسر پزشکی به بی بی سی گفت که بیش از 40 Telangana را 71 نفر به طور مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به این رویداد است.

هندی-اداره کشمیر گزارش اولین مرگ ناشی از این ویروس در هفته گذشته – 65 ساله بود که در دهلی نو به صورت جماعت. مقامات گفته BBC Urdu که بیش از 40 منطقه را 48 نفر می تواند به ترسیم که یک بیمار است.

یک خوشه است و حتی به نظر می رسد در دور Andaman and Nicobar Islands که در آن شش نفر از نه نفر که آزمایش مثبت بود, در بازگشت از دهلی رویداد.

ایالات جنوبی از تامی نادو Telangana و آندرا پرادش گفت: بیش از 3000 نفر از کشورهای خود را تا به حال مراسم و تامیل نادو است ترسیم 16 مثبت بیماران مبتلا به آن است.

متحده نیز خواسته دیگر مردم که با حضور به جلو آمده و برای تست.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal خواسته است برای یک پلیس شکایت به ثبت نام در برابر سر از مسجد.

این رویداد را برگزار کرده اند با صدور بیانیه ای گفت: آنها تا به حال تعلیق این رویداد و خواسته همه را به ترک به عنوان به زودی به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که وجود دارد خواهد بود یک روز ملی منع رفت و آمد در 22 مارس.

در حالی که بسیاری از آنها قادر به ترک آنها می گویند دیگران گرفتار شده بودند به دلیل متحده شروع به مهر مرزهای خود را روز بعد و دو روز بعد هند تحمیل 21-day مستند تعلیق اتوبوس و قطار.

مسجد و محوطه شامل خوابگاه که می توانید صدها نفر از مردم است.

سازمان دهندگان می گویند که آنها به اطلاع پلیس محلی در مورد همه از این و در ادامه به همکاری با افسران پزشکی که به بازرسی محل.

این مسجد در این بیانیه می گوید: “هرگز نقض هر یک از مقررات قانون و همیشه سعی در عمل با شفقت و دلیل به سمت بازدید کنندگان که به دهلی نو از کشورهای مختلف. آن را اجازه نمی دهد آنها را نقض پزشکی دستورالعمل توسط thronging ISBTs (اتوبوس متوقف می شود) و یا رومینگ در خیابان.”

این نخستین بار نیست که این جماعت مذهبی مقصر شناخته شده اند برای گسترش coronavirus.

Tablighi Jamaat حوادث را همچنین متهم شده است که برای گسترش موارد در اندونزی و مالزی است.

و در کره جنوبی و بسیاری از موارد مثبت در ارتباط بودند به Schincheonji کلیسا پنهان فرقه مذهبی است که پس از عذر خواهی کرد برای نقش آن در شیوع.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im