تاکوما شهردار می گوید افسر درگیر در مرگ انسان باید تحت پیگرد قانونی قرار

شهردار تاکوما واشنگتن, ویکتوریا Woodards صورت گرفته با شلیک ماموران پلیس دخیل در مرگ مانوئل الیس. الیس a 33-year-old, سیاه, مرد درگذشت و در تاریخ 3 مارس در دستبند در حالی که مهار در زمین توسط پلیس. مرگ او شده است حکم قتل.

“من خواستار امشب که Pierce County Sheriff بررسی و تایید هر عمل گرفته شده توسط هر یک افسر. تقاضای من این است که کلانتر ارائه جزئیات از اقدامات هر یک افسر در صحنه و من کارگردانی شهرستان مدیر به آتش هر افسر درگیر” Woodards گفت: در یک کنفرانس خبری در اواخر شب پنج شنبه و اضافه کرد: “این افسر که مرتکب این جرم باید اخراج و محاکمه به حد کمال از قانون است.”

این Pierce County دفتر معاینات پزشکی مشخص شد که الیس در اثر ایست تنفسی ناشی از هیپوکسی با توجه به فیزیکی خویشتن اخبار تریبیون گزارش داد. عوامل مؤثر شامل مسمومیت با متامفتامین و کاردیومیوپاتی متسع شده, معمولا شناخته شده به عنوان یک قلب بزرگ. به پزشکی قانونی حکومت الیس’ مرگ یک قتل.

CBS وابسته KIRO-TV گزارش داد که در 12 دقیقه ای پلیس رادیو ضبط گرفته شب الیس’ مرگ افسران شنیده می شود خواستار آمبولانس و گفتن کنندگان الیس نیاز به بسته پایین. در یک نقطه الیس شنیده می شود گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

Woodards بر اهمیت تصویری از این حادثه و به نام شهر مدیر “به حرکت رو به جلو برای تخصیص بودجه برای بدن کم بشه.”

“ما منتظر راه بیش از حد طولانی,” او گفت:.

رئیس پلیس همین Ramsdell با صدور بیانیه ای روز شنبه بیان او “مخلص” برای الیس ” دوستان و خانواده.

“من همچنین می خواهم به رسمیت شناختن شفقت و همدلی جامعه ما نشان داده است در طول این زمان دشوار است. ما شما را بشنوم و خشم و سرخوردگی و امیدوار است. من می خواهم شما بدانید که ما همچنان متعهد به تعامل با شما در مورد موضوعات ایمنی جامعه محور و نژاد به طوری که همه مردم احساس امنیت در تاکوما” Ramsdell گفت.

“سخت ترین واقعیت این است که جورج فلوید است حق در اینجا در تاکوما و نام او مانی” وکیل جیمز کتاب مقدس است که به نمایندگی از الیس’ خانواده گفت: اخبار تریبون.

KIRO-TV گزارش داد که در زمان مرگ او در انتخابات گفت: الیس به نظر می رسد مبتلا به هذیان هیجان زده است که اغلب شامل تلاش در خشونت های غیر منتظره و قدرت بسیار بالا و درجه حرارت بدن. آنها گفتند که ممکن است باید توضیح داد که چرا الیس گفته می شود ضرب دیده در یک ماشین گشت و با حمله دو افسر در تلاش برای آرام کردن او.

معترضان در تاکوما باید راهپیمایی برای چند روز علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری و خواستار عدالت برای فلوید, الیس و دیگران که فوت کرده اند در دست پلیس است.

وجود شباهت در مرگ و میر ناشی از الیس و فلوید که در مینیاپولیس هفته گذشته پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

در شب الیس درگذشت, پلیس مواجه می شوند او در 11:22 بعد از ظهر بود که به او راه رفتن به خانه اذیت و آزار یک زن در یک تقاطع پلیس گفت:. زمانی که دو افسر در منطقه پرسید که چه او انجام شده بود پلیس می گویند الیس گفت که او تا به حال حکم و می خواستم به صحبت کردن با آنها گفته است.

سپس او بارها و بارها زده خود را در ماشین گشت پلیس گفت:. این دو افسر در داخل به نام برای پشتیبان گیری و سپس از ماشین.

“او برداشت تا افسر با جلیقه و با شدت بهم زدن-dunked او بر روی زمین” گفت: Ed Troyer, سخنگوی پیرس شهرستان کلانتر که در حال بررسی این حادثه است.

وجود دارد یک مبارزه قبل از پلیس رو الیس دستبند بر روی زمین و افسران به نام برای امدادگران در 11:25 بعد از ظهر

در عرض یک دقیقه از آتش نشانان پس از رسیدن الیس تنفس متوقف و آگاهی را از دست داد. او در صحنه مرده. او علت مرگ در ابتدا به عنوان ذکر شده در حالی که در انتظار بازرسان پزشکی زد سم شناسی آزمون.

این هفته تاکوما پلیس شناسایی چهار افسران درگیر در مهار الیس به عنوان کریستوفر Burbank, Matthew کالینز Masyih فورد و تیموتی گذاشته ،

Burbank و کالینز سفید هستند در حالی که فورد سیاه است و گذاشته است ، تمام چهار قرار گرفتند در پرداخت مرخصی اداری پس از حادثه. آنها قرار داده شده در ارسال بار دوم پس از بازگشت به وظیفه با توجه به Ramsdell.

KIRO-TV گزارش داد که صدها نفر جمع شده بودند در یک شب زنده داری برای الیس اواخر روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de