تایوان رد هنگ کنگ مقامات ویزا به عنوان تنش بیش از پکن امنیت قانون تشدید

هنگ کنگ دولت گفت: در تایوان را رد کرده بود ویزا از دو نفر از مقامات آن تاکید افزایش تنش های دو جانبه پس از تایپه انتقاد امنیتی قانون اعمال شده در مالی hub پکن.

دو هنگ کنگ, اقتصادی و فرهنگی دفتر (HKETCO) کارکنان باید به خانه بازگشت و پس از اجازه برای اقامت در تایوان رد شد دولت در قانون اساسی و سرزمین اصلی امور اداره گفت.

آن کاهش یافته است را مشخص اگر ویزا بودند موجود و یا اسناد و مدارک مربوط به برنامه های کاربردی جدید.

تایوان چین سیاست سرزمین اصلی امور شورا کاهش یافته است به تایید ویزا رد اما گفت: تایوان نیاز به واکنش نشان می دهند بر این اساس به “دفاع از ملت عزت” بر اساس برابر و دو جانبه ملاحظات زیر “بی دلیل محدودیت” تعیین شده توسط هنگ کنگ مقامات.

این اقدام رئیس تایوان عملا کنسولگری در هنگ کنگ بازگشت به تایوان در روز پنج شنبه پس از امتناع از امضای یک سند حمایت پکن ادعا می کنند در این جزیره تحت آن “یک چین” سیاست به عنوان یک شرط برای ویزای خود را تمدید.

ارشد تایوان رسمی روز جمعه گفت که مقامات تایوانی در هنگ کنگ گفته شده بود خود را ویزا را تمدید نمی شود مگر اینکه امضای این سند است.

پکن views تایوان به عنوان بخشی از یک تک چین و هرگز در کنار گزینه استفاده از زور را به این جزیره تحت کنترل آن است.

پکن-پیش نویس قانون برای هنگ کنگ است که در اثر ماه گذشته مجازات آنچه در چین به طور گسترده تعریف می کند به عنوان براندازی و یا تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است. از آن شده است به طور گسترده ای محکوم خارج از کشور.

با توجه به هنگ کنگ رسانه ها HKETCO تا به حال 13 کارکنان در تایوان است. معلوم بود که دو هیات را ترک کرده بود.

این اداره گفت: کار خود را به ترویج اقتصادی و مبادلات فرهنگی بین هنگ کنگ و تایوان در حال انجام نشده است “به طور جدی تحت تاثیر قرار در لحظه” توسط ویزا رد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de