پریا راما نقاشی روشن هستند اغلب دستگیری با رنگ های درخشان. اما منبع آن رنگ های شدید است که درد شدید. “اولین چیزی که من احساس فشار در معابد تقریبا مثل من سر گرفتن فشرده در” او گفت:.

راما دچار میگرن مزمن حملات بیشتر از زندگی خود را. پنج سال پیش سینسیناتی هنرمند شروع به تلاش به آنها رنگ است.

چگونه او رنگ میگرن? “زمانی که من احساس می کنم این تصاویر,” او گفت:. “از آن جایی شروع می شود در بالا و به نوعی شناور پایین. و آن را به یک سمفونی از رنگ است.”

priya-rama-paintings-inspired-by-her-migraine-620.jpg
پریا راما به نظر می رسد به میگرن خود را برای الهام بخش برای هنر او. ایسنا

اما نمی شود فریب خورده است که صلح آمیز شرح است.

“شما نقاشی در وسط میگرن پرسید:” خبرنگار سوزان اسپنسر.

“بستگی دارد که چگونه کاربردی هستم و چقدر دردناک است” راما گفت. گاهی اوقات او رنگ در طول میگرن اما اگر از آن است که قریب به اتفاق او را بعد از رنگ آنچه که او به یاد می آورد.

در آن اکثر قریب به اتفاق راما به تحمل 25 حملات در یک ماه. “سردرد غالب است و علامت” او گفت:. “آن است که بسیار ناتوان کننده است که آن را به شما له. و شما قادر به پردازش و یا فکر می کنم و یا انجام هر چیزی در همه. و سپس آن را تحت تاثیر چشم انداز من ، گاهی اوقات آن را تار دید من. تاثیر آن بر معده خود را.”

“چه کسی زندگی می کنند با این؟” اسپنسر پرسید.

“چه انتخاب شما, شما می دانید؟” راما پاسخ داد.

او هرگز خانه را بدون یک کیف پر از دارو: Zomig اسپری بینی و یا Imitrex تزریق. آن را متوقف نمی شود اما می تواند به کاهش شدت و مدت حمله.

هر چند علت نامشخص است میگرن جدی بیماری عصبی است که اغلب در خانواده اجرا می شود گفت: دکتر ویلیام جوان متخصص مغز و اعصاب و سردرد متخصص در بیمارستان دانشگاه توماس جفرسون در فیلادلفیا.

اسپنسر پرسید: “من فکر می کنم زمانی که مردم شنیدن کلمه “میگرن” آنها فکر می کنم واقعا بد سردرد. تا چه حد دقیق است؟”

“این بسیار نادرست” دکتر جوان پاسخ داد. “این یک سردرد و معمولا واقعا بد است. اما آن را نیز دارای حساسیت به نور و تهوع و صدا حساسیت به بو حساسیت مه مغز, سرگیجه, و یک میزبان از دیگر نشانه های که اغلب به آن متصل است.”

“و این می تواند برای چه مدت؟”

“من بیمارانی که هرگز خلاص شدن از شر میگرن” دکتر جوان گفت. “هر روز در هر لحظه از هر روز است.”

خوشبختانه که نادر است. این بیماری نیست. به گفته دکتر جوان حدود 40 میلیون آمریکایی به میگرن — و در جهان یک میلیارد نفر از مردم رنج می برند. که در حدود یک در هفت زندگی با آنچه به عنوان رتبه دوم-ترین-بیماری ناتوان کننده در این سیاره (درست بعد از کمر درد.)

چقدر ناتوان کننده? سازمان دیده بان چه اتفاقی افتاده است به خبرنگار تلویزیون بی سر و صدا برانسون از CBS ایستگاه KCBS در سال 2011 در یک پخش زنده:

بی سر و صدا برانسون گزارش زنده با کیفیت HD پس از مراسم گرمی 2011 CBS2 لاتوسط dogdvdcomدر
YouTube

دکتر جوان گفت: “همه مطمئن بود که او تا به حال تا به حال عمده سکته مغزی.”

“آن را تقریبا به نظر می رسد مانند او صحبت کردن در زبان” گفت: اسپنسر. “و این که میگرن?”

“شایع ترین محل است که در چشم انداز بخشی از مغز است اما در مورد او آن را در زبان بخشی از مغز,” او گفت:.

یک کلاس جدید از مواد مخدر می تواند به کاهش تعداد حملات و دستی دستگاه های الکتریکی برای جلوگیری از درد می تواند کمک به برخی از بیماران. اما هیچ درمانی وجود دارد و اغلب بدون تشخیص.

به طور معمول, شما می توانید ببینید میگرن در اسکن مغز.

“میگرن هنوز هم اساسا-باقی مانده اختلال” گفت: پزشکی مورخ کاترین Foxhall نویسنده “میگرن: یک تاریخ” (Johns Hopkins University Press).

migraine-a-history-jup-cover.jpg
Johns Hopkins University Press

بیماری او گفت: می توان برای هزاران سال و در طول قرن ها آن درمان شده با همه چیز از بسته بندی بیمار را از سر زمین تا کرم های خاکی به حجامت.

به همین دلیل ما خیلی بهتر در درمان آن امروز Foxhall گفت: “یکی از مشکلات ما در حال حاضر با میگرن است که واقعا آن را نمی شود که به طور جدی.”

او فکر می کند که تا حد زیادی به دلیل میگرن تاثیر می گذارد سه بار به عنوان بسیاری از زنان به عنوان مردان. “اغلب دیده می شود به عنوان بهانه” Foxhall گفت. “در آن دیده می شود به عنوان یک اختلال زنان – شما می دانید زنانی که واقعا نمی تواند کنار آمدن با زندگی مدرن و یا شما می دانید که تاکید بیش از حد.”

Spencer پرسید که دکتر جوان “اگر این مرد بودند ما نمی خواهد در همان وضعیت؟”

“هیچ راهی وجود دارد که دوم-ترین-غیرفعال کردن بیماری در جهان خواهد دریافت این توجه کمی اگر آن اتفاق می افتد به مردان اصولا” او پاسخ داد.

دکتر جوان سر مایلز برای میگرن که میزبان وقایع در حال اجرا با هدف بالا بردن سطح آگاهی. “اجازه ندهید که کسی تا کنون به می گویند که آن را فقط یک سردرد است,” او گفت: شرکت کنندگان است.

او گفت: اسپنسر “اگر جامعه به شما می گوید آن معتبر نیست به سردرد میگرن که شما نباید غیر فعال که در آن وجود دارد چرا که شما ضعیف هستید, شما در حال رفتن به یک مدافع خوب برای خودتان وقتی که می آید به گرفتن درمان است.”

“حتی اگر آن است که مشترک مردم ناراحت کننده اعتراف به آن؟” اسپنسر پرسید.

“درست است. پس آنها پنهان کردن آن. آنها لازم نیست به دنبال کمک. آنها در مورد آن صحبت نمی, چرا که آنها می دانند که چگونه کمی همدردی آنها خواهی اگر آنها می گویند شما می دانید که آنها نیاز به از دست کار می کنند.”

treatment-for-symptons-of-migraine-promo.jpg
یک کلاس جدید از مواد مخدر می تواند به کاهش تعداد حملات میگرن و دستی دستگاه های الکتریکی برای جلوگیری از درد می تواند کمک به برخی از بیماران. اما هیچ درمانی وجود دارد و اغلب بدون تشخیص. ایسنا

که ننگ او گفت: یک اثر دراماتیک در پژوهش ، موسسه ملی بهداشت بودجه برای آرتروز, برای مثال, در مورد ده بار که برای میگرن, هر چند این دو قابل مقایسه با تاثیر بر جامعه است.

دکتر جوان گفت: “اگر میگرن تحت درمان قرار گرفت نسبتا توسط NIH آن را دریافت کنید $240 میلیون ارزش پژوهش است. آن را حدود 20 [میلیون].”

“بدیهی است که ما باید بودجه محدود و بنابراین ما باید واقعا مراقب باشید که چگونه ما گسترش آنها در سراسر بیماری های مختلف است که ما مسئول گفت:” لیندا پورتر یک NIH مدیر در موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی. او گفت: بودجه برای میگرن تحقیقات در حال افزایش است.

“این یک فرایند آهسته. بنابراین ما از بین رفته در سال 2015 از حدود 22 میلیون از یک سال و تعهد و در حال حاضر ما در حال گرفتن به بالا 30s بیش از یک تعداد کمی از سال است.”

Spencer پرسید که دکتر جوان “است که رضایت بخش به عنوان دور به عنوان شما نگران باشد؟”

او پاسخ داد: “شما می دانید که اگر حداقل دستمزد می رود از 6 دلار به شش و نیم دلار آن را رضایت بخش نیست. شما می دانید, آن را کشید ضعیف است.”

اسپنسر پرسید پورتر “آیا شما احساس می کنید مانند این است که به اندازه کافی جلب توجه؟”

“من احساس مانند آن را به اندازه کافی توجه كند. “من فکر می کنم نیاز است که بیشتر سرمایه گذاری در این منطقه به دلیل وجود برخی از مهم شکاف.”

شکاف او مقصر اصلی در کمبود میگرن محققان و مشکل از درمان افرادی که علائم متفاوت است بنابراین به طور گسترده ای.

“سردرد نمی گذارد مردم همان راه” پورتر گفت. “این آسان نیست معادله چگونه می توانم در درمان این بیمار به آنها را احساس می کنید بهتر است چرا که آن را یک اندازه متناسب با تمام.”

کوچک و به راحتی به افرادی مثل پریا راما. او گفت: تاثیر میگرن بر زندگی او دارد که او می خواهم حتی تا به نقاشی اگر آن را نیز به معنای دادن درد است.

اسپنسر از او پرسیدم: “اگر من به شما گفت که فردا وجود دارد درمان – شما می دانید که شما را با این قرص یک بار در ماه و شما هرگز یکی دیگر از میگرن …”

“من آن را انجام دهد” راما پاسخ داد. “من میخوام جلوگیری از دیدن این چشم انداز و هر چیزی را نه به رنگ ؟ شاید. اما اگر من نمی تواند مقابله با درد در همه, من قطعا در آن است.”

priya-rama-painting-a-migraine-620.jpg
پریا راما نقاشی میگرن الهام گرفته از آثار هنری است. ایسنا

      
گزیده کتاب:
“میگرن: یک تاریخ”

     
برای اطلاعات بیشتر:

      
داستان های تولید شده توسط Amiel Weisfogel.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im