طالبان زندانی مبادله آغاز می شود به عنوان بخشی از گفتوگوهای صلح افغانستان

بی بی سی جهان | No comments


رئیس جمهور اشرف غنی را تایید کرده است انتشار 1500 طالبان زندانیان به عنوان بخشی از تلاش ها برای تضمین یک توافق صلح با شورشیان ،

حکم ریاست جمهوری نیاز به تمام زندانیان را به “تضمین کتبی برای بازگشت به میدان جنگ”.

در مقابل طالبان موافقت کرده است به دست بیش از 1000 نیروهای دولتی پرداختند.

این می آید به عنوان ما شروع خروج نیروهای نظامی از این کشور به عنوان بخشی از یک ارتباط توافقنامه امضا شده در اوایل با طالبان.

با توجه به این حکم امضا شده توسط رئیس جمهور همه 1,500 زندانیان منتشر خواهد شد در عرض 15 روز “با 100 زندانیان راه رفتن از زندان های افغانستان هر روز”.

مذاکرات میان دولت افغانستان و طالبان را در موازی با انتشار. اگر مذاکرات پیشرفت دولت متعهد شده است به رایگان 500 بیشتر زندانیان طالبان هر دو هفته تا یک مجموع از 5000 منتشر شده است.

  • افغانستان: راه طولانی به سوی صلح
  • جنگ افغانستان: کوتاه و داستان بلند

به عنوان بخشی از توافق طالبان باید خود را ادامه کاهش خشونت و نوار القاعده یا دیگر گروه های افراطی از عامل در مناطق تحت کنترل خود را.

زندانی آزادی در نظر گرفته شده است برای ایجاد اعتماد بین دو طرف و شروع مذاکرات مستقیم برای پایان دادن به 18 سال جنگ در افغانستان است. این مذاکرات با توجه به شروع روز سه شنبه اما مذاکرات تاخیر شد با خواسته های بیش از زندانی آزاد است.

صحبت کردن با AFP news agency ناشناس عضو شورای رهبری طالبان گفت که این گروه تا به حال ارائه یک لیست از اسیران آنها می خواستند آزاد شوند. اما او دولت را متهم به اقدام در ایمان بد و گفت این تنها برنامه ریزی برای انتشار “آن دسته از زندانیان که در حال سالمندان بسیار بیمار و یا کسانی که احکام تمام شده اند”.

طالبان سیاسی سخنگوی سهیل شاهین توییتی که روز سه شنبه گروه را قبول زندانیان نام خود را در لیست.

تحت فرمان ریاست جمهوری دولت را آزادی زندانیان طالبان “بر اساس سن و وضعیت سلامت و باقی مانده از زندان”.

رئیس جمهور غنی پیشتر حاضر به رایگان از 5000 زندانیان به عنوان بخشی از ما به توافق با طالبان اما چهار فرمان حاکی از نرم شدن موضع خود را.

تحت تاریخی ایران تایید شده توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد و آمریکا و همچنین توافق برای کاهش نیروهای خود را از حدود 12000 8,600 در 135 روز. ایالات متحده و متحدان ناتو توافق کرده اند که برای خروج تمام نیروهای ظرف 14 ماه اگر داعش حمایت کرد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آمریکا در قطر آغاز شد و در روز دوشنبه اما معامله به نظر می رسد شکننده هفته گذشته پس از ما راه اندازی یک حمله هوایی در پاسخ به مبارزان طالبان, حمله نیروهای افغان در ولایت هلمند ،

تازه بی ثباتی سیاسی نیز تهدید چشم انداز مذاکرات بین همه طرف در کشور است.

دو جداگانه ادای سوگند در مراسم صورت گرفت روز دوشنبه برای دو متفاوت سیاستمداران پس از مناقشه انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته است.

افغانستان کمیسیون انتخابات می گوید وقت آقای غنی دقت برنده سپتامبر رأی اما عبدالله عبدالله مدعی نتیجه جعلی است.

کارشناسان هشدار داد که زمان رقابت سیاسی را “به شدت تحت تاثیر قرار دولت موقعیت” در مذاکرات صلح.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز گفت: آن مخالف “اقدام به ایجاد یک دولت موازی” در یک آشکار نشان از حمایت از آقای اشرف غنی احمدزی در انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>