Tammy Duckworth آتش سوزی در Tucker Carlson تهمت کمپین

سناتور ایلینوی Tammy Duckworth به شدت انتقاد Tucker Carlson و مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در یک شنبه op-ed نوشته است که او نمی تواند منصرف توسط “خود خدمت ناامن مردانی که نمی تواند بگوید تفاوت بین درست میهن پرستی و نفرت ناسیونالیسم.” Duckworth نظرات آمده پس از کارلسون و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او حمله کردند برای گفتن وجود دارد باید یک “گفتگوی ملی” در مورد به طور بالقوه از بین بردن مجسمه جورج واشنگتن.

پس از Duckworth به نام “گفتگوی ملی” در مورد مجسمه’ حذف در سی ان ان روز یکشنبه کارلسون متهم او را از نفرت از امریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز با انتشار بیانیه ای متهم او را از استفاده از خدمات نظامی به “منحرف از او حمایت جناح چپ در مبارزات انتخاباتی به villainize بنیانگذار آمریکا.”

Duckworth, دو معیوب و عراق جانباز نوشت: در نیویورک تایمز است که او نمیخواهد “جورج واشنگتن مجسمه به پایین کشیده شود هر بیشتر از من می خواهید بنفش قلب است که او تاسیس به پاره پاره کردن قفسه سینه.”

“اما در حالی که من در معرض خطر خود من ایمنی برای محافظت از مجسمه های خود را از آسیب, من مبارزه تا آخرین نفس برای دفاع از هر آمریکایی آزادی به او نظر خود را در مورد واشنگتن ناقص تاریخچه,” او اضافه شده است.

او همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین باید بدانید که “حملات از خود خدمت ناامن مردانی که نمی تواند بگوید تفاوت بین درست میهن پرستی و نفرت ناسیونالیسم هرگز کاهش عشق من برای این کشور — و یا تمایل به قربانی کردن برای آن را به طوری که آنها لازم نیست که. این تیتانیوم, پاهای, همین حالا دست و پنجه نرم.”

“این نفرت چشم انداز برای امریکا parroted توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای کارلسون برنده خواهد شد,” او اضافه شده است. “خود تلاش بی امان برای رانندگی قاچ بین ما نمی خواهد برای همیشه لطفا برای. ما بیش از حد انعطاف پذیر یک ملت بیش از حد متنوع مردم را به اجازه دهید آنها را.”

در طول نمایش در دوشنبه کارلسون سوال Duckworth را میهن پرستی و به نام یک سناتور “عمیقا احمقانه و ندانسته به فرد” برای نظرات خود را. یک روز بعد کارلسون به نام Duckworth و مینه سوتا نماینده Ilhan عمر “خرابکاری.”

“ما باید به مبارزه برای حفظ ملت ما و ما از میراث و فرهنگ ما” کارلسون گفت: در نمایش جمعه شب. “و هنگامی که خرابکاری مانند Tammy Duckworth و Ilhan عمر به ما بگویید که ما مجاز به سوال میهن پرستی خود را حتی به عنوان آنها فریاد در مورد چگونه وحشتناک امریکا این است که ما باید حق را به خنده در چهره خود را.”

Duckworth اخراج در op-ed, نوشتن که او را در معرض خطر زندگی خود را برای دفاع از هر آمریکایی از نظر واشنگتن را “ناقص تاریخ است.”

“برخی از آنچه در طرف دیگر به نظر نمی رسد به درک این است که ما می توانیم افتخار بنیانگذاران ما در حالی که تصدیق خود را جدی گسل از جمله این واقعیت غیر قابل انکار است که بسیاری از آنها را به بردگی کشانده سیاه آمریکایی” Duckworth نوشت.

Duckworth تایلند-آمریکا همچنین اشاره کرد که “توهین نژادپرستانه” از کارلسون و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بخشی از گسترده تر در انتخابات استراتژی به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن توسط منحرف آمریکایی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و گزارش های اخیر از روسیه قرار دادن نعمت در سربازان آمریکایی در افغانستان است.

“بهتر است برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به شما متمرکز شده که آیا یک زن آمریکایی است که به اندازه کافی آمریکا نسبت به شما عزاداری 130,000 آمریکایی کشته شده توسط یک ویروس او ادعا خواهد ناپدید می شوند در ماه فوریه” Duckworth نوشت. “بهتر است برای مبارزات انتخاباتی خود را برای منحرف کردن اذهان آمریکایی ها با اینکه مبارزه با کهنه به اندازه کافی وطن پرست تر برای مردم را به یاد بیاورید که این شکست خورده فرمانده کل قوا است و هنوز هم ظاهرا انجام هیچ چیز درباره, گزارش روسیه از قرار دادن نعمت را بر سر سربازان آمریکایی در افغانستان است.”

VoteVets یک لیبرال جانبازان سازمان تصویری منتشر شده در یکشنبه, دفاع Duckworth در حالی که همچنین با انتقاد از تهمت و کارلسون. این سازمان شده است حمایت از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به طور بالقوه انتخاب Duckworth خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de